• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@pepek007 tak to máte krásný náklady to jo ,to byste na tom byly škodný se toho zbavit ..jednou jak když to děti najdou vid bydleníčko
3. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no jo prachu se neubráníš ..
3. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni já mám prostě radši toho Michálka já Ti nevim proč ale víc si sním pokecám a jsem před ním bezprostřední a nebojim se mu cokoliv říct a zeptat se Špičku jsem zas toliktát neměla ale z něho mám prostě respekt a nejsem tak free :wink: ale mám je ráda oba dva to jako jo ale kdybych si mohla vybrat tak Michálka asi spíš :wink:
@lenkacar a chlupů ze zvířat :angry: :rolling_eyes:
@pepek007 mě neva ani jeden ,ale radši špičku ,ale je dobře ,že ta kanková je už pryč ..z tý jsem měla tak pitomej pocit ..
3. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj právě i pro ty náklady je škoda se toho zbavovat :wink: ale sousedi nad náma třebas doplácí dycky cca 8000 kč ale to nechápu co tam dělají s tím topením a vodou a eketrikou njn ale ono třebas dvd nebo satelit v pohotovostním stavu i tv žere jako blázen ..když němáš spotřebiče třídy A tak to samý a když se to sečtě tak pak je to pálka nehledě na to když všude topíš na 5tku :sunglasses:
3. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele Barabášek dá určitě vedět až bdue testovat nebo jí zas někde vypátrámkdyby na nás prděla :grinning: ale přála bych jí to stejně moc jako tobě :dizzy_face: :wink:
3. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 nám budou zateplovat a okna a vyzdít sklo panely ,navýší to celkově o 1800,- a vyjde nás to bez elektriky na 4500,-
3. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tu já zažila jen jednou ale to se zaučovala pod vedením špičky a dělala mi utz a on stál vedle a dozoroval jinak jsem jí nezažila ale co jsem tak kdy slyšela,tak asi nic moc mno :confounded:
3. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no mě zkazila tu první stimulaci a potom jsem měla stopku před odběrem a potom jsem už jí neměla no a 6tis,.v hajzlu a psychika taky
3. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no Leni i to je krásný hele to je tak normálka v průměru jsou lidi co jim to navýší i o 3000 např :unamused: zase ušetříte za teplo a panelák bude vypadat hezky :wink:
3. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak jsi asi nebyly jedinná komu to zkazila a šla :grinning:
3. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kostra hubená ,nepříjemná,nic taky neříkala .. a nakonec mi primář řekl ,že to bylo podle výsledků jasný že to neni dobrý a ona do mě hulákala ty injekce jak o život .. :angry: ještě že je pryč
3. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ono nám sem dokonce jednou i pršelo ,ale festovně oknama a i sem fouká ,takže jako obal baráku je třeba určo spravit a i ty okna no ..
3. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar alem pak uvidíš jak to bude hezky vypadat a jak ušetříte a okna jak se budou mejt samy :sunglasses:
3. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no je dobře že ta zůstali jen oni dva akorát maj taky nějakou svojí praxi ne?Tak nechápu kdy ordinujou ve svým když jsou pořád v Artu? :confused: :confused: jeden dělá UTZ druhej opu nebo ET :confounded:
3. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar bych jí už ani nepoznala ale díky bohu, že je fuč :wink:
3. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tohle je dost chaiosovej barák ,tak to nebude tak jednoduchý samej důchodce a byty pronajatý tak se do toho moc nehrnou ,zítra je schůze kvůli tomu
3. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 maj i jiný ordinace?
3. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no nám to trvalo cca 5 let než se lidi dohodli a vyměnil se správce samosprávy jinak by jsme to taky dneska neměli :unamused: přesně domluva s důchodcema jako nejvíc zlo :angry: u nás je na prd že polovina lidí jsou vlastnící a zbytek družstevníci takže taky mazec to byl se nějak dohodnout :rolling_eyes:
3. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj kamarádka ma Špičku jako gyndaře v Prachaticích teda loni ještě měla nevim zda letos :wink: a Michálek prej snad taky má tu tu už tenkrát někdo psal že ho viděl v prachatickej nemocnici jako nevim jen říkám co jsem slyšela ale kamáška ho měla nebo má pořádn mno :wink:
3. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no ale kdy tam teda je to nevim..kdy na to maj čas vid ..
3. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás tady vyštílpali taky jednoho z nemocnice a ordinuje 20km od nás ,ale jezdí za nim moc lida i tu dálku ,akorát je potom blbý ,že když ti něco je ,tak se tam nemáš jak dostat bez auta ..tam jezdí martina autobusem ,hlídá hodinky ..to by mě bavilo :pensive:
3. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no právě jako se jí příležitostně zeptám zda pořád ordinuje mno ale taky nechápu kdy teda :confounded:
3. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar 20 km už je docela dost i na me :unamused: by mě nebavilo ale vy tam u vás máte i porodnici ne Leni? :fearful:
3. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak v Praze bylo blaze :grinning: ,ptala jsem se na ten prednison,měl by se brát tak 12 měsíců a pak raději pauzu,protože by pak tělo na něj nereagovalo.U mě myslí že by IUI mohlo dopadnou dobře,že je manža v pořádku.Za 3 týdny mi dojdou výsledky a pak hurá do ARTu se domlouvat :wink: Prý bych ten prednison měla brát až do 16tt a mě ho vysadily v 9tt a nechápou proč mi ho Michálek vysadil :angry: ,tak aspoň vím pro příště,prý těch 16týdnu je nejrizikovějších

Leni doufám,že už jsou mimisci pěkně uhnízdění :wink: :slight_smile:
3. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ahojky Maci tak to jsme rádi, že ses nám v pořádku vrátila :wink: jj to mi taky říkali v Podolí že ho do 12tt budu brát určitě a pak od toho 12tt snížit dávku napůl na cca měsíc a pak vysadit úplně to je pravda nooo taky na tu IUI u tebe sázím :wink: :dizzy_face:
3. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni má návštěvu tak na nás prdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já na vás taky já jen přijela z nákupů a zase mizim ven prcka jsem před oběděm předala našim a v pátek jedeme do Prahy do Ikei nakupovat a za kámoškou tak se těším :dizzy_face:
3. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak návštěva odjela ,na bábovku se nám vyprdli,ale oběd jim chutnal ,klasika ,řízek ,kaše ,polévka a káva..chlapi moře cigár :angry: ,na balkoně..a přivezli nám spousty ponožek ,oni je dělaj doma
3. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci mě teda taky řekli jen do 12tt prednison ,ale já ho minule vůbec neměla jen tu dexonua ta má trvání v tělě přesně 8tt
3. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek