• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
ty jsou jasný na MESA TESE
26. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Leni je to fakt drsný. Taky jsem Ti něco poslala pro zasmání.
26. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co došlo Ti to?
26. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo pěkný moc ,taky jsem ti něco poslala
26. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni ještě mě zkazíš, ale zasmála jsem se :grinning: . Teda ty medvědi a ta opice fakt dobrý. Já nemám takový super videa. To ukážu Pavlovi ať se taky zasměje bručoun. Sranda a optimismus musí být.
26. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dneska vaříš? Já od příštího týdne musím zase začít vařit jak hlídám ty děti. 2 vietnamský a jednu českou holčičku. Každá korunka dobrá a malej se aspoň nenudí.
26. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo mamčo a co jim vaříš? to musí být náročné ne,já asi udělam špagety ,právě jsem věšela prádlo a přemýšlela jsem co ..tak asi ty špagety jsou rychlé,jojo opice dobrá
26. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo špagetky ty jsou dobrý. Oni chodí do školky, ale o prázdninách ne. Takže od pondělí to začne. Já jsem ňák zleňivěla jak jsem chodila pro jídlo do té školy. Ale nejhorší je vymyslet co uvařit.
26. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nafukovací kámoši hnus co? :grinning: :grinning: :grinning: a kolik jim je hlídacím dětičkám?
26. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu pro oběd. Tak leni dobrou chuť já ještě nevím co si dám. Mám na výběr ze 3 jídel tak je to dobrý a stojí mě to 50 korun na den. Tak i ušetřím. Pavel chodí v práci na oběd a k večeři se vždycky něco najde.
26. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte krásnou kuchyni doma .. :wink: ,to je jasný to se vyplatí obídek
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni to jo ble. No holky už jsou celkem velký, ale ty vietnamský hlídala mamka od 3 týdnů a pak jsem převzala štafetu já. Jedný bude v srpnu 6 , druhý jsou 3 a tý český 6 a jestli to vyjde tak budu mít ještě jednu 3 letou, ale uvidím jak to budu zvládat.
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kuchyň máme hezkou, ale o víkendech vařím a teď budu i celé prázdniny. Musím pádit pro ten oběd. Zajdem někdy v Budějkách na kafčo. jsi fajn.
26. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
panejo a být do toho těhule ,ty si troufáš !já vim penízky jsou třeba :wink:
26. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš Leni jestli otěhotním tak nevím jestli to budu zvládat, ale snad jo. vyženu je na dvůr a bude klid. Už konečně nám přivezou bránu a branku.
26. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co špagetky už máš hotový. Já jsem měla Gordon Blue.
26. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nakonec nenašla špagety tak budou šunkofleky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,vrtule mam
26. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ, jen na okamžik musím vaší debatu okomentovat....... :astonished: taky jsem viděla soutěž o nejmenšího a v práci jsme nad tím kroutili hlavama, že se ještě vystavujou... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak je vidět problém jim to nedělá, třeba hráli o plastiku....... :wink: :wink: :wink: Pa Pa
26. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soutěž o nejmenšího :grinning: taky mi dorazila :grinning:

Zdravím všecky snažilky :dizzy_face:

HOlky, byla jsem dneska s Bárou na tom očním. Dopadla na jedničku. Prý má lehkou vrozenou vývojovou vadu a do budoucna to nebude mít vliv na zrak a vidění :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale vyšetření bylo masakr:

Barče rozkapávali oči. Kdo zná, ví, že se rozkapává 2x. Pak jsme chvíli čekaly a šly na to. No bylo to brutální :cry: Doktor jí otevřel oko takovým tím rozevírákem, sestra držela hlavu, já ruce, velká motanice rukou :grinning: Ta začala ječet, já brečet a dr se jí vysloveně HRABAL v oku. Mačkal jí na něj, nějakým špáradlem s tupým koncem jí jezdil okolo oka, pod něj, za něj... Fuj, mě bylo zle. Sestřička na mě: Mluvte na ní. Já - já nemůžu a brečela jsem. Ona - maminko, dejte jí dudlíka a mluvte na ní. Tak jsem polykala slzy, popotahovala, držela jí za ruce a mluvila na ní :cry: Vedle v místnosti seděla nějaká asi 55 letá paní, koukala na mě, pomalu se držela za srdce a měla strašně smutnej výraz.
Dr. ještě vyšetřil druhý oko, vysvětlil co a jak a šel psát zprávu.
Sestřička si už před vyšetřením všimla, že je Bára zarudlá. Já na ní, že mi teď zrudla v čekárně a zdá se mi horká. A ona, že má alergickou reakci na ty kapky. Po vyšetření na ní kouknul doktor a Bára už byla i oteklá v obličeji. Tak jsem se rychle ptala, co s tím, přecejen je pátek, bůhví jak velká ta reakce bude. Dr. říkal, že máme jště chvíli počkat v čekárně (bylo asi 11:40), že to může a nemusí být horší. Sestřička se na nás chodila pravidelně dívat a pak přišla s tím, že dr. volal na dětský co s tím. Ti prej doporučili, abych tam s Bárou aspoň hodinu zůstala :astonished: Já na sestřičku, že v půl 13 krmíme, že bude mít hroznej hlad. A ona, že aspoň do půl jedný, že mám počkat. Že by nám dali Dithiaden, ale že i na 1/4 prášku je maličká.
No přišla se podívat ve čtvrt na jednu a Bára už mi před očima splaskávala a byla i živější. Dávala jsem jí hodně pít. Sestřička povídala, že už je bledší a že máme vyrazit za jídlem a segrou a celej den doplňovat tekutiny :slight_smile:

Uf, Barča je tak unavená, že neví o světě. Má u očiček dvě lehce zarudlý a odřený místa, ale jinak je v POŘÁDKU :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinečka maličká ,tak aspon že výsledek stál za to ,chudinka myšička ..
26. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, už je v pohodě, má pořád roztáhlý zorničky, ale tlemí se a hraje si. No bylo to náročný.
26. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo to je dobře a hlavně že z toho nemá rozum vid ..že hnedka zapomene
26. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to jo. Zachvilku už o ničem nevěděla :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Cipí, tě obdivuju..........Hlavně, že je vše v pořádku a snad už vás nebudou tprápit....... :frowning2:
27. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Míšo hlavně, že je malá v pořádku. Tak jsem dneska 8 den po Et a test negativní. Takže těhotenské bacily tu bude muset roznést někdo jiný. Leni jsi na řadě, tak doufám, že ty to dotáhneš do krásného konce.
27. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamčo a není brzy na testík?

Duli, maminy vydrží hodně, jen aby byly díťata v pořádku :wink:
27. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám strach Míšo, že nic. Počkám ještě na ten 10 den.
27. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věřím, že máš strach :frowning2: Moc budu držet palce, bohužel víc udělat nemůžu :pensive:
Co budeš "podnika" potom? Nestíhám vás dočíst a o IVF vím jen co tu přečtu.
27. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo díky za podporu. No říkala jsem si když to nevyjde tak pojedem na dovču. A taky chci aby mi udělali ňáký ty testy tu imunologii a ještě něco. A do Ivf půjdu znovu asi v září.
27. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba bude mít dovča úspěch :wink:

Všem krásný víkend! :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek