• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Mamčo, a na imunologii jsi objednaná kdy?

Simi: jako nedovedu si představit starat se o trojčata :grinning: :grinning: Znám tu jednu maminu od trojčat, naše holky jsou od sebe týden, ona je nosila dýl než já,ale taky ležela dloooouho ve špitále, možná jsi o ní už slyšela, je tu docela známá - Smilers. Ale má jednu velkou výhodu oproti mě - ona je s nima jen cca od 8 do 14:30, jinak jí pomáhá manžel nebo mamka. Já jsem s holkama sama doma pořád, až na víkendy. A s koupáním mi chodí pomáhat mamka, to už bych asi nezvládla (já vím, že bych musela, kdyby na to přišlo). Holky jí taky spí celou noc a to asi od dvou měsíců (těžká závist :grinning:) ale taky obdiv, tři děti - miminka najednou... :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, neznam ji...ale neumim si to predtsvit,jo verim ze prace je porad dost, neumim si prestavit ani chodit s nimi nekam ven myslim tahani mimi v autosedackach :slight_smile: na mne by to byl docela zahul, jeste jedno jo ale ... :D ja jsem zvedava co reknou nam...
5. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaka metoda se uziva pri malem poctu spermii a mene pohyblivych...ISCI?
5. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ani já si to nedovedu představit a to mi do toho počtu chybí jen jedno miminko :grinning:
Oni bydlí na vsi, takže docela pohodka, zahrádka, mamku má hnedka vedle nebo dokonce v baráku, to nevím. Museli pořizovat větší auto, aby se vedle sebe vešli 3 autosedajdy a vždycky jezdí ve dvou. No já vlastně taky. Kočár se nám do výtahu ve zdrav. středisku nevejde a nechat jednu dole a druhou nahoře, než dojdu pro první...
Kdy jdete do ARTu?
5. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme ve ctvrek
5. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten kto ma domecek se zahradkou to muze byt vyhode :slight_smile: sup vem a je to :slight_smile: ty jo ja abych zacala posliovat :D
5. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, tak to netuším, ohledně IVF toho vím pidimálně.
Tak dej pak hlavně vědět, jak jste dopadli :slight_smile:
No to jo, já chodím na zahradu k našim, mám to kousek, ale i tak to není ono.

Musím končit, čekáme návštěvu,t ak jdu připravovat jednohubky, papa a hezký odpo.
5. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jasny dekuji a tobe taky hezky den
5. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky do Artu budu volat až v úterý, aby mě objednali na kontrolu a doufám, že mi napíšou papír na tu imunologii. A pak se objednám asi do Plzně na ní. Stojí to za prd, ale doufám, že ostatním holkách se zadaří.
5. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...kde nik tu nik :(
chci se zeptat kdyz jste byli v Artu platili ste za SPG?
5. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, ne-e, za spermio se neplatí, hradí to pojišťovna :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen ze mi vravele v nemocnici CB ze se zvykne platit tak nevim jo a rikali ze tam delaji nejaky podronejsi SPG...ja to teda prvy krat taky neplatila, bylo to na doporuceni leakre,kdyz ho nemas tak se plati, to mi rikali i kdyz sme se objednavali.
5. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, myslím, že tam nikdo z nás neplatil. Platila bys to sama pokud by sis o něj zažádala, bez doporučení lékaře.
5. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja si to myslela, jen ze nam to ted vraveli...tak jsem se chtela zeptat :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, jasný, v pohodě :slight_smile:

Jdu do hajan, zítra mě čeká tchýně, tak se jdu psychicky připravovat :grinning:
Dobrou noc!
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:D tak dobru noc a nabre hodne sily :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kde jsi jsem zvědavá jak jsi dopadla.
6. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky mě nešel net od víkendu .práskl do něj blesk ..tak jsem po Ketu ,mám v sobě 3 embria 8buněčný ,rozmrazili 4 a 3 zůstali tak jsem je dali všechny a uvidíme ,bylo to dost nepříjemný ..břicho už mi povioluje ,ale bolelo to slušně..nemohl prorazit nějakou branku ,fuj tajbl
6. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Leni gratulu a přeju moc štěstíčka,aby to vyšlo.My jsme byli v pátek na první návštěvě Artu.Pocity z toho mám takový smíšený.Ale Špička je fajn,všechno nám podrobně vysvětlil.Manžovi vzali krev a udělali mu spermio-výsledek bohužel nic moc:frowning2: a já mám přijít na krev až 2-4 den mrchy a pak v polovině cyklu na prohlídku. Tak uvidíme...
6. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni!!! Moc moc držím pěsti pro štěstí! To by nebylo, aby se aspoň jedno uchytilo :dizzy_face:

Alli, oni si s vámi poradí :wink: David měl taky spermio nic moc,už nebyl v normálu a vidíš, holky se povedly na druhý pokus IUI :wink:
6. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Leni, to už bylo dnes??????! :dizzy_face: sem si to vubec neuvědomila, tim svátkem :angry:

to je krása, že všichni přežilii, tak teď držím!!!!! :dizzy_face:

papa
6. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc Ti držím palečky ať tady prolomíš konečně tu smůlu.
6. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Leni!!!! Aspoň jedno......... :sunglasses:
6. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozmrazili 4 a přežili 3 tak jsme dali všechny ,ani jsem o tom nepřemýšlela kolik..při tý mizivý šanci ,ani neni o čem přemýšlet,byl tam rudánek ..holky všem děkuju---a kliku jsem tam nechala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenííí,paráda,tak to je supr,že tři :dizzy_face: :dizzy_face: já měla taky tři a je z toho Ellinka :dizzy_face: tak od teď držíme pěstičky i s Elli a to by nebylo,aby to konečně nevyšlo :wink: :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: LENKO supr :slight_smile: drzim palce a to by bylo aby to nebylo:slight_smile: hlavne odpocivej a mysli pozitivne...hodne stesti
6. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem teď naposled měla 3 (ale ET, né KET) a je z toho Ingeborg...... :sunglasses:
7. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi ,konečné jméno?to už zní lidsky :wink: ,jednu znám,holky díky ,cítim se dobře ,klidně a jsem jenom šíleně po tom utroši nafouklá
7. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dával to tam naslepo ,tak kdoví kam mi to dal :wink: ,tak se budu modlit at si to samo najde nějakej vhodnej pelíšek ,stejně to tam asi pluje ne?
7. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kdepak konečný..... asi si střihnem na porodním sále nebo si necháme poradit od doktora... :grinning:

Jo jo, chvilku cestujou, než se zakousnou, sám Michálek mi řekl, že si moje embryo udělalo cestu kolem mé dělohy za 80 (né, asi 6:grinning:) dní. Protože všechno ukazovalo na to, že se fakt zakouslo až hodně pozdě, měla jsem // až hodně dlouho a i hcg tomu pak odpovídalo. Normálně trvá tak 2-3 dny než se chytne. :sunglasses: Jé to už ani není pravda, v neděli tomu embryu budou 3... :grinning:
7. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek