• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar tak to máte zásobu na 5 let minimálně ne? :grinning: ale ty se vždycky hodí a kord domací v těch já spím :dizzy_face: fuk kouření bléééééééééé :unamused: :angry: :frowning2: :pensive: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth:
3. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 oni je vyrábí ,to jsou normál fusky ,ne nějaký od ovčí babičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je jasný ,že se hodí .. :wink: jak říkáš na 5 let
3. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar počkej to nejsou takový ty pletený jakoby?Já teda jiný neznám než podomácku petený nebo bavlněný klasický kupovaný :pensive: noo tak ty bych taky brala čoveče těch neni nikdy dost :wink:
3. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tu byl brácha a řikal ,že jeho známá přesně takhle nastoupila do fachy asi týden těhu ,nevěděla to a že jí v 7měs. vylili :unamused: že šla ve 4měs. na rizikovku a měla to spočtený a ani právník jí nepomohl ..to bude prekérka u mě .. :confused:
3. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jsou to normál bavlnky ponožky se vzorkem ,bez vzorku ..paráda
3. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar twe tak to pak závidim Leni :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
3. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo z ovčích ponožek bych zdechla ,mě je furt horko a kor tedka mám návaly jak prase :astonished: v noci mě bolelo v podbřišku jak na mrchu mi to tam asi nějak poštoural kanec jeden
3. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky jste se mě nemohli dočkat :grinning: jezdila jsem z chaty rovnou do práce a tam není net :slight_smile:
Mám špatné zprávy dnes přišla mrška :cry: ale tentokrát po IUI to bylo takové jiné jak kdyby se něco dělo pořád mě pobolíval podbřišek.
@lenkacar pěkně bobánky opatruj :dizzy_face:
3. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar na noc jsou jako ideálka a já bez ponožek neusnu :slight_smile: ty jo se asi zahnízdoval bobánek Leni :wink:
3. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jejdá tak to mě mrzí Barabášku :unamused: a já jsem si říkala, že to tu odstartuješ - prolomíš ledy pak Leni a zbytek a zatím nic :unamused:
3. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zvědavá kdy dostanu MS v lednu jsem vysadila HA, v únoru mi přišla o 5 dnů pozdě a v březnu o 10 dnů dřív takže jako čekám kdy dorazí laskavě :angry: :angry: ale to jsem měla i když jsem vysadila HA po 9 letech že ty 3 měsíce jsem to měla rozhozený a pak cajk :wink:
3. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no bar však víme ,že IUI je šance ,ale ne zase taková .. :unamused: pak je Ket a potom ET ,je to šance největší .. :fearful: na stupínku úspěchů je IUI na posledním místečku ..ale zkusila jsi to a co pokus?
4. dub 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko holky všem přeju :wink:
4. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak a je tma jako v pérdeli
4. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tma? :grinning: kde jako? :sunglasses:
4. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bude zase krásně :wink: vyrazíme s kámoškou na písek jen musíme koupit bábovičky my je máme na pískovišti na chalupě jak moc tady v CB nechodime pac se bojim injekci :unamused: noo a babovicky si vzdycky pujcujeme a nasli jsme jedno piskoviste kde neni skoro vubec nikdo zadny injekce a smi tam i pes :wink: takze babovickam zdar ale pujdeme az na pul 10 cca :wink:
4. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to je pěkný ,o strach někam chodit si hrát :confused: ,venku se zatáhlo a je tma jak v pérdeli ,baronku huhu jsi v práci?
4. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to možná u vás tady nám svítí sluníčko pěkně :wink: njn jako Budějce jsou speciálně na ty injekce na pískoviši vyhlášený :angry: proto já to tak vždycky prolezu prohrabu projdu kolem dokola psa tam vypustim a pak mám klid mno
4. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já jsem dneska lenoch ,přijde asi mamka na kávu a zítra martina,tak jáí musim omrknout zblízka jestli už jí raší nějaký bříško
4. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar budete kafíčkovat s mamčou jo? :wink: tak to bude pohoda den teda samej pokec a kafí a podrb :wink: si to užijte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jseš na ty bříška nějaká ujetá čověče Leni :grinning:
4. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to nejsem ,ale musim je porovnávat s baronkem ..to mi prostě nedá .. :grinning:
4. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se z nich musim radovat ,když sama mám jen pneu z přežrání :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,helemese ,oskar vylezl :fearful:
4. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já mám taky Mišelinku z žrádla :grinning:
4. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt tě to říkám, že bude svítičko slnit celý den :grinning:
4. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jooo vždyt jo Leni bych taky porovnávala asi :wink:
4. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ještě chceme IUI hned tenhle měsíc a pak IVF to je poslední možný termín do prázdnin a pak můžu až v půlce září.
4. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo přemýšlim kam pro bábovičky tady v okolí ..... :unamused:
4. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no pravda u IUI je šnce o hodně menší ale ne žádná je to o velkým štěstí když IUI vyjde :wink: ale zase lepší než nic proto nedělání :wink: a nechcete ivf zkusit teďka už Barabášku? :wink:
4. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to je strašně na rychlo a hlavně jedu na služebku nevím jak bych se tam píchala.
4. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jo takhle jasný takto pak jo ... :wink: za IUI nic nedáš buď a nebo ale pravda na to IVF je celkově větší příprava hlavně psychicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek