ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
7. dub 2011

to byl zas nápad a kauf s tím pískovištěm 😀 jako všechno super až na jednu věc a to tu, že i přes podepsaný bábovky, tak máme o malý hrabičky míň a kybliček míň 😀 😠 jako jak je tam víc než moje dítě, tak už nikam nejdu a jako hlídat si to tam jako pes to fakt ne takže příště někam jedině s maminama kámoškama a ne příjít a bejt tam s cizíma 😀 😒 no co si ukradneme jinčí 😀

pepek007
7. dub 2011

ale zase pravda, že cestou domů jsme našli mini hrabičky před pekárničkou takže jsme v mínusi jen s kyblíčkem 😀 twe já vim proč se stranim cizích mamin a těchle společných akcí ne li srazů 😝 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 to jde ..jen kýbl ..hlavně že dítě a psa si dotáhla domu

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar to jsi mě zas pobavila Leni a já se zasmála jako díky 😀 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 no vidíš ..já jsem vykoupaná ,nehty naláklý a ověšená jak monacká princezna ,abych zítra neměla pocit méněcenosti ,ještě se trochu vyspat a ráno do sebe kopnout něco sladkýho pro rychlé chápání,vladís mi zprovoznil tik tak ..a konečně jsem našla mikinu co jsem si umanula na zítra ..a už ted si řikam at je zítra odpoledne

murecka76
7. dub 2011

Ahojky holky, můžu k vám taky nakouknout i když nemáme miminko z Artu , ale z Podolí 🙂? Lenču už trošku znám a Pepka už jsem taky znala 😀 😀 😀, dokonce jsme se jednou viděli na UTZ v nemocnici 😉 😉 😉, ležela jsem tam dlouho dobu 🙂 🙂 🙂 a manžel mě zásoboval, Pepku pamatuješ? 😀 😀 😀

lenkacar
7. dub 2011

@murecka76 tovíš že si tě pamatuje .. 😀

lenkacar
7. dub 2011

@murecka76 kdy si půjdete pro sourozenečka? a zůstaneš v tom podolí?na tý fotce jste kočky a co kočárek už jsi ho prodala?

murecka76
7. dub 2011

@lenkacar Leni, plánujeme září, říjen. v Podolí určitě zůstaneme 😀 , nejdříve se budeme snažit doma, manžel se dopuje vitamínky 🙂 , děkujeme za pochvalu 😉 😉 kočárek nikdo nechce ☹ , ale mě to tak nemrzí, s těžkým srdcem se budu loučit 😒 😒 , ale kde to vše skladovat ☹

lenkacar
7. dub 2011

@murecka76 hele dyt si ho nech na druhý miminko ..když začnete co nevidět,hluboký byl přece prímovej a moc hezkej

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar tak ty budeš taková sexy čičinka jo? 😵 😵 krásná práce! 😎

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar no no 😀 😀

pepek007
7. dub 2011

@murecka76 jj jasně že pamatuju zdravím Murečko 😉 zas tak špatně na tom s pamětí nejsem 😉 😀

pepek007
7. dub 2011

@murecka76 nu jasanka jen se k nám připoj i když nemáte Arťáčka to je fuk ouplně 😎

murecka76
7. dub 2011

@pepek007 to je dobře, že si mě pamatuješ 🙂

murecka76
7. dub 2011

@pepek007 koukala jsem na FB, máš moc hezký děťátko 🙂

pepek007
7. dub 2011

@murecka76 Pepeček nezapomíná 😀 jéé no to děkujeme za pochvalu 🙂 však ta tvoje malá princezna je taky krásnej smíšek a princezna v jednom 😵

murecka76
7. dub 2011

@pepek007 no je to budějčanda 😀 😀 😀 😀 ten náš smíšek 😀 😀 😀 😀

macinaz
7. dub 2011

Ahoj holky,asi tu dlouho nebudu,PC asi už chce do důchodu a přitom je ještě poměrně mladý 😒 na chvilku jsem ukradla u našich noťase abych za vámi zaskočila,doufám,že ho nebudou potřebovat abych byla s vámi v kontaktu,nevím,jak bych bez každodenního chlebíčka existovala 😠
dnes jsme učily mrňouse jezdit na kole,tedy spíše šlapat no to byla psina 😀 😀 jo ale chudinky moje záda 😕

pepek007
7. dub 2011

@murecka76 😉 😀

pepek007
7. dub 2011

@macinaz Ahojky MAci no prosimtě pc odchází na věky jo? 😕 alespoň že máš toho noťase no jo tak my tě teda omluvíme, že tu nebudeš tak často ale Áčka jako mít budeš a o to víc když tu budeš, tak budeš dopisovat a dočítat povinně 😀
Jéé no to věřim, že musela být psina a šlo mu to? 😀 se na to taky těšim kolo už máme takovýto růžový prdáčký vyštafírovaný Hallo Kitty i se sedačkou na nosiči pro panenku 😀 no jo ale šlapání nám ještě nic neříká 🙄 😀

xaxanka
8. dub 2011

@lenkacar ahojky..tak to je dobre ze mate srdce na pravem miste..... 😉

baronek
8. dub 2011

Ahoj holky, tak dneska tady asi bude smutno, když šla Leni do práce, co???
Já hlásím, že mám za sebou první zvracení a doufám, že i poslední, ale ráno to bylo teda náročný .....
Jinak bude hektickej den, tak z toho nemám ani trochu radost 😲

pepek007
8. dub 2011

jj to bude Baronku 😢 ale až dorazí domu, tak sem hnedle určitě zavítá 😵 já na dnešek mám taky hodně úkolů a pak jedeme na chalupu 😉 už mám novej oučes od kadeřnice, tak si to užívám jak jsem zase na chvilku hezká v kombinaci s úterní kosmetikou 😀 jééé tak už jsi zvracela jo? No tak snad to bylo poprvé a naposledy - mě teda šoufl bylo hodně ale nezvracela jsem naštěstí njn ale k těhu to patří prostě tak ať je zas brzo dobře kočko 😉

Takže všem přeji hezký víkend a mějte se tu krásně 😵

baronek
8. dub 2011

@pepek007 mně doteď taky bylo jen šoufl, ale dneska to mělo teda grády .... Tak to dneska všechno stihni a na chalupě si to užívejte 😀

lenkacar
8. dub 2011

nikdo se mě na nic neptejte je to horší než jsem tušila ,nikde nápovědy a obrázky ,nic nic ,milion věcí na 4místní kody,z toho vzduchu mi bylo na omdlení a bolí mě kozy ..myslela jsem že tam umřu
Dnes v 16:04 • Odpověz • Opravit překlepy

barabasek
8. dub 2011

Ahoj holky tak jsem doma 350Km včera tam a dnes zpět docela mazec, ale řidiče jsme mměli super 🙂 jdu vybalit a tak pa 🙂

baronek
9. dub 2011

Všem přeju krásný sluneční víkend 😀
Nás za chvíli čeká oslava, tak se těším, už teď mám hlad a bude se grilovat, tak to bude super 😎

pepek007
9. dub 2011

Bré poledne ženský 😉 jsem tu jen na skok abyste neřekly, že na vás pdim ale chalupuju a jako pc je to poslední co jsem chtěla nahodit ale ok alespoň ho zaktualizuju 😀
Leni ty jo tak to je docela mazec začátek ale ty jsou všude těžký 😒 jde o to se do toho jen dostat a pak už to bude cajk 😝 tak grilovačka jo?No my te¨prve dneska vyndaváme houpačky azahraní nábytek ven a pískoviště doladujeme a tak takže grilovačka od příště dál 😉 sekačky jsme promazali a takovýhle samý lepší práce no a já si vypucovala autíko po zimě ale to je teď taak vyvoněný 😀 😀

pepek007
9. dub 2011

@lenkacar Leni a kdy budeš testíkovat?10 den jsi říkala?Já jsem celá netrpelivá za tebe až i 😉 😵