• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
holky ta mrcha se mi rozjela to je bolest ...trve mi to pipkovou trubku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: než odejde ta sliznice
23. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo tak to je supec, tak ti preju aby to byla rychlovka za tebou a hura do druhyho KETiku, dneska jsem cetla, ze druhy KET kdyz je brzy za prvnim ma veci uspesnost, protoze telo je rozhormonovany dobrym smerem :wink: , tak ti budu drzet pesticky :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ale já to měla v nativu .. :wink: ,kromě utroše nic
23. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
do artu jedu 4.8 odpolko
23. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No Leni to si teda dala na čas, tak za 14 dní další pokus,,,,,,,,,, :slight_smile: :slight_smile: Já byla udělat velký nákup, abych se pak nemusela o nic starat, nákup 15 klio, ještě že mi přišel manža naproti, jinach bych v tom vedru, než bych to dotáhla domu, pošla...... :angry: :angry: Uklizeno už mám tak už se můžu jen flákat....... Ještě chci teda uvařit rajskou a rizoto, aby bylo o víkendu co k jídlu a já nemusela ani hnout prstem.......
23. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás po očku sleduju,co čas dovolí....a vidím :pensive: :pensive: dvě špatné zprávy...kurňa kde je zakopanej pes?? Máte to holky těžký...taky nemám ráda plané naděje, ale přesto si fakt a skutečně myslím, že miminka čekaj!! Na každou!! A někdo tu psal o tom srazíku s "kárama", tak to bude to největší žůžo!!!
TULI, neznáme se, ale všimla jsemsi, že čekáš...tak ze srdce přeju, abys prolomila tu smůlu co tu upanuje a byla jsi konečně první...pak už se to bude těhotnět jedna radost!!!
HOLKY naše, moc vám držím palce a ráda bych poslala trochu naděje a optimismu!!!!
23. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
evinko ahojky ,jsi hodná holka ,no snad to tulík prolomí .nějakou těhuli z artu by to chtělo ..já se objednala na 13den a snad by to šlo rovnou na ket
23. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů Leni fakt? No tak to mi nedá zase vás tu poplivat mimibacilama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Elča nějak dneska pčíká, tak jí nechám vyjímečně poprskat monitor :grinning:
23. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ty blaho, tady se ted zeni certi, takovejhle vichr si snad nepamatuju :angry:
23. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tady už se doženili ,ale bylo to hustý...
23. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tady taky konec, byla to desetiminutovka, ale teda ficak jak blazen

holky, co barabasek? nevite jestli uz testila?
23. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim bar se určitě zase někde honí s dětma ...je to úžasná energitka
23. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vypadá to, že se na Budějovice žene pěkná mela........ :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nemám ráda bouřky......... :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky!!

Tak co, Tulíku?? Testla ses?? :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko ...manža má dovču tak pojedem na chatu do neděle tak až přijedu chci vidět pěkně zprávičky
24. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Heké ránko!

Leni užijte si to tam! A přijedeš akorát, rozhodla jsem se, že v pondělí porodím... :grinning: :sunglasses:
24. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zrovna se chci zeptat indi jak jsi na tom..
24. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
indi a až budeš někomu dávat vědět at to hodí i sem k nám jo?
24. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
panejo tady se bude rodit každým dnem ,mám na to čuch ..myslim že i na tý chatě to budu vědět že je mimi třeba už na světě ..
24. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni to víš, že se to tu objeví, mám číslo na půl koníka... :sunglasses: Domluvili jsme se s Inuš na 27.7., že je to takový hezký datum. :sunglasses:
24. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
indi jo to ti schvaluji i mě se to líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, neboooj, až nám to Indi oznámí, tak to sem písnu. Teda pokud to oznámí do neděle, ánžto v neděli odpoledne odjíždíme do pátku na Lipno. :slight_smile:
Kde je Tulík?
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky....... Indi to sis vybrala pěkný datum tak ať ti to na něj vyjde.... :wink: Leni uží si chatičku vypadá to, že bude hezky tak si to užijete....... Cipi i vám ať vyjde Lipno, je tam krásně...... Já si jdu dnes, jak říkala moje mamka, pro nášup takže odpoledne už je budu mít u sebe, takže budu o víkendu odpočívat, taky bych ráda jela na chalupu, ale je to docela daleko tak raději zůstanu doma. Takže všem co se chystají na víkendovou odpočívačku a na lenošení u vody přeji pěkné počasí a Indi přeji, aby bylo vše v pořádku....... :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jé míšo vy jedete s holkama na dovču? tak at se vydaří počasíčko :wink:
24. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jj, jedeme. Už jsme byli předminulý týden, tenhle jsme nebyli, holky byly na očkování a v neděli odjíždíme zas. Teta tam má chatu, takže pohodka :slight_smile:
Jen to balení... :rolling_eyes: :rolling_eyes: Všechno musím mít 2x a ještě 2x náhradní. A jelikož Lipenský počasí je nevyzpytatelný, tak musím mít jak letní, tak na chladnější počasí :unamused:

Ty si taky užij volno na chajdě!

Duli, budu držet všecko co mám!!
24. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je prima že holky vyvětráš ..to jo s tim počasim je to na draka .. :wink: ,ale taky bych nechtěla bydlet tam kde je furt na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
koukala jsem na fotečky holky jsou fešandy a maj krásný oči jak jsou tam s těma puzlema je to pěkně vidět
24. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj
24. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Cipi...preji hezkou dovolenou at vam vyjde pocasicko a uzijte si aspon trosku leta,
Lenko taky hezk vikned na chaticke
Indi: to je parada :slight_smile: preji hodne stesticka a at se mala tesi zdavi :slight_smile:
... ty jo nam se to posuva o dalsi asi 2 mesice :( no co uz asi to tak melo bejt...
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: přeji všem hezké letní odpoledne
24. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek