• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar decentně tě ale vyšlehat musí, abys mu neuschla :grinning:
12. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar no my jsme byly jen vedle v pekárničče pro koblížky rohlíky a zelnáky :wink: jsme si vzaly každá děstníky a bylo :dizzy_face: když ono je to na prd chvíli je hezky a nic pak vítr a do ´toho déšť a pak smršť všeho no a pak zas klid takže pro dnešek zůstáváme doma to se nedá :angry:
12. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek jj a pusu dát taky :wink: :grinning:
12. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je vichřice ani satelit nejde
12. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar tady taky pěkně leje :astonished:
12. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak akorát pslaa martina že je miminko v pořádku ,zaplatpánbůh
12. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar uf to jsem si oddychla :wink:
12. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek prý podle těch hodnot mu tam neseděla velikost miminka,tak to proměřil a říkal že je vše v pořádku ,že se hodně hýbe ,bodejd musela mít nervy z toho ..chudák
12. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar takhle ji zbytečně vystrašil, chudák Martina i mimi. Hlavní je, že to dopadlo, jak to dopadlo :slight_smile:
12. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek miluju úklid :dizzy_face: :grinning:
13. dub 2011 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak taky dobré ráno přeji :wink: to já na dnešek nemám teda plán vůbec ...taťka nám udělal snídani do postele - míchaný vajíčka se slaninou čerstvým rohlíčkem a džusíkem a teď tu poklízim kuchyň :wink: ale pak bdu muset vymyslet nějakej plán na den ..jak je tam hnusně tak asi někam autem se pojedeme podívat a něco pokoupit nebo nevim :unamused:
13. dub 2011 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :wink: Dnes se chystám na úklid skoro 14 dní doma jen přespáváme jsme pořád v trapu a dnes je den D vyhrazen na úklid :grinning: pak uvařím nějaký dobrý oběd možná i bábovku :slight_smile:
13. dub 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 Já mám domácí vejce a jak se vaří jen nějaká rychlovka nestíhám je spotřebovat tak je do něčeho musím udat :slight_smile:
13. dub 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek tu jsme včera dojedli my kupujeme tu z Penny za 23 kč ale ta je výborná :dizzy_face: :dizzy_face: dlouho vydrží neni nijak extra sladká pěkně barevná a velká :wink:
13. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek šunkofleky ne? :wink: to máš taky rychlovku a vesměs bez práce :grinning:
13. dub 2011 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Bude vepřové maso, ale nevím na jaký způsob :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek tak ať se to povede jak má :wink: my dneska máme vepřový játra na cibulce a rejží a čočkovou polévku :sunglasses:
13. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 játra mám moc ráda :slight_smile:
13. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek tak to ocenuji :dizzy_face: pač znám spousty lidí co je vůbec nemusí - taková dobrůtka :sunglasses: njn ale každýmu chutná něco jinýho to je jasný :wink:
13. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
přeji dobré ráno a Leničce ještě jednou velká tichá gratulace :slight_smile:
13. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky mám pro vás úkol, potřebuju nějakou maličkost manželovi k výročí, dnes jsme spolu deset let, ale opravdu jen maličkost, my si nic nedáváme, ale určitě dostanu kytku a navrhla jsem, že bysme mohli jít na pizzu, tak prej mi jí přiveze a najíme se doma :frowning2:
13. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
přeji hezké sněžné ráno
@baronek a to už 10 let od svatby,nebo jenom společně :wink: hodně těžko se vybírá i radí,tak něco co má nejvíc rád

dneska jsem se byla ptát na práci a jsem docela nadšená,tak snad by to mohlo vyjít určitě by to byla toková trošku vytoužená prácička.Jo ale musí to nejdřív schválit kraj,takže se budu modlit ať to schválí a příští týden se to dozvím
13. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz deset let co jsme spolu začali chodit, manželé budeme v létě dva roky ....
A co je to za práci nebo je to zatím tajný???? Držím pěsti :slight_smile:

To neřešte, co má Fandík nejvíc rád, hlavně něco vymýšlejte :slight_smile:
13. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek děkuji,kdyby to vyšlo,tak bych byla ve školce jako pomocnice u postižených dětí.Ředitelka říkala že bych se jí docela líbila,ona má také dítě z umělého,takže ví co to je a jak se pak k těm dětem chováme,tak proto by mě i vzala.Docela si takhle rozumíme,kéž by to bylo a jinak možná od září nástup,to by bylo jinak bezva,jelikož v srpnu mi končí mateřská
13. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz a ty máš nějakou sociální školu nebo pedák???
13. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ne nemám,ale prý na pomocnici to prý nepotřebuješ a pak bych si to jinak popřípadě dálkově udělala
ale docela bych si tu práci přála
13. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Fanda je prd romantik :grinning: jste si mohli zajít na véču a udělat krásný večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: tak takhle bude domací pohůdka :dizzy_face:
13. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz určitě by bylo super, kdyby ti to vyšlo :slight_smile:
13. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ty jo no tak to teda vůbec nevim co bych Ti poradila ... :unamused: a nesbírá něco nebo nemá nějakýho koníčka že by jako něco z týhle oblasti ...nebo pak nějakej parfém pičifuk nebo z drogerky něco ...možná láhev výtečného oblíbeného červeného vínka taky neni k zahození či nějaký dobroty co má rád z jídla tak balíček udělat :wink: fakt nevim co bych víc poradila ... :confounded:
13. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz Maci ahojky kde máš profilovou fotku? :confused: JInak držím moc palečky aby práce vyšla a klaplo to!! :wink:
13. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek