• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
holky, kdybyste někde viděli v inzerátech přebalovací komodu, tak mi dejte vědět. To je první věc, se kterou začnu, protože Terezka chudák nemá ani žádnou skříňku a obávám se, že jí žádnou poličku ve skříni neuvolním :wink:
28. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek tak to má být taky jsme zastavovali když jsem byla těhu :wink: :grinning:
28. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Baronku hele zkus anonnce nebo bazos nebo mimi bazar nebo Aukro to se mo hodne osvedcilo tyhle servery sice kdyz jsem prodavala ale podarilo se vse do 5 dnů prodat v pohodě a kdyby sis nevybrala, tak ti tady v CB doporucim jeden nabytkovej obchod udelali nam na zakazku 2 skrinky i s prebalovakem kterej se da sundat a mas pod tim normalni skrinky a supliky a funfuje to jako uplne normalni samostatnej nabytek nekde najdu fotku jak jsme to meli :wink: ja jsem nechtela zadny sety ani sady se zviratkama apod ale unoversal aby to prcek mel do vice let nez jen d 3 let kdy ho omrzi koukat na medviky a ruzny kravinky tam a vyslo to fakt tezce za hubucku to bych nikde jinde nesehnala :wink:
28. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sorry za chyby a preklepy ale jsem na mobilu za chvili budu doma :wink:
28. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,dnes nějak nestíhám pekla jsem dortík ,vařila a uklízela,no měla jsem toho moc.Včera jsem volala do ARTu,tak jedu 9.4. chci vidět jaký bude přístup,mám docela nahnáno,jelikož jsem Michálkovi řekla už nikdy a za necelý půl rok se tam ukážu znovu :confounded:
28. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz Maci na to už určitě zapomněl hele se neboj vlka nic :wink: a ty sem jedeš proč vlastně?S výsledkama z Podolí a na tu IUI pořešit?Chápu to dobře? :confused:
28. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz nedáme kafí? :dizzy_face: ale musíme někam jinam než s Leni pač jsme byly v moc nobl kafírně :grinning: pěkný výtečný dortíky a kafí ale jako ty ceny :grinning: takže bufáč na nádraží to jistí :grinning:
28. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 jj ohledně těch výsledků atd.... jj klidně můžem zaskočit na kávu,to nám vůbec neva :wink: :slight_smile:
28. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz joo tak to joo ale neboj se Michálek to plně pochopí :wink: woukej tak až to bude atkuální, tak to den předem naplánujeme a můžeme jí spáchat :wink:
28. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tady je nase holcicka...má 23 cm a asi 280g....vypadá zdravě, doktorka i Čutka jí zkoumali :slight_smile:
28. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy no krásná fotečka gratuluji k dobrým zprávám :wink: :dizzy_face:
28. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 Děkuju :slight_smile: Sice moc nespolupracovala, doktorka mě vyhnala na chodbu chodit, aby se otočila a já jí to teda rozmluvila a pak už ukázala srdíčko :D
28. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy no komu by se taky líbilo když si tak v klídku hoví v bříšku, tak aby někdo jezdil po břiše a dělal fotečky :grinning:
28. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě, a tim UTZ jí mačkala, že mávala ručičkou jak zběsilá jako by chtěla říct dej uý mi pokoj :grinning: Čutka potom trhal jednu fotku za druhou, manžel jich měl plnou hrst...je to blázen.... :grinning:
28. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě, a tim UTZ jí mačkala, že mávala ručičkou jak zběsilá jako by chtěla říct dej už mi pokoj :grinning: Čutka potom trhal jednu fotku za druhou, manžel jich měl plnou hrst...je to blázen.... :grinning:
28. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy jj to on je ale i odborník :wink: no co tak se do toho víc zažral ale buď ráda máš mrak foteček :dizzy_face:
28. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, já ho beru, že tomu rozumí, jen z něj mám hlavu jak pátrací balón.....Tak snad se bude Barunka nadále dobře vyvíjet....
28. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy určitě bude neboj neni přeci žádný důvod aby tomu tak nebylo :slight_smile: :wink:
28. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy je nádherná
28. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky hlásím za dnešek omluvenku jsem se byla školit :grinning:
28. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek hm tak tebe si taky škrtáme a baixy se taky lekla áčka a zahlásila se .. :grinning: a jako bonus takovou krásnou fotečku dala
28. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a já si hlásím áčko na poledne ,páč mi přijde šéfík s nářadím..jo a dneska byl pekáč ,ale s kuřetem a rýží ..vladís SE olíznul a tím to zhaslo milé dámy .. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar příště dostane pekáč prázdnej. aby oblizoval také něco jinýho :grinning:
28. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
takže bylo lízání pekáčů jo? :grinning:
28. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra a o víkendu si žádám omluvenku jdu makat a pak budu mít dovolenou 11 dní tolik volna se snad zblázním a po dovče do práce ani netrefím :slight_smile:
28. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
co máte všichni s těma školeníma?Barabášek ...Baronek ješte Baixy by mohla ať máme vyčerpáno vše od B :grinning:
28. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@barabasek tak to už je na tabulku s těma áčkama jako :grinning:
28. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 eště zbylo ,pekáč se vylíže zítra ..oblíznul si hubu a konec ..jsem se jako decentně zeptala kdy jako bude nějakej ten segz a vypadalo to ,že mluvim čínsky .. :confused: tak jsem se nasrala a ted budu trucovat .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já jdu dát rychlosprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar segz se nesmí plánovat Leni ale musí být spontání :wink: :grinning: hele jako úplně to vidim jak vládíš dojí, ty musebereš talíř od huby a zeptáš se ho kdy že bdue segz :grinning: :grinning: to nejde takhle jako :astonished: :astonished:
28. dub 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek