ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tadelka
14. črc 2009

dulinka2 • děkuji moc, je to teda zkouška na nervy 😒 taky ti držím palce, ať se ti daří 🙂 já osobně jsem s injekcema neměla žádný problém, měla jsem radost, že se to hnulo a něco se děje, za to teď nervýci pracujou 😖

dulinka2
14. črc 2009

Jo jo taky jsem ráda, že se něco děje, ale první injekce byla dost blok a překonání sama sebe, ale teď už to jde...... 😀

tadelka
14. črc 2009

co musíme všechno vydržet 😒 , ale co by člověk neudělal pro to, aby mohl mít v náručí to malinké, že? 🙂 tak snaď se nám to povede

lenkacar
14. črc 2009

tade je to dobrý dokud neni mrcha tak vydrž ,já se spíš obávam ,aby mě nepředběhla 😉

lenkacar
14. črc 2009

duli to je jasný že jsi statečná 😉

barabasek
14. črc 2009

Ahoj holky tak se nám zase ART trochu rozjel samé výkony a kontroly hurá tak snad už to tu někdo protrhne a začneme také těhulkovat.

lenkacar
14. črc 2009

jojo bar už by to tady chtělo konečně // at je tady nějakej příklad ..

lenkacar
14. črc 2009

už mi bolí prdka ze židle tak mizim ,tak se mějte a hezký večír všem přeju

barabasek
14. črc 2009

Dneska ten výlet do zoo se moc vydařil zakončili jsme to plovárnou voda studená jak led 🙂 počasí má u mě dnes velkou jedničku 🙂 tak jsem děti odevzdala polomrtvé to budou mít rodiče krásný večer 😀

lenkacar
14. črc 2009

bar to jo to jsi hodná teta .. 😉 😉 😉

barabasek
14. črc 2009

Krásný večer Leni 🙂

barabasek
14. črc 2009

Trénuji 😀 co budu svým zakazovat 😀 😀 😀

lenkacar
14. črc 2009

nevyhrožuj ty jsi děsně akční 😀 😀 😀 😀 😀 😝

barabasek
14. črc 2009

Nevíte co je s mamčou, čajovnou a tinpet už jsem je tady dlouho neviděla

petreva
14. črc 2009

Dobrý večer holky,
jen jsem vám chtěla připomenout, že na vás moooooc myslím!!!! A žhavým adeptkám držím nesmírně moc palce (jé to je blbý spojení, ale chtěla jsem vyjádřit, že fakt moc a moc!!!!)
TADEL a LENI, holky naše!! Plivu veškerý mimi bacily co jsou k dispozici 😉 ALE hlavu nevěsit!!! kdyby nááááhodou....!!!
DULI, jsi šikulínka píchat injekce...není to nic moc sama sebe ďobnout, viď 😒 ale zvládáš!! Jen tak dál!!
BARABASKU, už by se taky štěstíčko mohlo u vás usadit, safra pořád "jen"krouží kolem...
Tak se tu zas mějte a já nakouknu a aktuální infa hlásit i vedle, prosím!!! Dobrou

lenkacar
15. črc 2009

ahoj holky to je bouřka jako bejk... 😕 😕 😕 kde je to léto? 😕 😕 😕

lenkacar
15. črc 2009

evi jsi hodná ,ale vidim to u mě špatně ...myslim ,že to drží jenom utroš,testit nebudu nemá to smysl ..

lenkacar
15. črc 2009

neboj kdyby něco tak se dá vědět těhulkám 😉

indigo
15. črc 2009

V Praze bouří, u Leni bouří... a Budějice jako nic?!?!? 😠 Dobrá, to si budu pamatovat... trojčata na vás!!!!! 😠 😀 😀 😀
Hezký ráno kočky! 😎

tadelka
15. črc 2009

ahojky, tak zatím se držím, ale nemám odvahu testovat 😒 zkusím to v sobotu ráno. Mám z toho ale divný pocit, je to divné, prsa už nemám citlivá, břicho mě nebolí, no nějak tomu nevěřím

tulik1
15. črc 2009

dobre ranko i z borsova, tady tedy zadna bourka, ale je zatazeno ☹ , tak asi neco prijde - no aspon se mi bude dobre pospavat, po tom utrosi jsem jak prastena, porad bych spala ...

leni, neves jeste hlavinku, nadeje stale zije a basta 🙂

tadelko, ja myslim ze pokud to do soboty nedostanes tak je to tutooooovka, i ted uz to vidim dobre, jsi dvanatej den, nebo si to pletu?

tadelka
15. črc 2009

tulik1 •jsem opravdu 12 den po ET, 9den manža nevydržel a chtěl testnout, byl ale negativní, teď jsem si řekla, že to vydržím a testnu až 15 den. Jsem opravdu zvědavá 😒 tuli děkuji za podporu 🙂

jinak tady to vypadá, že bude pršet 😒

tadelka
15. črc 2009

tuli, ty jsi tuším třetí den po KETu? jak je? držím palečky 🙂

tulik1
15. črc 2009

no ofiko je to druhy den protoze ten den kdy byl KET se pocita jako nulty ..., je mi tak nejak celkem normalne, akorat spatne snasim ten utros, jsem ospala, trosku je mi na zvraceni a malinko me boli prsa ...

tadelka
15. črc 2009

tak ja měla první dny to samé po tom utroši, ale teď už je to zase v pohodě. Kolik máš mrňousků? Já mám dvě, aspoň doufám 😒
Držím moc moc palečky 🙂

tulik1
15. črc 2009

ja taky dve, jedno bylo sestibunecny a druhy osmibunecny, tak uvidime. v pondeli a vcera jsem lezela, dneska uz se jen tak poflakuju po baraku a uz budu i neco varit, mam chut na zeleninovou polivku, tak si ji uklohnim 🙂
taky ti moc drzim palecky, budu vyhlizet a v sobotu cekat na hlasku, ze mas krasne dve carky 🙂

tadelka
15. črc 2009

děkuji moc, určitě podám hlášení 🙂 Tak já jenom ležím, když je hezky, tak se jdem s manžou projít. Jinak mě nenechá nic dělat. Tak jenom odpočívám a z manžela je teď hospodyňka 😀 S tou zeleninovou polévku jsi mi udělala chutě 😅 nebyla by špatná...

tulik1
15. črc 2009

jdu si taky zdrimnout, odpo zase nakouknu, tak zatim papa

tadelka
15. črc 2009

papa hezky se vyspinkej 🙂

lenkacar
15. črc 2009

tulí tak hezky odpočívej..já budu sbírat síly na další boje