ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dulinka2
15. črc 2009

holky jste tu ještě některá????????

dulinka2
15. črc 2009

když jsem si píchla tu do stehna, tak mi to nešlo natáhnout, jak je v tom návodu, tak jsem to tam rovnou stříkla, doufám, že jsem to neudělala špatně!!!!!! Trochu to svědí, zatím, tak snad to nezačne svědit víc.......

lenkacar
15. črc 2009

nedělej s tim žádný cavyky ,mamka je zdravotná sestra a směje se tomu ..těm jejim návodům a ta už opíchala lida 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
15. črc 2009

hlavně že je to tam ....my žádný zpětný natahování nedělaly..

indigo
15. črc 2009

Jaký natahování?!? Mno, já už si to teda moc nepamatuju, ale co si vybavuju... sestra zabodla, zmáčkla, vytáhla a bylo. Žádný sr*ní s tim..... 😀 😎
Dobrou noc kočky! 😎

lenkacar
15. črc 2009

dobrou indi moje řeč žádný kontrolky

dulinka2
15. črc 2009

holky fakt dík, hned jsem klidnější, už jsem psala svojí sestře - je taky zdrav.sestra a taky psala že by to mělo být OK Tak děkuji a přeji dobrou noc.....

lenkacar
15. črc 2009

duli dobrou bud v klidu!!!!!!!!!!!!!!!!!!hezké sny..

tulik1
16. črc 2009

dobre ranko, dneska jsem tu prvni jo, no teda 🙂 . tady to vypada na den ja vystrizenej, krasny slunicko, jen par mracku, tak doufam ze to vydrzi ... 🙂

leni testla jsi?

me zavadeli taky vzdycky dve a jinak je to fakt celkem jedno, protoze kdyz jsem byla poprve mela jsem 26 vajicek a nepovedlo se. holcina co lezela vedle me mela jedno a ma z toho mimi 😉, bud v klidku, tohle nemuzes nijak ovlivnit - staci jedno super a jedna super a je z toho super mimi 🙂 🙂 🙂

tadelka
16. črc 2009

ahojky všem, přeji hezký den 🙂

tulik1
16. črc 2009

ahoj tadelko, jeste porad netestis? mas muj neskonaly obdiv, to ja bych nevydrzela ani nahodou ... 🙂

tadelka
16. črc 2009

ahojky tulíku 🙂 ještě netestím, mám strach, že budu brečet, ale v sobotu testnu 😉 fakt jsem zvědavá, jak dopadnu

a cvo ty, teda vy tři, jak se daří? 🙂

indigo
16. črc 2009

Hezké ránko,
nakukuju, jestli třeba někdo netestoval... 😀 a ono ne, Tadelko dneska jsi 13. den? Já to pokaždý 13. den buď dostala a když ne - byla jsem těhotná. 😎 Budu nakukovat celej den, jestli třeba netestneš, ale rozhodně tě do toho netlačím, jen hezky vydrž!!!!!!! Máš testy? Chystám se dneska do lékárny..... 😀 😀 😀
Mějte se kočky! 😎

tulik1
16. črc 2009

no dari se celkem fajn, jenom uz se zacinam celkem dost nudit. lezeni uz me nebavi, v telce houby, tak zacinam mit roupy 😉

indi uz to mas za par, vid? moje sousedka ma termin taky 11.8. tak jsem zvedava 🙂 , uz se tesim ze tady bude dalsi mimi

tadelka
16. črc 2009

já už taky nevím, co dělat 😉 traky dlouho u jedné věci nevydržím

tulik1
16. črc 2009

nejhorsi je, ze uz jsem tak zblbla, ze premyslim jestli muzu pomalu zamest kuchyn a uvarit obed a nebo jestli bych radeji mela lezet ..., nazory jsou ruzne, michalek rikal, ze polehavat jenom jeden az dva dny a pak normalka, teda bez velke namahy... minule rikal tri az ctyri dny polehavat ... v tom aby se clovek vyznal, nechci nic zanedbat, ale je fakt, ze troska aktivity by me odvedla od toho vecnyho premysleni a nekonecnyho cekani ... ☹

lenkacar
16. črc 2009

testla jsem mamatestem včera večer nic ..bílo ..je to v řiti ,ms nemám ,ale ráno bolesti mrší jak hrom..jen se nemůže rozjet 🙄

indigo
16. črc 2009

😖 😖 😖

lenkacar
16. črc 2009

indi ted jsem zkusila též a je nega ..takže zázrak se u mě nekoná 😉 ,tak se bavim jinak maluju pokojíčky ..

lenkacar
16. črc 2009

minule se mi rozjela až po vysazení utroše ..do té doby bolesti a špinění ..nešpinim ,ale bolesti mám super..taková vysoká sliznice a napapaná utrošem to bude hnus zase ,bez algifenu to nepřečkam ..

tulik1
16. črc 2009

leni tak to je mi lito, ale stejne jeste nadeje je az do vysledku z krve ..., ale je mi jasny ze uz to vnimas tak ze to nevyslo, ja jsem minule testila osmej, desatej a dvanactej den, nikde nic ..., tak uvidime jak to bude ted, ja tem ketikum stejne moc neverim, tak uvidime, byla bych ten nejstastnejsi clovicek kdybych se mylila .... budu se snazit netestit - ms mam dostat cca ve stredu, tak uvidime ... zadny dalsi lednacky uz nemame, takze bud a nebo ...

tadelka
16. črc 2009

tuliku, my už taky žádné ledňáčky nemáme, mám strach, že bych musela zase od začátku, ale co by mi zbývalo 😒

musíme si držet palečky 🙂

tulik1
16. črc 2009

no prave, cely od zacatku a u nas uz by to byl ctvrty pokus, takze i financne narocne... jsem objednana na 7. zari do prahy do pronatalu, chtela bych ten dalsi pokus v jinym caru, tady v artu je to sice fajn, lidi jsou super, ale me uz se tam tezko veri ze tentokrat to vyjde... 3.IVF, 2.KET, uz jsem tam na tech postelich lezela celkem petkrat a myslim ze moje psychika potrebuje zmenu. Doufam ale, ze uz to nebude potreba a ze tentokrat to vyjde 🙂))

tadelka
16. črc 2009

tak to tě chápu, budu držet palečky, aby ti to vyšlo a do té Prahy abys nemusela 🙂
stejně by mě zajímalo, co vlastně ta pojišťovna doplácí, když nás to stojí tolik peněz, ale co by člověk neudělal...
neumím si představit, že bych měla dojíždět do Prahy 😒

lenkacar
16. črc 2009

já už se chovam netěhotně stěhuju tady skříně ..prostě už tomu nevěřim..ale jste hodné a díky za podporu 😉

lenkacar
16. črc 2009

nesnášim planý naděje ...kdo nad tim kroutí hlavou se omlouvám .. 😉 😉 😉

dulinka2
16. črc 2009

Ahoj holky, Leni vůbec se neomlouvej, já to taky nemám ráda něco si namlouvat a vnitřně cítit něco jiného a vůbec stejně je to tvoje věc....... 😉 😉 😉 Všem a i tobě Leni ještě pořád držím palečky...... Tuliku tebe obdivuji, že tak držíš a netestíš.......Já jdu v sobotu na kontrolu tak už mi snad řeknou kdy to bude.......

tulik1
16. črc 2009

duli ja jsem byla na KETu teprve v pondeli, to je jeste brzy testit, uvidime jak mi moje predsevzeti vydrzi na v prubehu pristiho tydne 😉

peda
16. črc 2009

Leni,je mi to líto,ale třeba 😒

dulinka2
16. črc 2009

Ta moje hlava, Tuliku myslela jsem Tadelku...... 🙂 🙂 Asi mi ty injekce působí i na mozek........ To je pravda že je u tebe ještě brzo.....