• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@pepek007 jo fotku nemám,admin mi jí vymazala :angry: jinak děkuji za držení palečků,také doufám,že by to mohlo vyjít
13. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já mu koupím nějaké ňamky nebo nanuky, fakt nevím ..... :grinning:
13. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz a proč ti jí vymazala???
13. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek že tam nejsem já,prý tam musí být reálné foto,ale to je jedno
13. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zase sněží :cry: :pensive:
13. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to vymyslela, koupím mu džusy, ty on rád ..... a navíc to není vyhazování peněz, protože si stejně docela často drahé džusy kupuje.....
13. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no vidíš a vymyslela jsi to sama :slight_smile:
13. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jo ale pěkně jsem se u toho zapotila :grinning:
Teď jen doufám, že mi přiveze pizzu havaj, protože na tu mám chuť :slight_smile:
13. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak mu to musíš nějak šetrně nahodit,já řeknu že mám chuť na pizzu a už ví kterou :grinning: ale to obskakování v těhu je nádherné,docela ti ho závidím :dizzy_face:
13. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nebo šišku salámu :dizzy_face: ,koukám ,že mi zmizuel ten příspěvek co jsem ráno pslaa že jsem testovala :angry:
13. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar je to tu dnes nějaký pojebaný,přeskakují tady i zprávy baru jsem odpověděla dřív,než se mě zeptala :grinning:
13. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono koukám jsou proházený i admini jsou teda jiný neb byli a je jich podstatně míň navíc si kámoška co sem chodí už asi 5 let tak se s holkama přemístily na jinej server pač prej admini prudili a to slyšim snad už asi od 3 člověka :unamused: takže nejen že mizí příspěvky a mažou se fotky ale celej koník je nějkej divnej dneska :confounded: :grinning:
13. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 a jak se dneska máš?s tima přesunama holek jinam jsem to taky zaznamenala ..no jenže já jsem tu zvyklá a nikdo mi tu nic nedělá takže já zůstávám
13. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj souhlasím s tebou Leni taky mi to tu vyhovuje a zůstávám a nedělám nic špatného aby měl kdokoliv záminku k vyhození :wink:
13. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nu normálka právě jsme dojedli a dáváme si 20cet a dumám co budeme dělat manžel je doma s náma takže dumáme společně :wink: :grinning: a hlavně jsme se rozhodli nechat nakrýt naší fenku takže estli to klapne, tak dneska bude obskočená a kdy klapne obskočení tak bude štěnátko :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se s jednou diskusí taky přesunuli jinam, víc holek tam mělo problém s adminama .... a hodně jim toho smazali, i alba ....
13. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no se nedivim Baronku jako dost holek na to nadává právě kvůli tomuhle mno nechápu proč se to děje nebo o co jde ale hlavně, že je tady klid mno :wink:
13. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě koník vyhovuje proto jak je přehlednej a moc se tu nenapíše tak se i dobře dočítá a mám tu i pár staroznámých :wink: když mám čas a chuť a náladu tak sem zajdu a ráda pokecám ale rozhodně to neni závislot nebo priorita Nr.1 :grinning: :grinning: bejvávalo :wink: a jsou tu fajn holky nějaký nejen tady v tématu :wink:
13. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak vy budete těhotný obě :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no asi možná i jo ale u ní je ta šance 99,9% kdežto u mě je to ve hvězdách mno :unamused:
13. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to nechci slyšet šance je vždycky .. :dizzy_face: hele a jako mám teda u čínanů slíbený kávový zrno ,takže .. :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, protože jsem až před chvílí dorazila z práce, prosím Leni o zopakování příspěvku o testování :grinning: japa dopadla? :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinpet ty už chodíš do práce? :confused: no je to maličko silnější a 21.4 jdu na krev a utz
13. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj máš takže další Terezka tady bude :grinning: a beda estli to bude HOnzíček to jim můžeš pak vyhlásit válku :grinning:
13. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj je mno ale jí pes obskočí jednou pak jí necháš překrýt aby jsi měla 100% jistotu mno a jako klapne to když psa na sebe pustí nooo jen nechápu proč co tam nejde u mě :angry: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 by tě musel nakrejt michálek a překrejt špička ,pak by to možná klaplo
13. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve mě se tak krásně špičáček podloubal ,že z toho snad bude aprílek a vánoční dáreček
13. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar dle mě to klapne a bude Leni :wink: já jsem taky povánoční dáreček :dizzy_face: :grinning:
13. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo, tobě by to vážně vyšlo na Vánoce a možná i pod ten stromeček, super :grinning:
13. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek