• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
chodim domu naprosto vyřízená na záda ,dneska jsem měla 12ctku ,ale za pultem a to jsem v pohodě psychicky ,ale záda mě hrozně bolí .. :frowning2: zítra jdu od 9 do 20hod.dneska jsem byla jakoby s tou druhou směnou a zjistila jsem ,že je mnohem lepší ,no to jsem to zase chytla ... :unamused: a jinak ke kase drogerii,objednávky ,vybalovat .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pepčo test nejdřív v pondělí ráno
9. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak to je mazec Leni panečku místo aby jsi v klídku odpočívala, tak takhle dřeš njn možná je to jen nezvykem jak jsi byla doma delší dobu a zajedeš se ale takhle chodit domů hotová neni zrovna ideální stav no snad je to jen dočasný :frowning2:
9. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nooo tak jako v pondělí ráno budu celá natrpělivá očekávat výsledek ale odprostil by tě od té tvé aktuální dřiny :angry: :confounded: :grinning:
9. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to neni odpočinkem ty záda ,já mám už 5let diagnostikovaný výhřez ploténky a to jako dost,7mm ..už mi hrozila operace ,protože to byla 1,5 roku nesnesitelná bolest a tak jak vypadam ,chodim a vše ,mi pomohl jeden léčitel,nezbavil mě bolestí ,ale dá se to vydržet,ale nesmim si to rozjet jak ted .. :cry: myslim ,že v malým krámu neni takovej mazec ..ten táta mi teda pomohl :angry:
10. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak to máš teda fakt ideální práci na ty záda Leni :unamused: njn tak snad budeš těhulka aby se to vyřešilo :wink: to je dřina a ne práce ty jo :unamused: no jo tak taťka se snažil Ti pomoct aby jsi alespoň nějakou práci měla už asi neřešil jak moc je to náročný :frowning2:
10. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíček už je v ČB :wink:
10. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem KO.tak zítra testnu a děj se vůle boží a to samé z prací ..řeknu inspektorce at mi dá do smlouvy ten přestup já na tohle nemám..max. mě vyhodí
10. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni ráno tu budu wartowat a čekat na výsledek :dizzy_face: odvedu prcka do jeslí a pak budu :wink:
10. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, zítra držíííííííííííííííííííííííííííííííííííím, ať se prďolci už ukáží a neschovávají se až na další dny :slight_smile:
@lenkacar dle mě zítra najdeš // a vše se samo vyřešilo :wink: :dizzy_face:
@lenkacar moc držím palce...a jak píšeš, děj se vůle... :dizzy_face: :wink: :sunglasses:
10. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím ducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: pidi ducha :wink: 7den ještě nebyl .. :slight_smile: a zároven nastává další trapný okamžik ,kdy musim říct v práci ,že končim ,protože celý noce nespim jak mi bolí záda a nemůžu to už vydržet :frowning2: ,v tom hypermarketu je fakt šrumec a to na mojí plotnu bohužel neni
11. dub 2011 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Lenííí tak to je nejkrásnější zpráva dne pecka super!! MOcinky moc gratuluju konečně jseš těhulka a tentokrát to vyjde uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost jéééé :wink: :dizzy_face: je to tam :astonished:
11. dub 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jsem ti to říkala ...se to tím vyřešilo jseš těhulka a nazdar bazar :dizzy_face:
11. dub 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar krásná zpráva :dizzy_face:

@lenkacar Záda v marketu trpí i když jsou zdravá :pensive:
11. dub 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no je to síla :frowning2: a je to trapné ,ale to co tam musim tahat ,to asi neni na těhu dobré,ráno jsem řekla vladísovi ,že jsem azse bez práce
11. dub 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepčo to je dobře ,že máš radost ,mám mega čípek :fearful: tak snad se bobci držej zuby nehty ...za chvíli přijde mamka tak dáme bojovou poradu co dál s načatým životem ..
11. dub 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pěkný den určitě bude krásně pa večer :slight_smile:
11. dub 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar potichu gratuluju :grinning: hned je ten den veselejší :slight_smile:
11. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar přidávám se k holkám o prozatím potichounku gratuluji :slight_smile: je to jinak nádherná zprávička :wink:
11. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar takže dneska už nejsi vůbec v práci????
11. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Leni moc gratuluji a držím palce.
11. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jupí!!!!!!!!!!!! Držím, ať se bobci drží :grinning:
11. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nejdu do práce měla jsem jít na odpolední a zítra od 10do 20hod. a z toho 4hodiny vybalovat prací prášky ..tak to vůbec..jsem hotová .záda mi bolí a nemůžu ani chodit ..a jinak byla tu martina a volal jí akorát gynekolog že musí okamžitě přijet ,že jí vyšla špatně nějaká hodnota v krvi na ty vrozený a že musí udělat utz ..tak je z toho špatná
11. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky a snad bude čárka sílit ,je to duch ,vidět je ,ale je to slabé :slight_smile:
11. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, moc moc držím pěstičky, já měla taky ducha, že jsem to vůbec neviděla a manžel jo, tak se mi to snažil vštípit do hlavy a já na něj byla naštvaná, že mi to říká jen, abych měla radost a teď ten duch spinká už skoro 2roky v postýlce :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murecka76 za dva dny testnu znova a uvidíme jestli hcg roste,jinak nešílim ,klídek ,relaxuju z tý práce ,ted mě nic už nemůže více rozhodit ..
11. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak je to správně :wink: :wink: :wink:
11. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murecka76 jsem tak odtud vynervená a sedřená ,že všechno už je relax :frowning2:
11. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Martinu moc pozdravuju a držím pěsti. a co jí vyšlo špatně??? Mně brali krev jen jednou a z toho žádné výsledky nejsou, bude se to srovnávat s krví, kterou mi vezmou až za dva týdny ....
11. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek