ART České Budějovice

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😃 tak šup sem, snažilky
lenkacar
7. dub 2011
@xaxanka ok ..je to na tobě .. 😉 mimochodem dost dobrej nick 😉 trošku jako sasanka 😉 jak jsi na to přišla?
xaxanka
7. dub 2011
@lenkacar no to spise jako xaxana nejaka carodejnice ne 🙂 ja zkousela vse mozny a vse uz bylo tak me napadlo tohle...alecarodejnice fakt nejsem 😉
lenkacar
7. dub 2011
@xaxanka jo to byla saxana ne? 😃
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar dop*dele já na to pořád zapomínám lempl jsem no 😃
xaxanka
7. dub 2011
@lenkacar asi jooooo 🙂 ja nevim tohle me tak nak napadlo......
pepek007
7. dub 2011
Leni to nepřežen s tím obočím hele vopatrně 😉 😃 joo maškarní Baronku dobře TY 😃
lenkacar
7. dub 2011
@xaxanka náhodou dobrý ..kdyby jsi byla oksana tak bych tě typla na východ 😃
lenkacar
7. dub 2011
@pepek007 něco jsem vyrvala a na zbytek jsem se vysrala páč se znam a zítra bych šla na holo 😃 i tak budu jako debil vypadat a ještě toto
xaxanka
7. dub 2011
@lenkacar neeeee jsem normal z cesky republiky 🙂 ty proste chces za kazdou cenu prijit na vznik te moji preszdivky vid...... 😉
lenkacar
7. dub 2011
@xaxanka no jasně že jo.. 😃 :-p ,hlavně že jsi normál a je fuk odkud jsi 😃 :-p
pepek007
7. dub 2011
tak já mám hotovo rozebráno a připraveno k převozu navíc jsem zas probrala nějaký hračky a nepotřebný věci 😎 a teď na všechno prdim a jdu ven 😉 pískovat ... 😃 takže všem přeji krásný slunný den a mějte se moc fajn a večer budu ale od zítřka dál asi ně pač jedeme na chalupu na víkend a tam teda net je ale hrozně pomalej ale díky bohu za něj 😃 tak asi spíš nebudu ale kdyby jo, tak to poznáte 😉 😃
pepek007
7. dub 2011
@xaxanka jj Leni je taková náše FBI a jako má na to plný právo je tu z nás nějdýl a je to "šéfka" tématu 😉 😃 tak jako musí vošéfovat všechny přeci ne? 😃 i mě lustorvala viď Leni?A jak ]-( 😃
lenkacar
7. dub 2011
@pepek007 hlavně si mezi pískováním zítra a o víku vzpomen na mě ,na chudáčka co je 12hod. v práci |-|
lenkacar
7. dub 2011
@pepek007 bane ,já na to měla lidi ..víš 😉 sama bych na to nepřišla 😉 a nebo až dýl
xaxanka
7. dub 2011
@lenkacar 🙂
@pepek007 to je fajn..aspon je nejaka zabava....zenska ma bejt upovidana a zvedava 🙂
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar počkej ty už zítra jdeš makat jo?Má být krásně njn ale zas epo týdnu klídku a lehára jako je to na místě aby jsi nám nezkrněla 😉
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar myslet na tebe budu Leni a vzpomínat až se budu slunit na zahradě s nohama nahoře 😃
lenkacar
7. dub 2011
@pepek007 já bych krněla až bych brečela ..ale zase to nepřeháněj ,abych furt neškytala jo ..stačí co 10minut mě politovat
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar 😃 😃
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar vyrvala..vysrala 😃
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar to by šlo 10 min jako teda jo aby ses neuškytala 😃 ok takže to máme v pátek 10 min po obědě, v sobotu 10 min ráno a v neděli 10 min večer 😃
lenkacar
7. dub 2011
@pepek007 cože ? večer ti na to kašlu to už budu taky s nohama hore
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar no mě nic nedělání nebaví to já neumim pač dycky vymyslim nějakou činnost a pak jsem na sebe nasraná že jsem radši neležela 8-( ]-( 😃
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar no obočí sis vyrvala a na zbytek ses vysrala ne nebo jsk jsi to psala? 😃
lenkacar
7. dub 2011
@pepek007 jo aha ..no přesně tak
lenkacar
7. dub 2011
zapomněly jsme xaxance říct ,že jsme krapítek někdy sprosté,ale to je prostě život a ten se s náma nesere .. 😃
pepek007
7. dub 2011
@lenkacar já si myslim, že už si asi všimla 😉 😃 a že jí to nijak vadit nebude x-) 😃
pepek007
7. dub 2011
hele pádim zatim pic pipky moje :-p x-)
xaxanka
7. dub 2011
@lenkacar no holky..jakto mluvite 🙂 🙂 🙂
lenkacar
7. dub 2011
@xaxanka jako dlaždičky no .. 😃 😃 😃 ale srdce máme na pravém místě 😉

Začni psát odpověď...

Odešli