ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

peda
6. čer 2009

Barabášku 😵 😵 😵

indigo
7. čer 2009

Hezkou neděli přejem!!! 😎

cipisek007
7. čer 2009

Dobré odpoledne, vítám Dudlinku.

Holky-nováčci, jen tak dál 😵

lenkacar
7. čer 2009

zdary holky ,u nás je bouřka jako prase ...na silnicích stojí voda ,něco děsnýho a já zalejvala 🙄 ,jinak zdravím a jdu dělat věču pak ještě mrknu ..

mladamamka
7. čer 2009

ahoj Leni u nás zatím svítí sluníčko tak doufám, že k nám žádná buřina nepřijde. Dneska jsme brousili a barvili plot tak jsem úplně mrtvá.

indigo
7. čer 2009

Budějice hlásí hezky, většinu dne slunečno, peru a suším (tedy už ne, jen nevím, kdo to bude žehlit... 😝 ), buřina byla parádní včera odpoledne, přesně jak píše Leni - voda stála na silnici, kanály nestíhaly, ve 3 hodiny jsme museli svítit, jak bylo černo...

cipisek007
7. čer 2009

Jj, souhlas s Indi, a my byli venku 😀 😀 Měli jsme na zahradě oslavu. Masakr 😀

lenkacar
7. čer 2009

vítám novou dulinku a holka nás se bát nemusíš!!! 😉 😀

lenkacar
7. čer 2009

tak mizim zase je tady spousta práce po víkendu tak zítra bude víc času ,zdravím úplně všechny které nás našly 😉 ,i ty které teprve přijdou a zatím jen po očku nakukujou 😉

lenkacar
7. čer 2009

milčo bezva zprávička 😉,tak teď už se pohneš z místa

salute
7. čer 2009

Ahojky holky ahojky! No Leni snad se pohnu uvidíme ..naděje umírá až naposledy a tak budu dál doufat ..musím ...JInak vám všem přeji miminko_miminka!!!Nakukuji a myslím na vás.Papapapa 🙂 🙂 🙂

lenkacar
7. čer 2009

jojo obě si musíme ještě chvilku počkat a mě to čeká taky pokud nevyjde KET,tak už tu nejsem papa

lenkacar
8. čer 2009

vítám vás do nového dne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cipisek007
8. čer 2009

Dobré ránko holky!

Tak vedle v těhulích se rodí 😵 Další IVFařka 😉

lenkacar
8. čer 2009

pedík?

cipisek007
8. čer 2009

Leni, jj, v noci jí praskla voda, tak čekali na rodiče, aby pohlídali kluka a vyrazili. Víc zatím nevíme 🙂

lenkacar
8. čer 2009

jo četla jsem to ....jsem to asi cítila v kostech nebo co ..jsem jí akorát popřála ještě večer

cipisek007
8. čer 2009

To zas nic neudělám, budu furt lítat k netu, jestli už Innka něco písla 😀

lenkacar
8. čer 2009

já 😀 😀 😀 taky agente 007

cipisek007
8. čer 2009

A já mám zrovna doma dvě megavzteklounky. Ty vado, už tu hodinu jen ječí. Ještěže máme ještě doma tatínka, aspoň vidí, že to nemám jednoduchý 🙂

Leni, jdu něco dělat, zatí papa 🙂

lenkacar
8. čer 2009

pa míšo ...on ti pomůže a bude to gut ..to ví přeci každej ,že s dvojkama to neni jen růžový 😉

mladamamka
8. čer 2009

ahoj holky tak moc gratuluju k dalšímu miminku. U nás bouřka vůbec nebyla. Leni kdy jdeš zase do Artu?

lenkacar
8. čer 2009

mamčo dle mrchy někdy koncem června ..přesně to ví jen ten nahoře ,prej kolem 9.6 dostanu ms a pak objednávka na utz 13den

tulik1
8. čer 2009

ahoj holky, tak si jdu dat rani kavicku a jdu vas docist 🙂

tinpet
autor
8. čer 2009

Dobré ranko 🙂 máš leni nějaký prášky na vyvolání MS?

indigo
8. čer 2009

Hezké ránko!
Leni - tak HUŠ! Mrchu na tebe, ať se někde nefláká!!!!! (a víme, že když jí člověk potřebuje, tak schválně zdržuje..... 😠 )

tulik1
8. čer 2009

tak jsem se rozhodla ze si ten dalsi pokus dame uz v srpnu, tak nejak neni na co cekat 😉 pujdu do dalsiho kompletniho IVF a ty 2 mrazacky si necham jako rezervicku 🙂

tulik1
8. čer 2009

mluvila jsem o tom se spickou a ten mi to schvalil, mam za sebou 3 IVF a 1 KET ... co si o tom holky myslite?

indigo
8. čer 2009

Ahoj Tuliku, jé ty už máš za sebou takových pokusů? A stále nic.....
No nevím, jestli bych šla do dalšího ivf nebo na KET, ale je pravda, že z "čerstvých" je větší šance...

lenkacar
8. čer 2009

tulíku a to už budete samoplátci?nevim jak je to v artu a vyšetření máš?