• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Howgh! Tak pravil Inčučuna..... :grinning:
Takže víte co, jo? Těhotnět, těhotnět a těhotnět!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
10. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak uz jsem zpatky z ARTu, byla to rychlovka, del sliznice super, vse jak ma byt a v pondeli KETik :wink:
10. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuliku, supééééééééééér, takže tě brzy uvítáme v těhulích :dizzy_face:
Moc držím palce :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no bylo by to super, ja jenom cekam az lenda napise ze nasla // na testiku, protoze uz si ani nepamatuju, kdy jsem tady naposled videla uspesne KETik ...
10. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuli, to už je hooooooodně dlouho. A hoooodně dlouho už tu nebyla vůbec ARŤácká těhule.

A co je dneska s Lenčou? Ještě se neukázala, snad je všecko OK.
10. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
čus mě zase nešel pc tak tu mám starej křápík ...mám se dobře a žeru sladké ..dneska mi teda bolelo břicho ,ale snad to je v poho ..
10. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tulí tak to je príma taky ketík ..tak snad se na nás usměje štěstí
10. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mizim holky hrozně mi z toho maličkýho monitoru bolej oči tak si jdu číst ...papa a míšo neboj budu se hlásit :wink:
10. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to víš, moc ti držím palce, tak jsem zvědavá :wink:
10. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky krásný večer v pondělí bude IUI sice jen jeden folik :slight_smile: tak jdeme s Tulíkem ve stejný den :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to je super, tak to si tam mozna pokecame barabasku :wink: mam si v pul jedenacte volat a v pul jedne nastup, pokud bude vse ok :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moc vám to přeju aspon se seznámíte a pokecáte ,klid a pohoda dělá taky své :wink:
10. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!!
Teda, tady to vypadá na tři červencový těhule :dizzy_face:
11. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
čus brý den :grinning: :grinning: :grinning: ,no míšo v to se doufá :wink:
11. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko i ode mne :wink: bylo by to super, kdyby to tak bylo, ale je to jeste fura casu a snad i stesti pred nama :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já odjíždím zítra ráno na Lipno, takže všem strašně moc budu držet palce a v pátek celá nedočkavá nakouknu, jak dopadla Lenča :slight_smile:

Mějte se krásně a držte se :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky hlásím plný návrat z dovolené byli jsme s manžou ještě na chalupě a zítra po 15 dnech zase do práce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Včera jsem si poprvé píchala Gonal, takže jsme začli se stimulkou, jdu 15.7. na kontrolu a pak se uvidí jak dál. Můžu vám říct, že jsem se pěkně bála, ale na konce (musím zaklepat) to bylo celkem OK, tak snad z toho bude nějaký výsledek...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže držím palce Lenče, Bar a Tulikovi musí nám tu konečně někdo otěhulíkovat.......
12. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni,tak jak se cítíš?pořád na tebe myslím a držím palce :dizzy_face: :wink:
12. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přeju krásné slunečné pondělí.
13. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve středu mě čeká ultrazvuk štítnice.
13. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si ted volala do ARTu a oba lednacci se po rozmrazeni vyvyjeji - huraaa, jedno je jen sestibunecne a druhe osmibunecne - za dve hodinky si pro ne jedu :slight_smile: jsem strasne rada, mela jsem panickou hruzu ze se nebudou vyvyjet, od rana mi bylo zle od zaludku, ale ted uz to bude lepsi :slight_smile: , tak zatim papa
13. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky!
Koukám, že se to tu hezky "rozketovalo", tak jen tak dál a ať se mrňata hezky zavrtávaj! :sunglasses: Potřebujem nějaký těhule, za chvilku všechny my arťačky porodíme a následovnice zatím žádný.....
Hezký den přeji!!! :sunglasses:
13. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuli,tak hodně štěstí :wink: :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuli to jsou super zprávy. Tak buď v klidu ať se jim u tebe líbí.
13. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuliku držím pěstičky, a co ty Leni nějaké nové zprávy???? Hedi ať ti to dopadne dobře......
13. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mě nešel zase net celej den :rolling_eyes: ,nového nic holky :slight_smile: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nová stimulka koukám to je dobře :wink:
13. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
aaa tak tady jsi,už jsem si říkala co je s tebou a tobě zatím nešel net :angry:
13. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak ja uz si v klidku polehavam a hladim pupika, doufam ze tam jsou obe mimi, malem jsem se pocurala, nejak jsem to prehnala s pitim pred transferem :wink:
13. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, dovolte, abych se k vám přidala. Jsem tu nová. Před deseti dny jsem byla na ET v ARTu. Teď čekám a můžu říct, že je to nejdelší čekání v mém životě. :unamused:
13. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek