ART České Budějovice

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😃 tak šup sem, snažilky
pepek007
3. dub 2011
@lenkacar tak to máte zásobu na 5 let minimálně ne? 😃 ale ty se vždycky hodí a kord domací v těch já spím x-) fuk kouření bléééééééééé :-| ]-( 😞 |-| 8-( 😕 :-x
lenkacar
3. dub 2011
@pepek007 oni je vyrábí ,to jsou normál fusky ,ne nějaký od ovčí babičky 😃 :-p tak to je jasný ,že se hodí .. 😉 jak říkáš na 5 let
pepek007
3. dub 2011
@lenkacar počkej to nejsou takový ty pletený jakoby?Já teda jiný neznám než podomácku petený nebo bavlněný klasický kupovaný |-| noo tak ty bych taky brala čoveče těch neni nikdy dost 😉
lenkacar
3. dub 2011
ted tu byl brácha a řikal ,že jeho známá přesně takhle nastoupila do fachy asi týden těhu ,nevěděla to a že jí v 7měs. vylili :-| že šla ve 4měs. na rizikovku a měla to spočtený a ani právník jí nepomohl ..to bude prekérka u mě .. =-)
lenkacar
3. dub 2011
ne jsou to normál bavlnky ponožky se vzorkem ,bez vzorku ..paráda
pepek007
3. dub 2011
@lenkacar twe tak to pak závidim Leni x-) 🙂 😉
lenkacar
3. dub 2011
ty vogo z ovčích ponožek bych zdechla ,mě je furt horko a kor tedka mám návaly jak prase :-o v noci mě bolelo v podbřišku jak na mrchu mi to tam asi nějak poštoural kanec jeden
barabasek
3. dub 2011
Ahoj kočky jste se mě nemohli dočkat 😃 jezdila jsem z chaty rovnou do práce a tam není net 🙂
Mám špatné zprávy dnes přišla mrška 😢 ale tentokrát po IUI to bylo takové jiné jak kdyby se něco dělo pořád mě pobolíval podbřišek.
@lenkacar pěkně bobánky opatruj x-)
pepek007
3. dub 2011
@lenkacar na noc jsou jako ideálka a já bez ponožek neusnu 🙂 ty jo se asi zahnízdoval bobánek Leni 😉
pepek007
3. dub 2011
@barabasek jejdá tak to mě mrzí Barabášku :-| a já jsem si říkala, že to tu odstartuješ - prolomíš ledy pak Leni a zbytek a zatím nic :-|
pepek007
3. dub 2011
no já jsem zvědavá kdy dostanu MS v lednu jsem vysadila HA, v únoru mi přišla o 5 dnů pozdě a v březnu o 10 dnů dřív takže jako čekám kdy dorazí laskavě ]-( ]-( ale to jsem měla i když jsem vysadila HA po 9 letech že ty 3 měsíce jsem to měla rozhozený a pak cajk 😉
lenkacar
4. dub 2011
@barabasek no bar však víme ,že IUI je šance ,ale ne zase taková .. :-| pak je Ket a potom ET ,je to šance největší .. 😕 na stupínku úspěchů je IUI na posledním místečku ..ale zkusila jsi to a co pokus?
pepek007
4. dub 2011
bré ránko holky všem přeju 😉
lenkacar
4. dub 2011
@pepek007 tak a je tma jako v pérdeli
pepek007
4. dub 2011
@lenkacar tma? 😃 kde jako? 😎
pepek007
4. dub 2011
dneska bude zase krásně 😉 vyrazíme s kámoškou na písek jen musíme koupit bábovičky my je máme na pískovišti na chalupě jak moc tady v CB nechodime pac se bojim injekci :-| noo a babovicky si vzdycky pujcujeme a nasli jsme jedno piskoviste kde neni skoro vubec nikdo zadny injekce a smi tam i pes 😉 takze babovickam zdar ale pujdeme az na pul 10 cca 😉
lenkacar
4. dub 2011
@pepek007 to je pěkný ,o strach někam chodit si hrát =-) ,venku se zatáhlo a je tma jak v pérdeli ,baronku huhu jsi v práci?
pepek007
4. dub 2011
@lenkacar tak to možná u vás tady nám svítí sluníčko pěkně 😉 njn jako Budějce jsou speciálně na ty injekce na pískoviši vyhlášený ]-( proto já to tak vždycky prolezu prohrabu projdu kolem dokola psa tam vypustim a pak mám klid mno
lenkacar
4. dub 2011
@pepek007 já jsem dneska lenoch ,přijde asi mamka na kávu a zítra martina,tak jáí musim omrknout zblízka jestli už jí raší nějaký bříško
pepek007
4. dub 2011
@lenkacar budete kafíčkovat s mamčou jo? 😉 tak to bude pohoda den teda samej pokec a kafí a podrb 😉 si to užijte :-p ty jseš na ty bříška nějaká ujetá čověče Leni 😃
lenkacar
4. dub 2011
@pepek007 to nejsem ,ale musim je porovnávat s baronkem ..to mi prostě nedá .. 😃
lenkacar
4. dub 2011
taky se z nich musim radovat ,když sama mám jen pneu z přežrání 😃 :-p ,helemese ,oskar vylezl 😕
pepek007
4. dub 2011
@lenkacar já mám taky Mišelinku z žrádla 😃
pepek007
4. dub 2011
no dyt tě to říkám, že bude svítičko slnit celý den 😃
pepek007
4. dub 2011
@lenkacar jooo vždyt jo Leni bych taky porovnávala asi 😉
barabasek
4. dub 2011
@lenkacar ještě chceme IUI hned tenhle měsíc a pak IVF to je poslední možný termín do prázdnin a pak můžu až v půlce září.
pepek007
4. dub 2011
ty jo přemýšlim kam pro bábovičky tady v okolí ..... :-|
pepek007
4. dub 2011
@barabasek no pravda u IUI je šnce o hodně menší ale ne žádná je to o velkým štěstí když IUI vyjde 😉 ale zase lepší než nic proto nedělání 😉 a nechcete ivf zkusit teďka už Barabášku? 😉
barabasek
4. dub 2011
@pepek007 to je strašně na rychlo a hlavně jedu na služebku nevím jak bych se tam píchala.
pepek007
4. dub 2011
@barabasek jo takhle jasný takto pak jo ... 😉 za IUI nic nedáš buď a nebo ale pravda na to IVF je celkově větší příprava hlavně psychicky :-p