ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar noooo tak tak 😠 😀

lenkacar
6. dub 2011

haloo baronku připomínam fotku terky ..a jejího pelíšku 😵 slíbila jsi nám to ..že vyfotíš bříško

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar Leni ona je naučená že s ní sjedu jen výtahem dolu, otevřý zadní vchod, já v něm čekám a ona se tam vyčurá na travičče nebo vykaká a jde hnedka zpátky takže otázka cca 4 min sjetí dolu cík a zase šup nahoru 😉 takže s ní nic nemusim obcházet 😉 to pak když jdu s prckem ven tak jde samožrejmě s náma ale pokud jsem doma sama a spími tak j´í tu nechci nijak dlouho nechávat takže je to šup šup a cajk 😉

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar ne ne včera jsem byla na kosmetice a ke kadeřnici jdu v pátek stříhat prostříhat a melírek bude 😉

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no jasnačka taky chci foto 😉 😎

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 to je dobře 😵 naučená hafinka je príma

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar njn to jsou ty rady zkušených mamin mě by to taky nenapadlo u bábovek za 39 kč 6 kusů včetně hraniček sejtka a lopatky a kyblíku 😉 😀

lenkacar
6. dub 2011

v týdnu mi někdo cpal at si koupim yorka ve slevě ,řikam ani zadarmo ,už nechci nic ..i ty ryby řikam vladísovi at je nechá vyzdechat a uklidí se to akvárko ,furt je to zasraný a kdo na to má koukat .. 🙄 furt se to čistí ,to je vody ,štěrku a hovno krása 😠 ted zdechli 2 velký ryby a ještě asi 10malejch počkáme a at to jde do kopru ..

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar nu jasnačka ona byla od mala cepovaná a poslouchá na slovo na vodítku snad nikdy nebyla jooo když jí malá vede to jako jo to musí vydržet holt 😀 ale jinak poslouchá jako hodinky sice teď jak hárá tak jí volám na 2x ale vždy přijde a poslechne jen dýl odolává no jak ty pejsky chce a vyhledává to je holt příroda si jí jen musim vác hlídat aby jí nekdo nevobjel 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no..vlčák třeba vid ..ježiš ..ona je fešná nevěsta ,to ona se líbí kdekomu že jo ..kdybych mohla že nemůžu tak si pořídim ptáka ,ale jako nějaký myši a jiný zvěrstva nic mě neláká a když nemůžu mít ptáka tak nic ..

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar ty hele rybičky jsme taky měli to mě ale vůbec nebralo pač se s tím nemůžeš ponynat 😖 a je s tím děsná práce ...ti rozumim 😔 no a nechcete třebas kočku? NO já dneska koukala na inzeráty zvířat a jako těch yourků je mazec počet kolik lidí prodává a dává stěnata 😕

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 já mám všechny alergie světa já nesmim nic domu ..

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no hlavně voní 14 dnů před a 14 dnů po a jako celá ulice je pak "nasraná" že jim doma vejou psi a utíkaj za tou naší a neposlouchaj 😀 no a právě zvažujeme zd ají necháme teď naposledy nakrýt už máme i ženicha a je to poslední možnost pač jí bude 5 njn ale jedno už měla a vím jaký to je mít doma matku a štěně to radši 4 cizí děti než tohle 😀 takže jsme se rozhodli, že jedině pokud by si ho nějakej hodně dobrej známej vzal, tak jí necháme ´jinak ne ..by mě mrzelo kdyby šlo někam do Mělníka třebas a já bych ho už nikdy neviděla no 😒 tak uvidíme ještě máme týden čas do dne D 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 počkej shodim rychle povlečení z postele a nacpu do prajdy jsem si vzpomněla že se mi blbě spalo

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar áha ☹ no jo ale zase máš klid s ničím nemusíš a o nic se starat to je taky + 😉 tak nějakýho naháče jedině 😝

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar jj cajk Leni já pak zmizím pač jede už manžel domů a jdeme vybírat nějaký to kombinovaný hriště jak je skluzavka houpačka domeček a nějaký ty blbosti na zahradu jak se prodává jak bude mít malá narozky tak děda rozhodl, že se jí to koupí na chalupu tak musíme juknout na net a něco vybrat 😉

lenkacar
6. dub 2011

jsem tu

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 to dřevěný? to je moc hezký

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 naháče leda vladíse ..ten úplně stačí ..aspon neslintá

pepek007
6. dub 2011

Já jsem vždycky chtěla mít vycepovaný zvířata aby mě neomezovali pač jako je krásný mít mrak zvířat doma ale když někam jedeš tak musí se ti o to ně kdo postarat a už jen to je omezení pro někoho 😠 poto pes všude jezdá s náma i mimo ČR na hotely k moři a když jí nechceme tak si jí moc rádi vezmou naši na chalupu pač je to jejich prdelka 😀 no a díky sousedce co je pořád doma a má 2 kočky tak nám obstará toho našeho takže to je strašný + že nemusim nikoho víc žádat ona to udělá ráda a my jí to vždy nějak vykompenzujeme ale jiný zvíře už nechci ani omylem 😠 ani křečka a jinou havět tímhle končíme dokud to nevymře 😀 takže omezený nejsme ani jendím z nich díky bohu 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 to je dobře ,páč s tim máš opravdu já jednou hlídala 2 křečky a my nespali týden

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar Leni něco takovýhleho ale s nějakým domečkem: http://www.junglegym.cz/houpacky/houpacka-peak no jako cenově se to hodně liší záleží od jaký fa to máš ale něco jen takhle obyč no 😉

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar jak jezdili v kolečku v noci a hrabali viď? 😀 😀 já jako malá jich měla asi 5 cca v průběhu 9 let 😝

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 jo to jsem si myslela něco takovýho to je príma to mít na zabavení prcka

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar néé nic senemá přehánět takže fakt žádný jiný zvíře nebude to je konečná a až to vymře tak psa určitě zase jo stejná rasa ale kočku už taky nechci 😉 tu už nebudu pořizovat novou až nebude tahle 😲
Nahatýho Vládíse jo? 😀 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 jo ani mi nemluv co ty hajzly dělali v tom akvárku ..

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 na to by byl dobrej potomek vid od psinky jenže je ještě mladá na to jí pořizovat náhradu ..no poslouchá krásně to je vidět na těch videích na fb

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no něco musíš mít ..pískoviště tam už má a bazének taky tak ještě tohle a cajk 😉 si vymyslel děda tak přes to vlak nejede 😵 ona přes léto bude stejně pořád na tej chalupě buĎ s našima nebo s náma takže tady v ČB skoro vůbec tak jako ať tam má pořádný vyžití zas tak moc to nestojí a vydrží to dlouho 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 to je jasný že si musí vyhrát a kor když bude mít brzy sourozence

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no to právě bych chtěla štendo od ní pč by bylo stejně malý i ženich je jako ona ale bíločernej a ona je bílo hněda takže ideální by to bylo njn ale by se narodilo za 3 měsíce no a jako 2 psi fakt ne ☹( jsme taky zkouseli zda by si ho nevzali naši nebo naší naši a my bychom si nechali štěndo jenže to neprošlo naši psa prostě nechtěj 😠 jako naše čubina je pro ně vším a má se u nich jak v Hiltnu a má stejný privilegia jako malá ale jako ví, že nám jí vždy vrátí a to jim vyhovuje ☹ je chápu ..mě taky nedovolil psa když jsem i nich bydlela ..pes je prej bytě chudák mno a přes týden jak chodí ještě do práce tak toho času taky moc nemají a nemají rádi když by museli domu chvátat z práce hnedka kvůli psovi 😒