ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 ty jsi ale nedočkavka ..řikala jsem ti že kočka na chatě je zase zbouchlá?

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar njn jsem pač nemám ráda čekání 😠 no neříkala coveče tak budete mít koťátka jo? 😵 a to je všechny necháváte? 😎

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 si upadla co ..to je místní kočka ..a tahá je k nám ,no na koukání je to pěkný ,ale jako krm to ..pak je mě jich líto tak je krmim a pak řvu když jim něco je ..zbytek se ztratil a jsem ráda ,že o tom nic nevim..

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar no tak to nech zase na přírodě ona si to sama vyřeší 😉 ale ono je to tak roztomilý ty malý koťátka jéé kdyby to tak zůstalo 😲 ale zase krmit to a starat se o to njn to žádný terno 😒

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 no to teda jako leze do peněz a ono je jich mraky taky 3 vrhy do roka ..ty vago to neni prdel 6kotat pokaždý ..to je jasný že jsou boží ,jenže je to plachý většinou a jen to krmíš a ani nenechaj na sebe hrábnout ..to jako zase za to žrádlo požaduju ,aby se to nechalo pohladit a potom když se to ochočí tak to jde do kelu ,no je to hnus ..

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar joo tak to by mě taky sr*lo kdyby se to nenechali ani pohladit a jen bych to krmila 😀 no koček je všude mrak to jako jo zrovna jsem u veterináře koukala na nástěnku jak jsou nejen kočíčí útulky přeplněný 😒

pepek007
28. dub 2011

ledaže by jí nechal něko vykastrovat a měla by i ona klid mno 😒

lenkacar
28. dub 2011

pomalu ob souseda je to tam pes 😠 každej tam knafe to je pohodička teda 🙄 a dio toho tam řvou cizí haranti ..si říkam pokaždý ,,zlatě na samotě u lesa,,

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar no a nechete to prodat a koupit někde jinou v klidnej lokalitě třebas?

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 vogi já bych to šlehla hned ,ale vladís nechce ,ten radši bude koukat jak mu to pade na hlavu ..sám tam nic neudělá ,na vše si musí pozvat ,prachy lítaj a nikde nic hotovo ..už ted jsme na 570tis. kdo to koupí boha ..rozestavěný,mě sere to ,že tam sám neni schopnej lautr nic udělat ,tak proč to tak chtěl ..

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar tak to být u nás tak bych vážně rodinně zasedla a jako naplánovala co a jak dál ..připravila bych argumenty pro a proti a to mi neříkej, že když je většina pro, že by taky nekejvnul 😉 prachy se hodí vždycky přeci a dokud to má nějakou cenu, tak na prodej ideální kord když si tam sám nic neudělá mno o to víc by mě to mrzelo, že to tam stráda 😒

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar twe 570.000 to je pálka co by za to mohlo být 😕 😨 🤐

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 on to tam miluje ..ale proč nemá snahu to nějak renovovat ,všude pade omítka ,loupe se to ,fasáda v hajzlu a on seče trávu ,mě by jeblo ti řikam..

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar mno to i mě z tohohle njn když přes to vlak nejede, tak to se nedá nic platný 😒 jen je to velká škoda ...my taky prodáváme zahradu s chatkou ale v ČB 😉 tam teda nepadá nic 😀 jen neni čas tam jezdit a taky je to škoda nechat ladem nebo tam jen sekat trávu 😝

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 no to my taky prodáváme už jednu chatu ,která je blíž a vladísovo neuvážený kup..

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar njn když ono je to teďka s nemovitostma bída Leni 😒 lidi nemaj peníze a prodávají co jde ..navíc je po daních mno takže je to běh na delší trať prý to nám řekli i v realitce 🙂 však ono se to jednou prodá neboj až to bdueš nejmín čekat 😉

pepek007
28. dub 2011

njn jenže když člověk spočítá kolik v tom má penez a co za to mohlo být viď? Tak to zamrzí ☹

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 až prodáme tu první chatu tak se první musí koupit auto ,tohle je hrůza ..v čem jezdíme

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar no tak to musíš Vladísovi politicky vysvětlit priority a veř tomu, že na tene dá ale musíš na něj pomalu 😉

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 už jsem dala inzerát tak uvidíme ..

lenkacar
28. dub 2011

tady je bouřka jako bejk ..a už dozpívali .. 😀

lenkacar
28. dub 2011

no jako dneska těžce flákáte dámy ... 😒 baronek asi uklízí po dovolence a nemůže se doprat ..ta má omluvenku.. 🤐 baronku u vás ještě mezi nožkama vidět nic ?

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar 😉

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar tak tady nic tady je pořád hezky no doufám, že jsi nám to sem neposlala zase 😠

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar noo asi začneme rozdávat áčka Leni 😀 zavedeme systém omluvenek 😀 jj pravda hezky je ale už taky nezpívaj 😀

baronek
28. dub 2011

Ahojky, vůbec nevím, kam dřív skočit a vy tady kecáte jak o život, ale zasmála jsem se 😀 Já ti ukážu pekáč s kachnou a ty mě něco jinýho .... 😀 😀 😀
Včera jsem si vyprala a musela jsem uklízet, protože jsme měli dneska kolaudaci. Všechno v pořádku, tak mám radost. Dneska jsem byla v čb na školení a zítra zase po týdnu do práce. Už teď z toho mám noční můru, protože za týden se tam nakupila práce a navíc je konec měsíce a čeká mě uzávěrka 😝
@lenkacar na kontrolu jdu zítra, tak jsem zvědavá, jestli Terka něco ukáže 🙂 A u Martiny jsem zvědavá, jestli pindík nezmizí .... ha ha ha

lenkacar
28. dub 2011

@baronek většinou pindík se pozná ..no jí je to nějak jedno ,ale ten její magůrek by radši kluka ..

baronek
28. dub 2011

@lenkacar aby ti nebyl prstík mezi nožkama 😎

pepek007
28. dub 2011

brý večer pracantky 😉 abyste veděly, tak my jdem na "jedno" 😀 ale pak kdyžtak zaskočím 😉 tak hezký večer všem přeji ... 😎

baronek
28. dub 2011

@pepek007 jj dneska jsem už taky malý pivko stihla, zastavili jsme se na jedno, když jsme šli od tchánovců 😀