• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Barabášku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli přejem!!! :sunglasses:
7. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne, vítám Dudlinku.

Holky-nováčci, jen tak dál :dizzy_face:
7. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdary holky ,u nás je bouřka jako prase ...na silnicích stojí voda ,něco děsnýho a já zalejvala :rolling_eyes: ,jinak zdravím a jdu dělat věču pak ještě mrknu ..
7. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni u nás zatím svítí sluníčko tak doufám, že k nám žádná buřina nepřijde. Dneska jsme brousili a barvili plot tak jsem úplně mrtvá.
7. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budějice hlásí hezky, většinu dne slunečno, peru a suším (tedy už ne, jen nevím, kdo to bude žehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), buřina byla parádní včera odpoledne, přesně jak píše Leni - voda stála na silnici, kanály nestíhaly, ve 3 hodiny jsme museli svítit, jak bylo černo...
7. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, souhlas s Indi, a my byli venku :grinning: :grinning: Měli jsme na zahradě oslavu. Masakr :grinning:
7. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám novou dulinku a holka nás se bát nemusíš!!! :wink: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim zase je tady spousta práce po víkendu tak zítra bude víc času ,zdravím úplně všechny které nás našly :wink: ,i ty které teprve přijdou a zatím jen po očku nakukujou :wink:
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milčo bezva zprávička :wink:,tak teď už se pohneš z místa
7. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ahojky! No Leni snad se pohnu uvidíme ..naděje umírá až naposledy a tak budu dál doufat ..musím ...JInak vám všem přeji miminko_miminka!!!Nakukuji a myslím na vás.Papapapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo obě si musíme ještě chvilku počkat a mě to čeká taky pokud nevyjde KET,tak už tu nejsem papa
7. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám vás do nového dne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!

Tak vedle v těhulích se rodí :dizzy_face: Další IVFařka :wink:
8. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedík?
8. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jj, v noci jí praskla voda, tak čekali na rodiče, aby pohlídali kluka a vyrazili. Víc zatím nevíme :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo četla jsem to ....jsem to asi cítila v kostech nebo co ..jsem jí akorát popřála ještě večer
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zas nic neudělám, budu furt lítat k netu, jestli už Innka něco písla :grinning:
8. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: taky agente 007
8. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já mám zrovna doma dvě megavzteklounky. Ty vado, už tu hodinu jen ječí. Ještěže máme ještě doma tatínka, aspoň vidí, že to nemám jednoduchý :slight_smile:

Leni, jdu něco dělat, zatí papa :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa míšo ...on ti pomůže a bude to gut ..to ví přeci každej ,že s dvojkama to neni jen růžový :wink:
8. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak moc gratuluju k dalšímu miminku. U nás bouřka vůbec nebyla. Leni kdy jdeš zase do Artu?
8. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamčo dle mrchy někdy koncem června ..přesně to ví jen ten nahoře ,prej kolem 9.6 dostanu ms a pak objednávka na utz 13den
8. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak si jdu dat rani kavicku a jdu vas docist :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko :slight_smile: máš leni nějaký prášky na vyvolání MS?
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko!
Leni - tak HUŠ! Mrchu na tebe, ať se někde nefláká!!!!! (a víme, že když jí člověk potřebuje, tak schválně zdržuje..... :angry: )
8. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla ze si ten dalsi pokus dame uz v srpnu, tak nejak neni na co cekat :wink: pujdu do dalsiho kompletniho IVF a ty 2 mrazacky si necham jako rezervicku :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mluvila jsem o tom se spickou a ten mi to schvalil, mam za sebou 3 IVF a 1 KET ... co si o tom holky myslite?
8. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tuliku, jé ty už máš za sebou takových pokusů? A stále nic.....
No nevím, jestli bych šla do dalšího ivf nebo na KET, ale je pravda, že z "čerstvých" je větší šance...
8. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulíku a to už budete samoplátci?nevim jak je to v artu a vyšetření máš?
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek