• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@xaxanka ok ..je to na tobě .. :wink: mimochodem dost dobrej nick :wink: trošku jako sasanka :wink: jak jsi na to přišla?
7. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no to spise jako xaxana nejaka carodejnice ne :slight_smile: ja zkousela vse mozny a vse uz bylo tak me napadlo tohle...alecarodejnice fakt nejsem :wink:
7. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka jo to byla saxana ne? :grinning:
7. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar dop*dele já na to pořád zapomínám lempl jsem no :grinning:
7. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar asi jooooo :slight_smile: ja nevim tohle me tak nak napadlo......
7. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to nepřežen s tím obočím hele vopatrně :wink: :grinning: joo maškarní Baronku dobře TY :grinning:
7. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka náhodou dobrý ..kdyby jsi byla oksana tak bych tě typla na východ :grinning:
@pepek007 něco jsem vyrvala a na zbytek jsem se vysrala páč se znam a zítra bych šla na holo :grinning: i tak budu jako debil vypadat a ještě toto
@lenkacar neeeee jsem normal z cesky republiky :slight_smile: ty proste chces za kazdou cenu prijit na vznik te moji preszdivky vid...... :wink:
7. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka no jasně že jo.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hlavně že jsi normál a je fuk odkud jsi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám hotovo rozebráno a připraveno k převozu navíc jsem zas probrala nějaký hračky a nepotřebný věci :sunglasses: a teď na všechno prdim a jdu ven :wink: pískovat ... :grinning: takže všem přeji krásný slunný den a mějte se moc fajn a večer budu ale od zítřka dál asi ně pač jedeme na chalupu na víkend a tam teda net je ale hrozně pomalej ale díky bohu za něj :grinning: tak asi spíš nebudu ale kdyby jo, tak to poznáte :wink: :grinning:
7. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka jj Leni je taková náše FBI a jako má na to plný právo je tu z nás nějdýl a je to "šéfka" tématu :wink: :grinning: tak jako musí vošéfovat všechny přeci ne? :grinning: i mě lustorvala viď Leni?A jak :angry: :grinning:
7. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hlavně si mezi pískováním zítra a o víku vzpomen na mě ,na chudáčka co je 12hod. v práci :pensive:
7. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 bane ,já na to měla lidi ..víš :wink: sama bych na to nepřišla :wink: a nebo až dýl
7. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :slight_smile:
@pepek007 to je fajn..aspon je nejaka zabava....zenska ma bejt upovidana a zvedava :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar počkej ty už zítra jdeš makat jo?Má být krásně njn ale zas epo týdnu klídku a lehára jako je to na místě aby jsi nám nezkrněla :wink:
7. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar myslet na tebe budu Leni a vzpomínat až se budu slunit na zahradě s nohama nahoře :grinning:
7. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já bych krněla až bych brečela ..ale zase to nepřeháněj ,abych furt neškytala jo ..stačí co 10minut mě politovat
@lenkacar vyrvala..vysrala :grinning:
7. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to by šlo 10 min jako teda jo aby ses neuškytala :grinning: ok takže to máme v pátek 10 min po obědě, v sobotu 10 min ráno a v neděli 10 min večer :grinning:
7. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 cože ? večer ti na to kašlu to už budu taky s nohama hore
7. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no mě nic nedělání nebaví to já neumim pač dycky vymyslim nějakou činnost a pak jsem na sebe nasraná že jsem radši neležela :rolling_eyes: :angry: :grinning:
@lenkacar no obočí sis vyrvala a na zbytek ses vysrala ne nebo jsk jsi to psala? :grinning:
@pepek007 jo aha ..no přesně tak
7. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomněly jsme xaxance říct ,že jsme krapítek někdy sprosté,ale to je prostě život a ten se s náma nesere .. :grinning:
7. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já si myslim, že už si asi všimla :wink: :grinning: a že jí to nijak vadit nebude :dizzy_face: :grinning:
7. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele pádim zatim pic pipky moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
7. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no holky..jakto mluvite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka jako dlaždičky no .. :grinning: :grinning: :grinning: ale srdce máme na pravém místě :wink:
7. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek