ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
27. bře 2011

@pepek007 no ale to maso bude vymáchaný ne?

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar ty hele já si myslím, že při pečení je to jedno já bych to dala do pekáče naložila a klidně bych to pekla až za 5 hodin a úplně v pohodě vždyť kůrčičku ti to udělá tak jako tak i sosík takže to nebude nijak vyschlý ale ani ne nasáklý 😉 naopak když to prokořeníš a naložíš tak ještě lepší dle mě 😉

lenkacar
27. bře 2011

zelí už skoro je hotový a odkreju pekáč a uvidim jak to maso na tom je ..a bud ho dopeču a nebo až dýl

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar jj jasnačka 😉 si dojim rajskou ze včerejška s masíkem a kolínkama bleeee 😖 😀

pepek007
27. bře 2011

tak prdim na rajskou 😝 si udělám filety z tresky 😵 už vařim brambůrek a nakládám masíčko 😎 ryba dlouho nebyla ....

pepek007
27. bře 2011

tak už můžu přijít na oběd Leni? 😀 😀

baronek
27. bře 2011

@lenkacar tak doufám, že se ti dneska povede uvařit 😀

lenkacar
27. bře 2011

@baronek jo holky uvařila jsem horko těžko a pak jsem do 15hod. spala a ted je 5hod. a ještě nejsem úplně ok..ty volís ten časový přesun je hropznmýá ,nikdy nevbim kolik je hodin ,máme toho tolik

lenkacar
27. bře 2011

sakra to jsou chyby a nešlo to opravit,je to hrozný ,ale to vám asi došlo .já nejsem už asi stavěná na takové posezení boco ..ba ne to bylo tim jak jsem byla přehulená ,já nekuřák

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar 😀 😀

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar zítra už bude dobře Leni 😉

baronek
27. bře 2011

@lenkacar ale jednou za čas je dobrý takhle někam vyrazit a že ti je špatně??? Komu nebylo, to k tomu patří 😀
Já teď vyplnila sčítací formuláře a odeslala přes net, tak mám radost 😀

lenkacar
27. bře 2011

@baronek já je dojdu asi zítra odevzdat

barabasek
27. bře 2011

Ahojky 🙂

barabasek
27. bře 2011

Formuláře na sčítání nám ještě leží na poště 😠 měli jsme lístek ve schránce že nás 2x nezastihla a basta a lístek že přijde tam nebyl 😠

lenkacar
27. bře 2011

@barabasek myslim ,že takových lidí je spousty ..je směšný jak to mají zorganizované

barabasek
27. bře 2011

@lenkacar také si myslím hlavně musím na poštu a nevím jestli mi dají pro oba nebo si tam musíme dojít každý sám 😒

pepek007
27. bře 2011

brý večer 🙂

pepek007
27. bře 2011

no kde jste když jsem tu já a mám náladu a čas 😕 😀

lenkacar
27. bře 2011

koukala jsem na donutila 😉

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar já myslela, že chrníš dávno po včerejšku 😉

lenkacar
27. bře 2011

@pepek007 ne já večer pekla bábovku ještě a ted jsme čučeli na telku ,ale už půjdu do hajánek ..pokecáme zítra ,to snad už budu ve formě,papa a hezké sny ,zítra odpolko jedu do artu

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar woukej Lenís tak přeji hezké sny a dobrou noc a držim palečky zítra!!! 😵

barabasek
27. bře 2011

@lenkacar také držím palečky 😉

lenkacar
28. bře 2011

hezký den všem ,doufám ,že po těch fetech bude sliznice v oukeji ..z nosu mi teče ,to je hnus ty alergie

baronek
28. bře 2011

@lenkacar ať vám to dneska dobře dopadne, sliznice bude určitě OK, hospodské klima jí dělá dobře, podívej se na Martinu 😀

lenkacar
28. bře 2011

@baronek no dneska už se cítim dobře ,ale i noc byla krutá..Vladís byl dneska hodnej a ohleduplnej,tak jsme spolu po moc dlouhé době spali v posteli,ležel poslušně na kraji a ani moc nechrápal ,tak to si odpolko bude jistě stěžovat ,že se vůbec nevyspal .. 😀

pepek007
28. bře 2011

bré ránko přeji všem 😉

pepek007
28. bře 2011

Leni tak podej pak info co a jak až dorazíte domů 😵

lenkacar
28. bře 2011

nasadila jsem k tomu všemu ještě calibrum baby plan,víc už pro to udělat nemohu .. 😒 dneska je hezky ,za chvíli jdu s mamkou do města pokoupit rohožku pro ní