ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
20. dub 2011

@baronek jen aby nám z tebe neudělali guvernérku Baronku 😉 😝 😀

baronek
20. dub 2011

@macinaz ale naděje tu pořád je a to je hlavní 😀
@pepek007 to budete ještě koukat 😀 😝

baronek
21. dub 2011

Ahoj holky, tak koukám, že tady se kecá jak o život 😀
Za chvíli odjíždím na Slovensko, když bude možnost jíž na net, tak se vám ozvu, jinak až ve středu, pa pá 😀

macinaz
21. dub 2011

@baronek tak si tu dovču pořádně užijte 😉 mějte se pěkně a hlavně ať vám počas přeje sluníčko 🙂

pepek007
21. dub 2011

AHojky holky nooo koukám, že nestáhám ani dočítat 😀 ale dneska odpoledne to už pojede pač jsem strávila dnešní dopoledne s jednou moc fajn paní 😀 😀 takže pak to zas bude woukej 😉 😀
Baronku užijte si to tam se všim všudy 🙂

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 i já jsem strávila příjemné dopoledne, hádejte s kým?! 😀 😝 jako pepčo příště jdem na buřta do nádražky ,páč s tebou káva dobrá i dortíček ,ale to bych přišla brzy na buben

lenkacar
21. dub 2011

takže mimino se nekoná a nikdy jsem nepřijela z car tak nasraná,totální nezájem a hlavně mě znova cpal do dalšího pokusu ..mlel totální kraviny ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu ,kterej jsem vůbec neměla a do papírů mi napsal ,že jsem měla těhu testy negat.byla jsem tam jako simulant a totální kráva .. 😲 a to jsem tam jela pro sichr na kontrolu smířená s tim ,že to neklaplo,ale jednání děs ,běs a i vladís překvapenej ..s timto car končim.. 😒 a vůbec se všim..

lenkacar
21. dub 2011

takže vysazuju léky a čekam marast ..a začnu si konečně užívat života ..baronku mám v plánu ti poslat přáníčko ,včera jsem zabudla ,tak promin ,že dojde lehce po velikonocích 😲

baixy
21. dub 2011

@lenkacar No to jsou idioti, to není ani možný ! Jaký negativní testy, jakej pregnyl? Kdo ti to mlel? Jediný co je pravda, že jim jde o prachy, tomu věřim. Já měla tolik embryí a všechny mi vyhodili a kdyby se mi jedno z těch třech neujmulo, tak bych stimulovala jako blbeček znovu 😠 Máš nějaký nový plán?

lenkacar
21. dub 2011

@baixy michálek ..jsem znechucená ..já věděla ,že je to v hajzlu a i jsem tam s tim jela ,spíš na kontrolu jestli je vše kde má být a aby to i odešlo z ms ,ale jsem nečekala ,že budu za simulanta,vladís chodí se mnou dovnitř a jako fakt je klidnej ,ale tohle i jeho dostalo,nezájem cokoliv řešit ,hlavně mi tam nahulákat další injekce za x tisíc

baixy
21. dub 2011

@lenkacar Krev ti brali na hcg? Byla tam nula?

lenkacar
21. dub 2011

@baixy bylo tam 3 hcg ..už jsem měla předevčírem úplně pidi ducha ,já s tim počítala ,ale holky ,teda ..

baixy
21. dub 2011

@lenkacar Takže přeci jen biochemický.... 😒 To se stává. Ale kde je řečeno, že by to třeba nevyšlo z toho posledního KETu? Přece je nevyhodí??? To už za to stojí, aspoň se pokusit je vložit....

lenkacar
21. dub 2011

@baixy nevim jestli vychladnem ,zatim nechceme nic ..

lenkacar
21. dub 2011

a to jsem měla tak príma náladu ,prcíček od pepči je kouzelnej 😵

baixy
21. dub 2011

@lenkacar Hm, chápu, uvidíš časem....Ale mrzí mě ten přístup, když ví, čím jsi si prošla....
Včera mi volali z genetiky, že první výsledky plodové vody jsou OK, holčička je zdravá. Další podrobnější výsledky budou za 14 dní....Příští čtvrtek bude UTZ, tak hodím fotku 🙂

lenkacar
21. dub 2011

@baixy on vůbec nepřipustil ,že by o graviditu šlo byt jen biochemickou tim mě nasral

lenkacar
21. dub 2011

@baixy gratuluju ke zdravé berunce ..

baixy
21. dub 2011

@lenkacar No s tím těhotenstvím...Moje první těhu bylo taky biochemický, ale já ani v té době nevěděla že to existuje, prostě pozitivní test hurá, pak krvácení....hcg 50...primář mávl otráveně rukou, že to není žádné těhotenství. A já mu říkám, že jsem měla pozitivní testy....byla jsem za debila....Oni to tak asi fakt berou 😒
Díky za gratulaci, už jen 5 měsíců a vyklopím Berušku na svět 😀 Uf.. 🙂

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar jj souhlas Leni pač jako za dvě věci takovej majland jako to je luxus 😠 😀 ale zase zakusíček byl velice fajnej každopádně se drškovce a patky chleba s Mattonkou možná i buřtem v bufíku na nádraží nebránim Leni no problem 😉 😀 to chce nějakou normál kafírnu a ne tyhle nobl njn když tam jiná neni mno ale i tak jsem moc ráda že jsem tě poznala Lení 😵 😵
Twe ale to si jako děláš srandu ne s tim Artem???? 😕 😕 😕 a Michálek?Tak to teda čumim jako pero z gauče na ten přístup to je jak scénář z blbýho filmu 😖 k tomu nemám slov ale vůbec se nestačim divit 😖 ☹

pepek007
21. dub 2011

@baixy taky moc gratuluju k výborným zprávičkám 😵

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar 😵 jéé děkujeme Leni 😎

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar ☹ 😒 😖 🙄 🤐

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar tak vychladávajte a počkejte na nás Leni a půjdeme stejně 😉 chlapi čekajíc na náš pokecaj u automatu no a my pokecáme na pokojíku nahoře 😀

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar twe ale musíme někam kde maj od sebe dál stolečky pač ty naše zadky a špeky když se to přisune je mazec Leni vid? 😀 a kozenky o těch nemluvě 😀 potřebujeme nějakou 5tkovou cennovou skupinu na stojáka v XL provedení 😀 😀 😀 a bež dveří typu sezame otevři se pač jko pak je trapné nevědet kudy tudy 😀

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 jojo samá pravda,tovíš už taky nejsme mladice ,kam na nás s takovýma novotama ,já jsem zvyklá na vrata od chlíva 😝 ,ale zákuseček se moc povedl ..no jsem si to měla vyfotit a pouštět si to měsíc asi .. 😀 Jo baronku tak máš smůlu,po celém městě nejsou velikonoční pohledy ,zkusila jsem všechny pošty ,co jsme objeli a ani v budějkách ,tak se jako velmi omlouvám ,no příště se polepšim.. 😔 a pošlu to už v únoru

tinpet
autor
21. dub 2011

@lenkacar Ahojky, Leni. Tak to mně mrzí, že se Art zase předvedl... továrna, nic jinýho... jsem ráda, že jsem odtud "vypadli" tak brzy. Ani trochu se mi jejich přístup nelíbil... A to nám tvrdili, že bez umělka to u nás nepůjde... a jak to šlo 😀 tuhle jsem narazila na holčinu, která odtud taky zdrhla, kvůli přístupu... Tak pěkně vychládej, já si tě budu dál hlídat dál 🙂 myslím na tebe, kočko 🙂

lenkacar
21. dub 2011

@tinpet díky už se k tomu nebudu vracet,ani k tomu co jsem napslaa ,ani k ničemu no .. 😒

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar mno to ne jsme starý pušky už Leni 😀 neboj na příště voséfuju nejakej azylák 😀 tam bude i polívka grátis 😀

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 a chleba prosím 😀 a větší rozestupy u stolečků 😀 jsem ani vladísovi neřekla co jsem si dala ,páč by ho ranila mrtvice ,jo a rozbil mi mýho founa jako to si posral chlapeček a zítra mi jde koupit novej kryt ,páč ted mi vypadává signál a všechno ,se v tom furt hrabal a ž ho dojebal,mýho krásnýho founíka