ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar njn někdy stačí jedna pipka a je po všem to je pravda a kolem mě jako se v poslední době hodně známých a kamarádů rozvadí nebo jim to upadá nebo jeden druhýho podvadí a řekla, bych že jich je čím dál víc než třebas před 2 rokama ale možná jen náhoda ale zamrzí to když jsi jim třebas byla na svatbě a byla to láska a vše super a teď spolu jsou mno ale on si u*ukává jinde a ona je s ním jen kvůli dítěti a to je ta lepší varianta že o tom ví chudáci pak ty ženský co to ví všeichni kolem jen ona žije v naivní představě že je vše ok 😖

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar jj měli a jako už ležíme v posteli a koukáme na tv 😉 no jako den fakt super ale jsem jak kdybch celej den nosila cihly z místa A do místa B 🙄 😀 no nic tak já jdu hají budu zítra to si jí naši berou od oběda do večera tak pojedu nakupovat a dám si nohy nahoru 😵 měj se moc hezky Leni a pohlaď za mě děti 😝 😵 brou noc přeji 😎

lenkacar
2. dub 2011

@pepek007 jo ahoj a hezké sníky 😉

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar bré ránko Leni a všem 😉 dneska bude zas krásně jéé jak já se těšila na jaro a tohle všechno 😉

pepek007
3. dub 2011

Barabášku dneska budeš testíkovat? 🙂 😵

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 čůs no krásnej sluníčkovej ..dneska čekáme vládi rodinu z moravy tak jsem už včera trochu a pomalu gruntovala,aby toho nebylo moc najednou ,znáte moje uklízení 😕 tak jsem si snad prokrvila dělohu..asi ve 4ráno mě vzbudila pěkná bolest na mrchu jako ,ale za hodinu to přešlo a už zasejc dobrý ..nevim co to mělo být ,na vše je moc moc brzy 😉

lenkacar
3. dub 2011

jako abych ležela jak placka tak to ne ..ale když se cítim unavená tak v klidu lehnu,ted jsem okrájela brambory a vladís peče bábovku a klepe řízky 😉 polévku jsem udělala už včera ,popravdě moc tyhle návštěvy nemám ráda ,ikdyž jsou to moc fajn lidi ,ale tohle násilný gruntování ,aby tě někdo nepomluvil nemám ráda .. 😠

lenkacar
3. dub 2011

pepčo vy máte už složenej ten nábytek,? a to vlastníma silama? si představuju jak jsme skládali linku z prkýnek ,to byla síla..a po 5letech by byla zase třeba nová ,to lamino nic nevydrží ,se to nafouklo jak je tu pára z vaření 🙄 a roh je dělanej pěkně dementsky ten blbne od samýho začátku,ale jako když bejvalej 2krát nesl 2m desku sám do 8patra tak řekl ,že na to už sere,byla reklamovaná 😒 z větší části snad celá ,hrůza děs ,tahle seriová výroba .. 😔

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar jo jo já jsem taky zastánce hýbaní se a normálně dělání toho na co je člověk zvyklej 😉 ono nějak první dva dvy jsou nejdůležitější na zahnízdění a pak už je to jedno ne? Ale děloha se stejně potřebuje prokrvovat tak jako tak takže jakýpak celodenní ležení 😉

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar jj tak to jsem taky nikdy neměla ráda uklízet jen aby někdo nepomluvil 😠 pro radši uklízím permanentně jako koníčka to mám a mám klid 😀 jéé tak u vás se bude takhle návstěvovat a dlabat jo? 😉 my dneska máme dušenou mrkev s krůtím masem a bramorem ale prcek bude ovědvat a večeret u našich takže víceméně je to jen pro mě asi 😀 manžel bude až večer 😉 pracuje na to com včera na baráčku se nestihlo 😝

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 jeje tak to budeš mít mnamku teda a jak to máš s vařením? plánuješ si dopředu co budeš kupovat a vařit? tohle mi moc nejde ,většinou je to improvizace až na pár výjimek

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar Leni kuchyň nám udělali a smontovali na místě na míru takže to je cajk ale třebas konferenční stolek ke gauči byl zabalenej nebo nábytek do obýváku a ložnice a takovýhle crcanice ale jde to docela rychle jak je to logicky dělaný jen bolí ruce 😒 ale všechno ještě nemáme jen obývák celej takže dneska ložnice a pak děcák a sna to největší bude hotový 😉 jj jen my dva Leni jako na tom neni nic těžkýho a jak nemusíš chvátat tak to jde cajkově 😎 čím víc lidí tím by se to tam jen motalo 😀 ty jo tak to koukám, že jste si užili nejen srandu když jste sestavovali a stěhovali 😀 to je pak lepší někdy vyhořet 🙂

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 baráček máte patrovej? a dělanej na klíček? vladís by nepostavil ani králíkárnu

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 no to ti povim..šrouby zalepený v lepidle ,jiný madla ,ve dvířkách špatně předvrtaný díry a atd .. 😠

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar hele Leni my jen plánujeme kdo v týdnu bude kdy vařit a co pač dle toho já nakupuju když je to něco složátějšího jako minutky nebo svíčková atd tak to vaří manžel pač je na to fakt profík a já bych to asi nedala ale takový ty jednoduší jídla jako řízky nebo hověží vývary nebo žampionovou polévku, tak to dělám já ale většinou v neděli koukneme do mrazáku a lednie co je třeba sdělat jako šlhačka a tak a dle toho to naplánujeme 😉 já dost koukám na net nebo fb co kdo vaří protože jsou to někdy ňamky jako třebas zapečenej květák se sýrem a šunkou to budu dělat teďka 😉 v týdnu

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar Leni ne ne přízemní 4+1 nic patrovýho ani velkýho my jsme do patra nic nechtěli protože jednak kvůli dětem a pak na stáří jsou schody zlo to vidim na chalupě tam je děcák a ložnice nahoře a musíš po schodech jako mě to nevadí ale naši už nejsou nejlmadší a čím stařší budou tak tim víc budou schody prekérka + kvůli prckovi jsme tam museli koupit ohrádku s dvířkama aby když vstane z postele aby nešla sama na schody a nespadla třebas takže jsme zastánci přízemních věcí i z hledisla vytápení je to lepší 😉
No na klíč v podstatě jen hrubá stavba jinak ty omítky zevnitř nebo linka dlažba atd máme přes příbuzný a známý řemeslníky jako to bychom se jinak nedoplatili asi 😒 dneska je to docela ranec ale dá se přes známý hodně ušetřit 😉 hele každej je na něco Vládís třebas nei na stavění ale zase má jiný přednosti kvality a výhody něž někdo kdo má doma zedníka třebas to nemůžes tak brát 😉

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar a twe to musel bejt hegeš teda ti povím 😒

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 mě tohle plánování moc nejde já pořád jako dokupuju co mi chybí a potom vařim na co mám chutě ..nejdřív zapřemýšlim jaký mám suroviny a jestli to půjde ..taková naše mamka ta má plán na měsíc a i co kupovat a krásně tim ušetří ,ale já tohle neumim ,mě to hrozně sere tohle plánování ..jakože v úterý bude čočka ,když na ní nemám jedinou chut ,jako kdyby to přede mě někdo postavila ,,jez ,,!a tak to jo ,ale jako jít k plotně a tohle dělat to nemůžu..

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar když mě se odtud nějak pořád moc nechce chjo 😒 jsem tu zvyklá a mám tu vše za barákem i když je to sídliště ale okraj u rybníků lesů a volnýho prostranství takže to neni panekám na paneláku a žádný cikáni ..klidná lokalita, panelák kompůet opravenej a zateplenej a vyměnený čo šlo a fajn lidi v něm no a Dr lékárny obchody skola školka hriště MHD všechno do 5 min od baráku no takže jako co víc si přát 😵 🙄 sice v novým je taky lokalita na okraji ČB pěkná klidná no jo ale prostě to nebude onočo taky tumám mrak kamarádek s prckama a tam ani nevim kdo jako bude 😲

lenkacar
3. dub 2011

vladís má jednu velkou přednost že je to velikánskej klídek

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 bude to v poho ,neboj jsi pojízdná takže paráda

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar noo a to máš pravdu mamka tím hodně uštří pač jako nepřijde nic nazmar a vše zužitkuješ přesně a nic ti neleží nidke navíc zybtečně to jako jí obdivuju na ten systém jsem taky chtěla najet ale taky mi to nějak nejde pač jako třebas dneska bych si dala špagety njn ale zítra už mě ta chuť přejde zas bude na něco jinýho a dle toho se odvíjí můj nákup zítra ale obdivuju toho kdo to umí jako tvoje mamča 😉

lenkacar
3. dub 2011

ted jak byxly ty díly v šehrezádě jak se tam vzali mladý a on jí po měsíci začal bušit ,no paráda jako ..tak to mě s vladísem nehrozí nikdy ..páč ten sám kouká ,aby nějakou nekoupil ,nevim proč ,ale furt se tak tváří jako kdyby nějaká měla přilítnout 😀

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar noo co by za to jaká jiná ženská dala Leni mít doma klidase hele 😉

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar ale jo jo jasný mno si zvyknu hlavně tadyten byt bude pořád takže sem můžu kdykliv přijet a zůstane i zařízenej mno 😉

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 já to taky obdivuju ,ikdyž ona už dnes vaří jen víkendy když tam jde brácha s holkou ,ale jako dřív tak vařílkovala denně,má to tak zajetý a max. uhne z rozpočtu o 500,- víc ne ..

lenkacar
3. dub 2011

byt budete držet pro prcka? a ani nebudetet pronajímat?tak vidíš se nebudete zbavovat milovanýho bytečku ,akorát budeš mít dvoje uklízení,můžeš si potom vybrat kde se ti kterej den bude chtít uklízet

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar no asi jo protože je kompletně přestavěnej a zvětšenej takže cca 120m2 má tudíž s ena něj nemusí jak dlouho šáhnout a když bychom to dali na pronájem tak jako ti ho zničí ty podnájemníci pač by jich tu bydlelo klidně 5 vysokoškoláků a jak to neni jejich tak ty byty pak vypadaj to jsem viděla u kámošky co dala svůj na pronájem 😉 max někdo z rodiny kdyby chtěl ale to pochybuju ..navíc mamžel sem má hozený všechny firmy jako fakturační takže i z toho důvodu to zůstane jak je 😉 a časem se uvidí ..ono jako tenhle byt resp my máme hodně malý nákaldy docela šetříme ale žijeme normálně nijak se neomezujeme. Platíme 1000 kc zalohu na elektriku a nájem 3100 kc v tom je voda a topeni mno a na konci roku pri vyuctovani nam vraci za elektriku 3.500 a z najmu takze za vodu a topeni 2.500 takze mame fakt minimalni naklady a je to osobni vlastnictvi 😉

lenkacar
3. dub 2011

jsem moc zvědavá na bar ,jestli už konečně se dočká malinkýho uřvánečka .. 😵 jako musim říct že špička je u transferu jinej než michálek ,ten přijde a každýmu něco řekne a podá ruku a vysvětlí a špička tak všeobecně a na odchodu poznámka ,že těhotný kontrola za 3týdny a čau ..já ho mám ráda ,mě to neva ,ale pro ty nový vykulený asi nic moc info..tam se pani i ptala jak hluboko si to má dávat utroš a až se zvedne z postele jestli to z ní nevypadne .. 😕

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar tak na to se*e pes jako Leni ani ho*no 😀 stačilo mi tohle uklízení a ještě na baráčku no a do toho my jsme přes léto hodně na chalupě takže i tam si jedu svojí uklízecí to jako fakt ne twe by mě šmejklo už 😀 tady bude stačit cca 2x do měsíce když se tu nebude nastálo 😉 se nemá jak zas*at 😉