ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
28. bře 2011

a manžel jí dělá ještě navác tak, že orestuje jakoby na cibulce ale jen hodně málo jí nechá orestovat to pak má výrznější chuť to děla třebas i pod hobouvku jako bílou omáčku tenhle cibulovej základ + kmín ještě do otho přidává 😉

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 já jí koupila hotovou jíšku jenom jednou mě to nevyhovuje ,,

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar no to zeklapkli než budeš těhu nebo před ketem ať se nenamáháš pak Leni 😉 my doma koberce nemáme jen plovoučku nebo dlažbu koupelny a wc takže snadná údržba jediný kde mám koberec je v obejváku u gauče pod konferenčním stolkem ale to je ten na míru koupenej a v sobotu jsem si zrovna kupovala v Mobelixu novej 😉 pač když koukáme na tv tak nám tam u nohou pod ním leží kočka a pes jinak bychom koberce ani nijak nevyužili 😒 já nejsem jejich zastánce nějak když vidim tu údržbu když ti neco spadne 😝

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar no do polévek jí dávám já tu Knorovou i někdy do omáček ale jako neni to pak ta pravá chuť jídla jako je to pro mě jednodušší to jo ale jinak taky preferuju klasicky udělání jíšky takže souhlasim s tebou 😉

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 když mě se tak nechce zakleknout ,to vidim že zas někomu něco upadne hned na vyčištěnej ..on je stejně děsnej..ale jako když tady sedim u poče tak je mi teplo na hnátky ,smrdí ,ale hřeje víš

lenkacar
28. bře 2011

hele a ty žampíky na drobno?

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar smrdí ale hřeje? 😀 😀 se zas směju Leni 😀 jj vím jak to myslíš 😎 joo jako to ušpinení je na naprd u koberců ale zase zahřejou mno 😉 mě se líbí ty nový lina s imitací plovoučky ..vypadá to moc hezky a i to neni tak studený a háklivý 😉 a cenově fajn 😉

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar jj na plátečky nebo kousíčky záleží jak je máte rádi velký v polévce ...já nemám ráda úplně piďi ale zase ne celý velký plátky takže ty dám jen na plovičku a plně dostačující a kdyby se Ti to zdálo málo hustý tak tam nakrájej třebas jednu či dvě brambory Leni ale je to hnedka a nic náročnýho a moc dobře to chutná 😉

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar no a nechceš spíš koupit novej koberec radši?Teď na ně maj všude akci co tak čtu v těch letákách 😉

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar kdybych dneska neměla od 12 do 3 zápis, tak bych sjela za tebou pozdravit tě do Artu 😉

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 no vidíš ..tak at se vám u zápisu daří ..

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar jj díkes uvidíme mno 😉

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 tu polívku bych mohla zkusit ,mám je v mrazáku žampíky

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar no vidíš jsem ti dala tipíka na papu 😉 se mě příšte zeptej co vařit 😀 jj nám teda chutná i prckovi 😝

pepek007
28. bře 2011

jsem dneska dostala poukaz na gelový nebo akrylový nehty včetne nazdobění zdara do jedhono nehtovýho studia tak jsem z toho na vážkách zda mám ty geláky nebo akryláky zkusit když mám svý cajk njn ale to nazdobění mě prostě láká už jak dlouho a že to vydrží 😵 tak nevim nevim ...platnost je do konce září tak času mrak ..uvidim 😲

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 nejhezčí je to těch 14dní a potom to začne odrůstat a co s tim pak..

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar no právě 😒 to má jak svý pro tak proti ale zase 1x za měsíc to doplněni neni tak hrozný a zase změníš uplě jiný nehtíky tím no fakt uvidim ale láká mě to jako dost 😝 😝

pepek007
28. bře 2011

ty jo prcek pořád spí a já potřebuju aby jako vstal a došli jsme se zapsat 😀 dám tomu ještě cca 30 min a pak budeme budit 😠 😎 😀

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 my vyjedem dřív a skáknem do globusu,

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar si tam kup sekanou tam maj výbornou a doma pak upeč 😉

pepek007
28. bře 2011

v kolik máš být v Artu?

pepek007
28. bře 2011

@barabasek a kdy budeš testíkovat po IUI Barabášku? 😵

barabasek
28. bře 2011

Ahojky dnes jsem byla darovat krev tak mám celý den volno tak krásně mi to vyšlo půjdu jen zítra 🙂 Papíry na sčítáni mi dala slečna na poště pro oba a byla moc ochotná mají tam vyhrazené okénko a nikdo tam nebyl a za mnou pak už 3 lidi byla jsem šikulka šikovná 😀

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 co bar byla na IUI?to nevim ani

lenkacar
28. bře 2011

@barabasek to jsi šikulka mě se taky podařilo a za náma bylo jen pár lidí co to jen slečně dali do ruky a bylo to rychlé ..ale šla jsem na poštu odlehlou ,jít na město tak tam jsem 2hodiny

lenkacar
28. bře 2011

mám tam být v půl 4 a zpátky vezem švagrovku co učí vedle na tý univerzitě,tak bysme se ani nemohly dneska sejít na pokec ,ta bude čumět jak s náma rychle odjet,ale tušim jestli nebudu mít ještě jednu kontrolu co?

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 myslíš tu bílou sekanou jak maj u masa? v tý alobalový vaničce?

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar jj Leni to je ona 😉

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar no já taky ne ale psala to v tématu o IUI tady na koníkovi, že byla 18.3 na IUI tak jako taky koukám 😕

baronek
28. bře 2011

Tak to držím Barabáskovi pěsti 🙂
@pepek007
@lenkacar
my dneska budeme dojídat zbytky, tak mi nedělejte chutě.
Mně je ale nějak divně, od rána mě pobolívá břicho a po obědě jsem začala krkat, nejhorší je, že nemůžu jít ani domů, až v pět. K večeři jsem si pro jistotu koupila jahodovou přesnídávku, kdybych neměla chuť na guláš 🙂