• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Ahoj holky. Hedi bude to snad dobrý. No u mě se zázrak nekonal a 10 den je test negativní. :frowning2:
30. čer 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata......Mamko byla bych tak ráda, kdyby se ti ještě dvě čárky ukázaly, vždyť už to tu není možný, chce to nějakou průkopnici....... :frowning2: :frowning2: S tou imunologií s tebou naprosto souhlasím..... Taky všude okolo poslouchám, jak jsou těhule, sestřenice čeká, sousedů holka taky - přes antikoncepci, švagrová - té to moc přeju - užila si svoje.......... :unamused: :unamused: Takže už se tu taky musí někdo objevit......... :astonished: :astonished: :astonished: Já se dnes odletím regenerovat do Turecka a hned jak se vrátíme, tak to vše vypukne - už taky budu vědět co IVF obnáší.... Doufá, že až se vrátím tak tu budou jen samé dobré zprávy.......
30. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Duli já chci jít do dalšího pokusu až někdy v září, hlevně až po té imunologii. My pojedem v září do Chorvatska. Je to 8 hodin cesty. Uží si krásnou dovolenou, aspoň se tam odreaguješ.
30. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mamko, už potřebuju vypadnout, už se fakt těším......v Chorvatsku je krásně, moře i příroda.......No já jsem zvědavá co vše mě čeká až se z té dovolené vrátíme,,,,,,,, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Zvládly to jiné, tak já taky.......
30. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Duli budeš odpočatá tak to všechno zvládneš v pohodě. Nemusíš mít z ničeho strach. na jak dlouho jedete na dovču.
30. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme na týden, myslím si že to bude úplně stačit.......Ráda se někam podívám, ale doma je doma....... :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale odpočinek potřebuje každý. Já bych jela hned, jenže musíme malému zařídit pas. Potřebuju vypadnout aby si psychika trochu odpočinula a uvidím kdy mě objednají na tu imunologii. Čekací doba je prý 2. až 3 měsíce.
30. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že je odpočinek zapotřebí, ale odpočívat se dá i v ČR, ikdyž jak říká tchýně, na dovolené po ČR bude času ještě dost času.......... Jo psycjika je potvora, ta umí svoje.........Ty jo 2-3 měcíce ale je to tak akorát na to září......
30. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dulinko tak přeju krásnou dovolenou.
30. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamko 10 den ještě nic neřeš,í třeba se tam ty dvě čárečky
ještě vyrýsujou.
30. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky hezký den přeju všem ..dovka bude na chatě ..
30. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji hezký den! :sunglasses:

U nás bude dovča tam co vloni a předloni a předpředloni..... :grinning: akorát si z ní odskočím do porodky... :grinning: :sunglasses:
30. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo indi už brzy si odskočíš
30. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj ....
30. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla taky mimo ale dovolena to jeste nebyla...no koukam ze tady nik neni :frowning2:
30. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj simi
30. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co už jste urvaly tu kliku :grinning:
30. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu k tý endokriniložce a mám dovču, tak se moc nerozkecejte
a snad se nám to počasí už umoudří.
30. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak páá pááá
30. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hedi já se do caru teprve chystám ,doufám ,že budu mít čim otevřít :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jdeme do dalsiho boje .... v patek 10.7. prvni kontrola del. sliznice pred druhym KETikem :wink:
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pátek se blíží a uvidíme ..jestli něco.nebo nic ..
1. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den přeju!
Dnes jsem jela okolo Artu 2x a vypadá to, že klika zatím nezmizela..... ještě je čas!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
1. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyby jste chtely zmenit ART za jinej CAR, kterej by to byl?
1. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla určo do prahy ,ale kam nevim
1. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky bohu indi ,že nepolezem oknem ...to je prima zpráva ,klika nezmizla,to tam asi na někoho čeká co holky...
1. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulik netuším kam bych jinam šla, nejspíš taky Praha, něco "velkýho" a "osvědčenýho", musela bych ty jednotlivý centra víc prozkoumat, ale každý má nějaký plus a nějaký minus...

Jinak kliku přímo jsme neviděla, ale dovnitř i ven šli nějaký lidi, tak předpokládám, že tam pořád je.... čeká na Leni... :grinning: :sunglasses:
1. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,zdravím a v pátek přeuju hodně moc štěstí,už vás obchází dost dlouho,tak doufám,že se zadaří :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Leni, ja jela kolem artu ale rikala jsem si ze ji tam necham :slight_smile: snad tam bude pristi tyden...
1. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulik: ty mas spatne skusenosti s Artem?
1. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek