• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar to je fakt motivace pro zbytek nás :confounded:
21. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no jo pepčo bych musela jít reklamovat podvozek a dělohu k rodičům asi :grinning: ,aby se artu povedlo ..no mě taky art nemotivuje tak co mám dělat pepoušku co?hlavně že mi chutná..
21. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj ty rozestupy jako nejvíc :grinning: woká něco zajistim v tomto duchu teda :grinning:
21. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no asi lavičky v parku budou dobrý ,já donesu pytlíky čaje a ty termosku z vodou ,máš to blíž .. a vytáhnem chleba z papíru
21. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele Leni tak víš co?Udělejte u vás pořádnej swingers mejdan včetně psů a koček a ono to nějak dopadne a to by bylo aby někdo nezabžeznul :grinning: :grinning: jako protest a následný ukaz Artu, že to jde :grinning:
21. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no abych pak neměla malýho vladíse z psí hlavou :confused: hele neměla bych jet někam do lázní?
21. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar základ je mít pevnou a pestrou igelitku v tom případě a nebýt tak vyfintěný :grinning: a pak je to cajk :grinning: by šlo thy jo ušetřímě obě dvě a nebudeme muset řešit, kdo to zaplatí a kdo co platí zvlášť :grinning:
21. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jasně zlato nechat doma a případně nějakej klobouček položit na zem.. :grinning: že by prcík třeba zahrál na píštalku .. a doma by nás ještě pochválili,..
21. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: a ještě by mňoukal :grinning: ty hele lázně ale vůbec nejsou špatnej nápad Leni :wink: a s kým bys jela? jako sama nebo s Vládísem? :wink: Máš vůbec s kým jet pač on byl nedavno jak mu tam masírovali toho pytlíka ne? :wink: :grinning:
21. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmnt ordinace
21. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no já číham na markýze na 90díl šehre.. a druhým uchem budu sledovat ,,kámen,cihlu,, :grinning:
21. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jooo už se tam jeden zásun rýsuje hele :grinning: ty jo tak to máš makačku v tom stíhání ne?Abyspak neměla zmatek kde kdo hraje vůbec :grinning:
21. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :wink: stejně si tě ohlídám, jsi mi přirostla k srdci za ty leta :slight_smile: zatím se měj krásně, zase se ozvu :sunglasses:
21. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se to tam zas nějak zamotává čéče fakt tu Leu nemusim zákeřnost nevídaná :angry: :grinning:
21. dub 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar teď nic ..dej si oraz a pak to řádně naplánujeme času zatím mrak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: užívej si života kočko :dizzy_face: máš pro koho fungovat a být happy :wink: a moc dobře víš jakej poklad máš doma :sunglasses:
21. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jdu do vany jsem nějaká ospalá jako malý kotě :astonished: zítra ještě zaskočím ale na vejkend jedeme na chalupu takže budu možná nebo nebudu vůbec pokud se mě bude chtít nahodit tam ten prainternet :grinning: tak zatím brou noc všem a zítra napsanou :grinning:
21. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko holky tak jsem tu jen na skok :wink: koukám dneska bude zase krásně jako celý víkend jééé to je super pač konečně přisla ta sestava dětskýho hřiště - houpačky skluzavky průlezky atd :dizzy_face: :dizzy_face: to dneska pevezeme na chalupu a budeme tam stavět hřiště pro prcka :wink: bazenén koupený a pískoviště zabudované už tam měsíc má tak jen tohle chybělo a jsou 2 roky a narozky vyrešený :sunglasses: tak se na to všichni těšíme co prcek na to :wink:
Každopádně vám všem přeji hezké velikonoce a mějte se moc fajn kočky když mě to vyjde tak nakouknu ale nic neslibuju pač si chci dát i od netu oraz njn ale jak se znám, tak na chalupě ten comp stejně asi nahodim :grinning: tak pa pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,přišla jsem pozdravit,stále jsme marodi :frowning2: připojili se i teploty,kašel a zvracení:angry:
přeji vám také pěkný slunečný víkend a pěkné velikonoce :slight_smile:
22. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz a chudinka malinkej ..ještě ,že to ty děti tak hezky zvládají ,dospělák by zdechnul..tak se brzy vymarodte
22. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jé to bude krásná akce pro prcíka ..
22. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinpet oooo čím jsem si to zasloužila :confused: :wink:
22. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky at vás ty vaši hoši zmydlí co se do vás vejde :grinning: at jste moc moc moc zdravé
22. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já myslela že ta sestava je k novýmu baráčku a ono je to na chaloupku? aha to mi asi unikla informace
22. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeden tip pro baronka na slovač ..vařím těstoviny, pro změnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s brokolicí ..bez masa ,to bude zase pohřeb,ale tentokrát se vymluvim na ježíše ,myslím ,že by měl být post v pátek ..
22. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a prej se nemá prát boco ,no už je vypráno a pověšíno ,ale doma ,aby mě nikdo venku nepomluvil.. :confused: mě velikonoce nikdy nebrali..jednou jsem četla něco vědeckýho o ježíšovi a turýnským plátnu a totálně mi to vzalo chutě slavit nějaký velikonoce :confounded:
22. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni ne ne tohle je dědovo akce a dárek k druhým narozeninám takže to bude na chalupě pač tam nemá žádnou houpačku ani skluzavku ani průlezky jen to pískoviště a už i bazének zabudovanej :wink: tak si to užíje rozhodně víc pač je tam každej víkend + teďka v létě tak bude třebas i týden v kuse takže tady by to bylo o ničem pač ve starým mám hřiště za barákem nebo ho má v jesličkách a v novým mám hřiště a to komplet nový cca 10 min ani ne od baráku :wink: takže vyžítí má tady dost a je zbytečný ji na zahradě neco budovat ona by si to pak tak neužila když by to měla 2x takže děda rozhodl a tak to bude :grinning: jj snad se jí to bude líbit mno :slight_smile:
22. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar thy jo to zas budou jelita v ponděli :grinning: nápodobně Leni a ty ať si ani nesedneš a hlavně na pusu ať nezapomene Vládís :sunglasses:
22. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz cože??Vždyť jste měli jen ten zánět spojivek ne?Kde se vzalo tohle další?? :confused: tak ať jste co nejdříve fit Maci - tak hezky je a vy marůdkujete :unamused: jééééé
22. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jojo jelit a jitrnic je tady poslední dobou hafo :grinning:
22. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 pche pusa? možná na prvního mája :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek