• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek jen aby nám z tebe neudělali guvernérku Baronku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ale naděje tu pořád je a to je hlavní :grinning:
@pepek007 to budete ještě koukat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že tady se kecá jak o život :grinning:
Za chvíli odjíždím na Slovensko, když bude možnost jíž na net, tak se vám ozvu, jinak až ve středu, pa pá :grinning:
21. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak si tu dovču pořádně užijte :wink: mějte se pěkně a hlavně ať vám počas přeje sluníčko :slight_smile:
21. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky nooo koukám, že nestáhám ani dočítat :grinning: ale dneska odpoledne to už pojede pač jsem strávila dnešní dopoledne s jednou moc fajn paní :grinning: :grinning: takže pak to zas bude woukej :wink: :grinning:
Baronku užijte si to tam se všim všudy :slight_smile:
21. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 i já jsem strávila příjemné dopoledne, hádejte s kým?! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako pepčo příště jdem na buřta do nádražky ,páč s tebou káva dobrá i dortíček ,ale to bych přišla brzy na buben
21. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mimino se nekoná a nikdy jsem nepřijela z car tak nasraná,totální nezájem a hlavně mě znova cpal do dalšího pokusu ..mlel totální kraviny ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu ,kterej jsem vůbec neměla a do papírů mi napsal ,že jsem měla těhu testy negat.byla jsem tam jako simulant a totální kráva .. :astonished: a to jsem tam jela pro sichr na kontrolu smířená s tim ,že to neklaplo,ale jednání děs ,běs a i vladís překvapenej ..s timto car končim.. :unamused: a vůbec se všim..
21. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vysazuju léky a čekam marast ..a začnu si konečně užívat života ..baronku mám v plánu ti poslat přáníčko ,včera jsem zabudla ,tak promin ,že dojde lehce po velikonocích :astonished:
21. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No to jsou idioti, to není ani možný ! Jaký negativní testy, jakej pregnyl? Kdo ti to mlel? Jediný co je pravda, že jim jde o prachy, tomu věřim. Já měla tolik embryí a všechny mi vyhodili a kdyby se mi jedno z těch třech neujmulo, tak bych stimulovala jako blbeček znovu :angry: Máš nějaký nový plán?
21. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy michálek ..jsem znechucená ..já věděla ,že je to v hajzlu a i jsem tam s tim jela ,spíš na kontrolu jestli je vše kde má být a aby to i odešlo z ms ,ale jsem nečekala ,že budu za simulanta,vladís chodí se mnou dovnitř a jako fakt je klidnej ,ale tohle i jeho dostalo,nezájem cokoliv řešit ,hlavně mi tam nahulákat další injekce za x tisíc
21. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Krev ti brali na hcg? Byla tam nula?

21. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy bylo tam 3 hcg ..už jsem měla předevčírem úplně pidi ducha ,já s tim počítala ,ale holky ,teda ..
21. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Takže přeci jen biochemický.... :unamused: To se stává. Ale kde je řečeno, že by to třeba nevyšlo z toho posledního KETu? Přece je nevyhodí??? To už za to stojí, aspoň se pokusit je vložit....
21. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy nevim jestli vychladnem ,zatim nechceme nic ..
21. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem měla tak príma náladu ,prcíček od pepči je kouzelnej :dizzy_face:
21. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Hm, chápu, uvidíš časem....Ale mrzí mě ten přístup, když ví, čím jsi si prošla....
Včera mi volali z genetiky, že první výsledky plodové vody jsou OK, holčička je zdravá. Další podrobnější výsledky budou za 14 dní....Příští čtvrtek bude UTZ, tak hodím fotku :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy on vůbec nepřipustil ,že by o graviditu šlo byt jen biochemickou tim mě nasral
21. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy gratuluju ke zdravé berunce ..
21. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No s tím těhotenstvím...Moje první těhu bylo taky biochemický, ale já ani v té době nevěděla že to existuje, prostě pozitivní test hurá, pak krvácení....hcg 50...primář mávl otráveně rukou, že to není žádné těhotenství. A já mu říkám, že jsem měla pozitivní testy....byla jsem za debila....Oni to tak asi fakt berou :unamused:
Díky za gratulaci, už jen 5 měsíců a vyklopím Berušku na svět :grinning: Uf.. :slight_smile:
21. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj souhlas Leni pač jako za dvě věci takovej majland jako to je luxus :angry: :grinning: ale zase zakusíček byl velice fajnej každopádně se drškovce a patky chleba s Mattonkou možná i buřtem v bufíku na nádraží nebránim Leni no problem :wink: :grinning: to chce nějakou normál kafírnu a ne tyhle nobl njn když tam jiná neni mno ale i tak jsem moc ráda že jsem tě poznala Lení :dizzy_face: :dizzy_face:
Twe ale to si jako děláš srandu ne s tim Artem???? :confused: :confused: :confused: a Michálek?Tak to teda čumim jako pero z gauče na ten přístup to je jak scénář z blbýho filmu :confounded: k tomu nemám slov ale vůbec se nestačim divit :confounded: :frowning2:
21. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy taky moc gratuluju k výborným zprávičkám :dizzy_face:
21. dub 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :dizzy_face: jéé děkujeme Leni :sunglasses:
21. dub 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak vychladávajte a počkejte na nás Leni a půjdeme stejně :wink: chlapi čekajíc na náš pokecaj u automatu no a my pokecáme na pokojíku nahoře :grinning:
21. dub 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar twe ale musíme někam kde maj od sebe dál stolečky pač ty naše zadky a špeky když se to přisune je mazec Leni vid? :grinning: a kozenky o těch nemluvě :grinning: potřebujeme nějakou 5tkovou cennovou skupinu na stojáka v XL provedení :grinning: :grinning: :grinning: a bež dveří typu sezame otevři se pač jko pak je trapné nevědet kudy tudy :grinning:
21. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jojo samá pravda,tovíš už taky nejsme mladice ,kam na nás s takovýma novotama ,já jsem zvyklá na vrata od chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale zákuseček se moc povedl ..no jsem si to měla vyfotit a pouštět si to měsíc asi .. :grinning: Jo baronku tak máš smůlu,po celém městě nejsou velikonoční pohledy ,zkusila jsem všechny pošty ,co jsme objeli a ani v budějkách ,tak se jako velmi omlouvám ,no příště se polepšim.. :pensive: a pošlu to už v únoru
21. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar Ahojky, Leni. Tak to mně mrzí, že se Art zase předvedl... továrna, nic jinýho... jsem ráda, že jsem odtud "vypadli" tak brzy. Ani trochu se mi jejich přístup nelíbil... A to nám tvrdili, že bez umělka to u nás nepůjde... a jak to šlo :grinning: tuhle jsem narazila na holčinu, která odtud taky zdrhla, kvůli přístupu... Tak pěkně vychládej, já si tě budu dál hlídat dál :slight_smile: myslím na tebe, kočko :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinpet díky už se k tomu nebudu vracet,ani k tomu co jsem napslaa ,ani k ničemu no .. :unamused:
21. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mno to ne jsme starý pušky už Leni :grinning: neboj na příště voséfuju nejakej azylák :grinning: tam bude i polívka grátis :grinning:
21. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 a chleba prosím :grinning: a větší rozestupy u stolečků :grinning: jsem ani vladísovi neřekla co jsem si dala ,páč by ho ranila mrtvice ,jo a rozbil mi mýho founa jako to si posral chlapeček a zítra mi jde koupit novej kryt ,páč ted mi vypadává signál a všechno ,se v tom furt hrabal a ž ho dojebal,mýho krásnýho founíka
21. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek