• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek no asi úplně pod stromeček :grinning: ale to je tak daleký sen :confounded: ,prozatim musim vydržet ty nervy do čtvrtka příštího
13. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar Ok, v pořádku, to mi děláš jenom radost :slight_smile: Číhám tu téměř denně a jak to tak vypadá, budu číhat dalších devět měsíců :grinning: je to práce jen nárazová, lektoruju, je to vždycky na dopoledne... teď jsem to měla šest dní ve dvou týdnech a kdy bude další, netuším... každopádně, alespoň úplně nezblbnu (nevěřila bys, jak dokážu pohovořit na téma vhodné pleny a příkrmy :grinning: ) a ještě si přivydělám :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to zrovna odjíždíme na Slovensko, takže mi mi budeš muset poreferovat po telefonu :wink:
13. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek kam se táhneš matko ?tovíš že ti písnu jak se věci mají
13. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar zas tak daleký neni - krev se potvrdí čárka bude sílit a bublinka taky pak jen srdíčko a vydržet do 12tt a nejhoří budeš mít za sebou :wink:
13. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jedeme na dovču s tchánovceme :slight_smile: no dovča, spíš objíždění příbuzenstva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo táák vy se jedete pochlubit s terezkou :dizzy_face:
13. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 věř tom u že těch pár dní vždycky než se dozvíš něco podstatného je nekonečných
13. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no nevím jestli s Terezkou, ale jedeme se poschlubit asi celkově, protože většina těch příbuzných viděla Fandíka naposledy v pěti letech .... to budou koukat, jak narostl :grinning:
13. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mně připadá všechno nekonečný, už teď bych chtěla další kontrolu, abych viděla, že je všechno v pořádku. Já jsem klidná jen ten den, co mám poradnu a pak zase nastupuje tak trochu nejistota .... :frowning2:
13. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to jo mno pravda :unamused: ale zase ty jsi měla vše bezproblémů ne?Nekrvácela jsi rikikový nemáš nikde tě nepíchá ani nebolí a funguješ a výsledky i UTZ jsou ok tak jako neni ani důvod obávat se i když vím jak jsi to myslela Baronku :wink:
13. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj to jako jo ..já si už ani nevzpomínám jaký to bylo u mě :grinning: jen vím, že teď jak vím co mě čeká, tak budu klidná aplašit až bude fakt třeba :wink:
13. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 právě, že o víkendu mě pobolívalo břicho a dneska taky trochu jako bych posilovala... ale to mě bolelo i předtím a doktor řekl, že to je normální, takže snad je to normální :angry:
13. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jj je děloha se Ti roztahuje takže buď v klidu :wink: noo ale jinak je to ok takže cajk všechno a to je hlavní :sunglasses:
13. dub 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 pepčo si počkam na tvoje běsnění ..a to jsem docela klidná tentokrát ,uvidíme co bude dál ,ale určitě by mě moc pomohlo kdyby test více sílil
13. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar se vás tu snažim všechny Leni plně podpořit a uklidnit a dodat sil a ty takhle jo? :angry: :rolling_eyes: :grinning:
13. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar njn pokud bude pro co běsnit :unamused:
13. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni ale u minulýho těhu bylo hcg a krev v normě ne?I UTZ nebo nebylo? A testík taky sílil jako tedka? Tam se to potentovalo až po srdíčku, že?Ale jinak vše bylo jak mělo?? :confused:
13. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar bude neboj :dizzy_face:
13. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jste holky? :wink: dneska mám náladu být na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel byl dneska celý odpoledne s prckem v Bezbotu tak přisli úplně utahaný a to oba dva :grinning:
13. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a budeš ještě testíkovat ob den? :wink: nebo už tomu konečně věříš?Tady se člověk taky odpovedi nedočká :angry: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 spíš aby Leni vydržela do 16tt,prý je to do té doby nejvíc riziko,vím sama že 12tt to riziko nekončí :unamused:
13. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jsem testila k večeru a nebylo tam nic ..s jiným testem 10tkovým,takže jako v klidu nejsem
13. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz až 16tt?Já myslela že 12tt je hraniční :confused: :frowning2:
13. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no se ani nedivim pač za prvé to bylo večer a ne ranní moč a za druhý musíš nechat odstup pár dnů aby byl vidět rozdíl ne hodin a v tej neposlední řadě by jsi neměla menit testy ale jednu značku pač každej to ukáže jinak Leni :wink:
13. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 víš pepí minule jsem vůbec z ranní nedělala jen večer ..tak mě to rozhodilo sandál a volala do toho šéfka ,že at chodim zase do hadrů vypomáhat ,tak jsem si nechala čas dokud neuvidim jak to dopadne
13. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 nene to si právě každý myslí,ale v Praze mi sami řekli nejrizikovější je to do 16tt a jsem i o tom četla :frowning2: je to moc dlouho ale celé těhu je rizikové když se o své mimi bojíš
13. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já jsem poslala vladíse koupit testy mě nenapadlo že půjde jinam
@macinaz no a myslíš i ten prednison?
@lenkacar Leni bude to vpoho,mocinky ti to přeji :wink: :slight_smile:

teď koukám na fota mimísků a úplně se mi po tom uzlíčku v náručí stýská,tak snad někdy :unamused: :frowning2: vzpomínám jak náš uzlíček byl malinkej
13. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek