• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Leni taky moc držím palce, ať se embroušci pěkně zavrtaj a jsou z toho nakonec třeba ty trojčáci :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jájo to to dík teda ,to by moje záda nezvládli ,ale sám rudánek řikal ,že po Ketu to až tak horký nebude a já zatim počet neřešim vůbec ,budu fakt ráda za jedno :wink:
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera se mě manžel ptal jak tam můžou putovat v čem tam plavou ,no ten má otázky ..z něj chcípnu a už zase na měkouká těhotně
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky měkouk je dobrej ne?
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha leni jo jo těhotnej kukuč chlapů je fakt sranda a docela dojemnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a měkouk je pěkné české slovo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, ani se nebudu snažit vás dočítat :slight_smile: nějak jsem se odmlčela a upřímně ještě chvílemi asi potichu zůstanu... nějak zjišťuje, že mi nedělá v tuhle chvíli dobře o pravidelně těhulení psát... :slight_smile: snad mě omluvíte :slight_smile: ve čtvrtek jsem byla na iui, od soboty mě bodá v podbřišku, tak nevím, jestli mě tam někam "nešťouchli" :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tin, tebe aby člověk odchytaval :slight_smile: ja ve středu byla na IVF, takže budem na stejno :grinning: už mizím :confused:
7. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz jsme zpatky z chajdy, prodlouzenej vikend byl super, kez by jich bylo vic :wink: , ted v patek jdu do artu tak jsem zvedava co mi povi ... minule byl KET bez pripravy, sliznice rostla sama, tak snad to ted bude taky tak :slight_smile:
leni super - ze tri se nejaky urco uvelebi, to je jasnacka :grinning:
7. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dadí :slight_smile: ráda tě vidím :slight_smile: ty bláho, tak to gratuluju a zároveň ohromně držím palečky :slight_smile: já se plácám mezi pocitem zoufalství, že je jasný, že při nízké úspěšnosti iui to nevyšlo a rozhodnutím, že to je jasný, že to vyšlo :slight_smile: tak že jsem prostě psycho :grinning: akorát nechápu, proč mě bolí podbřišek a bodá mě v něm.. pobolívá mě i u vaječníku... asi paranoa... leni, ať nemusím dočítat... příprava na IVF?
7. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena ma už tři prcky u sebe :wink: a neboj vyjde to , nesmíme se moc hlídat :wink:
7. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, teď jsem to dočetla :slight_smile: leni, tak to gratulace :slight_smile: to vyjde, musí :slight_smile: kdy jsi byla??? no, dadí, já ti mám pocit, že od soboty nedělám nic jinýho, než že se pozoruju :grinning: v pátek odjíždím na dovču, tak to by mě mělo trochu probrat :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to si to krasně užijte, a moc přeju aby ti to vyšlo :wink: teda nam všem :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ale Rudánek mi říkal, že po IUI dvojčata nejsou, max. ve 2% případech, takže jemu moc nevěř :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo to je fuk přece hlavně at něco je :wink: ,dadu to je hezké jak se nám ty diskuze prolínají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jen tak dál,tinpet od včera mám 3prcky a taky mě bolí břicho ,ale mě tam pěkně rejpnul a pak bolelo i to zavádění katetru,tak jsem si tam zasykala ,ale vydržela ,poprvé to bylo jen nepříjemné ,ted se to moc nevydařilo ,tak doufám ,že je uvnitř vše v poho..
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten Ket jsem měla v nativním cyklu bez jakýkoliv léků,jeniom beru dlouhodobě acidofolan což je železo ,B a listovka
7. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a nedali ti ani prednison? ja mela minuly KET taky bez jakychkoliv leku, ani prednison mi nedal a pak jsem se tady nekde docetla, ze by se mel brat spolu s utrousem nebo duphastonem ..., nevis jak to je spravne?
7. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuliku - prednison - pokud není k tomu důvod - není nutnej, dává se když najdou nějakej problém v imunitě. :wink:
7. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulí já jsem si ho i sehnala ,ale jako kontraindikace je kortikoid a ten já mám ve foukačce co mám na astma ,tak jsem nechtěla riskovat ,ale někde ho dávaj úplně normálně ke každému IVF v sanusu tušim..no počkám si co bude a když to nevyjde taky chci imuno..
7. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo indi nekeckej že nemáte ještě jméno ty nás chceš natahovat co?já už mám jménio a to děcko mi chybí :grinning: :grinning: :grinning: myslim ,že tvůj postup je lepší :wink:
7. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty budeš potřebovat tři jmena :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu mám 2 a jedno klučičí ,tak to myslim klapne ,původně jsem chtěla pro holku 2 jména ,no tak by se podělily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty nemáš dadu jméno?já mám prostě jasno Ellen Katarína
7. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jmen, to je jmen :grinning: :grinning: ja nad jmenama ještě vubec nepřemyšlela :sweat_smile:
7. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jo? to já takhle při těch dlouhých večerech ,někdo holt dělá něco jiného
7. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc jsou tady už 2 Elenky tak potřebuju 3 do party
7. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Elen je hezky ale to nedam, pže ho chceš ty :grinning: :grinning: no tak kluk u nas bude jasně po tatovi a holku necham vybrat taky tatu :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžou bejt potom jako 3sudičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to se ani neopičim to je prostě shoda
u nás kluk daniel ..
taky hezky :wink:
7. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo taky prd ,když nic nebude ,ale uvidíme :wink:
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek