ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
11. dub 2011

@baronek měla mít kontrolu svojí v pátek a volal jí dneska sám akutka ,že okamžitě na utz ,že týdny letí a je třeba kontrola..je z toho úplně hotová ,páč ten její pako by hodil vinu zase na ní ..

baronek
11. dub 2011

@lenkacar jako že jí objednal o týden později???

lenkacar
11. dub 2011

měla jít původně až v pátek a dneska je pondělí.-. a musí tam

baronek
11. dub 2011

@lenkacar to je divný, tak mi pak hned dej vědět 🙂 Mně o víkendu bolelo břicho, ale bude to tím, že jsem v pátek pomáhala Fandovi se dřevem, ale nosila jsem jen malinkatá polínka ....

lenkacar
11. dub 2011

@baronek snad bude vše v pořádku ,dneska vyhrnula sukni a má už trošku bříško,nedej bože ,aby se něco zvrtlo ..taky jí držim úplně všechno ..jasně dam vědět ..

baronek
11. dub 2011

a včera jsem dobrala poslední utrouš a teď už jsem zcela bez prášků, jen beru calibrum mama 🙂 Někde jsem četla, že se vitamíny ve druhém semestru nedoporučujou, ale můj doktor řekl, že by je alespoň do konce čtvrtého měsíce bral.... tak dávám na jeho radu 😀

lenkacar
11. dub 2011

@baronek taky řikala martina že nemá nic už,vitamíny se dělí dle trimestrů ..nevim proč by to nemělo být nevhodné

baronek
11. dub 2011

@lenkacar já vím, že se vitamíny dělí podle trimestru 😀
po vitamínech jsou prý velké děti ....

A to bude vejvar za jeden den v práci, co???

baixy
11. dub 2011

@lenkacar Leničko moc ti gratuluji, mám z toho opravdu velkou radost, držim palce at to dobře dopadne a na Ježíška budeš mít dáreček 🙂
Jinak dneska byly výsledky z krve, screening negativní. To znamená krev v pořádku, ale na plodovku musím stejně jít, už jsem objednaná na čtvrtek na 8 hod. ráno, tak na mě myslete. Musím tam jít kvůli genetice, aby se 100 % vyloučilo nějaké třeba jiné postižení.....
A krev na cukrovku taky dobrý.
Tak to by bylo info. Jinak ve čtvrtek si nechám říct na té plodovce pohlaví, jestli to půjde 😉

baronek
11. dub 2011

@baixy tak to je dobře, že je to negativní a ve čtvrtek na tebe budu myslet 🙂

@lenkacar vlastně za dva dny, ty jsi byla i v sobotu 🙂

baronek
11. dub 2011

@baixy a na UTZ ještě pohlaví vidě není? Já myslela, že od 16. týdne už je viditelný ....

baixy
11. dub 2011

@baronek Moje doktorka UTZ nemá, já naposled viděla mimíse když měl 3cm. Takže to bude asi šok 😀 Ale nedokážu si to představit, na to se těším. Na tu plodovku nééééééé....Ale aspon budu mít jistotu...

baronek
11. dub 2011

@baixy aha, tak to jo. Neboj, určitě to bude dobrý 😉

lenkacar
11. dub 2011

@baronek jo byla jsem i v pátek 😉

lenkacar
11. dub 2011

@baronek myslim že jsem tam byal zadarmo páč na pracáku si nesmim přivydělat ..že se mnou akorát tak vyjebou ,ale mě to je fuk ,hlavně že už tam nemusim jít

lenkacar
11. dub 2011

@baixy tak plodovka ..no jistotu mít budeš a držet pěstě ti budu ..

baronek
11. dub 2011

@lenkacar jo ty jsi tu smlouvu opravdu nepodepsala???

lenkacar
11. dub 2011

@baronek žádnou mi nikdo k podepsání ani nedal ,mělo se to udělat dneska

baronek
11. dub 2011

@lenkacar tak to se nedá nic dělat .... tak jsi jim alespoň pomohla 😀

ira13
11. dub 2011

ahoj děvčata, občas nakukuju, nestíhám dočítat ,ani psát,ale dnes vidím krásnou zprávičku tak musím napsat @lenkacar gratuluju a přeju ať vše dobře dopadne a máš pod stromečkem mimi nabo raději 2. U mě nic nového, výsledky z imuna v Plzni-žádné protilátky neprokázány. Vlaďa má snížené proteiny v spermiích. 3 měsíce bude zobat léky, selzink ,E a Pangamin a pak doporučují další pokus.

lenkacar
12. dub 2011

@ira13 to jsi hodná žes zašla 😵 když ti to vyjde písni častěji ..

pepek007
12. dub 2011

Ahojky holky - přeji vám hezký slunné ráno dneska bude zase príma den 😵

lenkacar
12. dub 2011

@pepek007 dneska bude asi pršet

lenkacar
12. dub 2011

tak už leje,to se ti ten sluníčkovej den asi nevydaří ☹

pepek007
12. dub 2011

cože???Tady svítí sluníčko jako blázen?? 😕

macinaz
12. dub 2011

Ahojky holky,už jsem zase v reálném světě 😀 😀 PC už je doma 😉
@ira13 hlavně že máte vše jinak v pořádku a to se zpraví a určo další pokus vyjde 😉 🙂

když jsem vedla prcka do školky,tak začalo poprchávat a bylo to jen takové mžení,ale docela se to zatahuje,takže dnes moc sluníčku nedávám šanci ☹

baronek
12. dub 2011

Tak hlásím, že u nás je taky zataženo a to jsem si vyšla nalehko a mám jen tenisky, tak snad to do oběda vydrží 🙂

pepek007
12. dub 2011

No tady už leje jako z konve 😠 Leni nám to všem asi poslala 😀

baronek
12. dub 2011

@lenkacar už ti psala Martina, jak dopadla?

pepek007
12. dub 2011

Ok tak beru zpět hezký propršený den přeji teda 😀