ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
27. dub 2011

@pepek007 ještě že jí nezaskočil jak se tě lekla 😀 potřebuju nutně do fachy ,já bych jim tam z toho udělala správnej bordel haus,pozdravuj mrníska ..pic

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar no to bylo tak rychlý, že nestihla vůbec nic ani se pokakat strachem 😀 jj prcek podzaven 😎 se prej těší na někdy přístě na toho buřta na nádraží v bufáči 😀

pepek007
27. dub 2011

jsme byli na prochajde v lesíku s manželem a psíkem noo a teď mi oba dva odpadli 😝 a zmrzku jsme taky cestou dali 😲 😀

haaninaa
27. dub 2011

@pepek007 - jsme spokojený a moc... SIce zatím bez výsledku, ale jednání a komunikace je naprosto superová....Kamarádka včera odešla z Artu, a když jim to byla říct, že tam končí, tak na ní byli dost nevrlý...

haaninaa
27. dub 2011

@baronek - ahojky, je to lepší... Ještě zkoušíme IUI, teď jsem si zařídila i genetiku a imunologii, takže musíme počkat, až proběhne imuno, mezitím budeme zkoušet IUI a když to nepůjde, tak až budou výsledky, tak zkusíme druhé IVF...Ceny jsou tam úplně někde jinde: IVF+ICSI 7000,-, narkóza se neplatí, dávka spermijek 1000,-, AH 3000,-, kryo 500 Kč za rok... S tou narkózou si to tam dojdu ještě vyřídit, zítra jdu na pojišťovnu, takže se přeptám a budou koukat.... A hlavně, NEPLATÍ se tam žadných třicet korun, platila jsem jednou jedinkrát a to při vstupním pohovoru.... Od té doby odemně nevzali ani kačku a že už jsme byl byli xkrát...

pepek007
27. dub 2011

@haaninaa hele to je základ důvěřovat Dr a být spokojený ostatní se dostaví časem 😵 no to se nedivim, že na ní byli takový pač jim odešel potencionální další plátce 😉

haaninaa
27. dub 2011

@lenkacar - ahoj, máme za sebou čtyři IUI, pokaždé s jinou stimulkou... Zatím sice bez úspěchu,ale tady mi stopro pomůžou.... Mají s těma lidma soucit, ne jako v Artu, tam je to jako v továrně..

haaninaa
27. dub 2011

@pepek007 - taky koukala, chce přetáhnout i další holky, ale ty se zatím cukají, spíš si myslím, že se bojí něčeho novýho..... Ale já fakt nelituju.... Jsou tam tři dr... jeden lepší než druhý a hlavně s těma lidma jednají jako s lidma.... Navíc je v čekárně barel s vodou, čaj, kafe, smetánka a cukr, takže si může cokolikv udělat a za nic....

haaninaa
27. dub 2011

@lenkacar - vy byste uvažovali o přestupu? Další věc je, že tě absolutně do ničeho netlačí, je to jen a jen na tobě...

pepek007
27. dub 2011

@haaninaa njn každýmu to vyvohuve prostě jindě nekomu v Podolí nekomu v Artu a někomu jak jseš ty 😉 nemůžou být všichni všude spokojení a ne každej si padne s danným carem a Dr do oka tak to bylo je a bude prostě já vůbec netvrdim, že Art je nejlepší ale mám ho tady v místě bydliště a byla jsem tam vždy spokojená takže jsem ráda, že vím jaký to tam je teďka pro moje info protože nikde neni psáno, že tomu bude i tak nadále že jo 😉

pepek007
27. dub 2011

@haaninaa já si hlavně mylsim, že tohle neni o žádnem soupeření ani přetahování párů co se jim zatím nedaří 😉

lenkacar
27. dub 2011

@haaninaa no spokojenost je nejdůležitější ..v artu je znát že maj moc práce a jen 2 doktoři ..jsou unavený a odráží se to na jednání s lidma ..ale třeba je to jen otázka času..já jsem si na ně nikdy stěžovat nemohla ..

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar to je ončo Leni pač jsou tam jem dva dr a mrak pacientů a jsou jediný v JČ takže logicky se musí cokoliv z toho tak promítnout ve spokojenosti pacientů 😒

lenkacar
27. dub 2011

a potom mi sere to ,že tě ženou do dalšího pokusu bezhlavě .. a v tom mi to přijde jako hlavně ,aby ses upsala jim a tam že jde o ty prachy .. 😖

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar njn Leni jasný jako fakt tě plně chápu 😒 a mrzí me to za tebe .... 😔

haaninaa
27. dub 2011

@pepek007 - jo jo, jak píšeš, všude je něco a každý nemůže být spokojený všude... já v Plzni jsem maximálně...

haaninaa
27. dub 2011

@pepek007 - samozřejmě, že to není o přetahování párů, ale spíš o tom jednání a když neslyšíš nic jiného než jedině IVF, jedině takhle a platila jsme třicet korun? tak tě to fakt odradí a hledáš jinde...

haaninaa
27. dub 2011

@lenkacar - třeba jo, třeba se to za chvíli zklidní, a bude to zase jako dřív.... My jezdíme do Natalartu v Plzni, je to Alej svobody 29

barabasek
27. dub 2011

Čus kočky 😉

haaninaa
27. dub 2011

@barabasek - ahoooj, nezkoušila jsi testík?

pepek007
27. dub 2011

@barabasek Pic paní 😉 tak jak? 😵

pepek007
27. dub 2011

@haaninaa 😉 🙂 😵

pepek007
27. dub 2011

@haaninaa 😎 😵 tak tak ...

barabasek
27. dub 2011

@pepek007 souhlasím s tebou ART mám 15 minut pěšky od baráku a v ARTu jsou také jen normální a někdo jim sedne a někdo ne 🙂

barabasek
27. dub 2011

@haaninaa ještě je brzo na testík dnes jsem 8 den po IUI a cyklus mám přes 32 dnů tak až někdy příští víkend.

pepek007
27. dub 2011

@barabasek 😉 tak pěšky bych to měla 20 min přes Stromovku ale autem jsem tam za 7 min 😉 😀

lenkacar
28. dub 2011

@barabasek tolik bych ti přála už výsledek

lenkacar
28. dub 2011

pípáci pípají venku ,ale myslim ,že brzy jim poteče do zobáčků..večer byla bouřka ,že zase nešel satelit ,hrůza vladísovi nešel comeback 😝

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar víš jak je to romantický po ránu když pípají? 😵 😀

pepek007
28. dub 2011

no a kde jste všechny? 😕 já jsem byla u veterináře koupit obojel psovi pač včera po ní už lezlo klíště tak je nejvyšší čas a zeptala jsem se estli by to náhodou nebylo na UTZ vidět zda klaplo nakrejvání a pani Dr se umsmála a poveděla, že ještě 14 dní cca a bude to vidět 😎 😵 takže čekat a čekat 😝