ART České Budějovice

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😃 tak šup sem, snažilky
peda
4. srp 2009
Leni,myslíme na vás s Elli a držíme obě palečky,ať ti je tam mrazáčky šikovně pošlou,ať se jim tam móóc líbí. x-)

Barabášku,září je supr měsíc na IVF,jsme s Elli důkazem,hned na poprvé 🙂
allisska
4. srp 2009
Ahoj holky,
Indi, taky posílám velkou gratulaci k Michalce.
V pátek jsem byla v Artu a vypadá to, že bych tak za 12 dní měla začít se stimulkou. Ještě musím do Artu příští týden, protože mám cystu a ta by mohla vadit. Pokud nezmizí (což asi nehrozí), tak mi budou dělat punkci 😞 Ale to snad nebude tak strašný...
lenkacar
4. srp 2009
allis punkce vůbec nebolí 😉
allisska
4. srp 2009
Leni, fakt ne? Tak to jsi mě docela uklidnila
lenkacar
4. srp 2009
ale vůbec ..jediný co mě bolelo ta napíchnutá žíla 😃 😃 😃
lenkacar
4. srp 2009
málem jsem umřela od strachu a zbytečně 😃 😃 😃 :-p
allisska
4. srp 2009
No tak to to snad zvládnu, když to nebolí. A jak dlouho ten výkon trvá? Asi je to rychlý, co?
peda
4. srp 2009
Leni,tak se pochlub 😉 🙂
Kdo ti zaváděl mrazáčky,kolik jich máš....moc jsem na tebe dneska myslela.
cipisek007
4. srp 2009
Leni, tak co? 🙂
lenkacar
4. srp 2009
ted jsme dojeli domu z budějc...takže vše špatně ..slíza mizerná ,takže Ketík příští měsíc za podpory estrofemu a dostala jsem i prednison a vynutila jsem si imuno ..takže se zítra objednam do Podolí
lenkacar
4. srp 2009
allis ten výkon trvá pár minut 😃 😃 😃 vůbec se neboj ani břicho tě pak nebolí
cipisek007
4. srp 2009
Jééé Leni, to mě mrzí. Ale září to jisti!!! x-)

Jdu do hajan, dobrou noc 🙂
peda
4. srp 2009
Leni ]-(
ale nedá se nic dělat.Pij ten kontryhel na sliznici a září je plodnej měsíc,určo to vyjde 😉
lenkacar
4. srp 2009
na podzimek holky moc nevěřim ,to mám dépy jako prase ..ale co se dá dělat .. 😉 ten nahoře to tak chce ..hm..s bar na to vlítnem po létě no ..zatim můžu hasit žízeň pivísem 😎 :-p
cipisek007
5. srp 2009
Leni, září je až do 21. letní měsíc 😉
lenkacar
5. srp 2009
míšo dyt to znáš ..moc se nedá plánovat každopádně už je to rok ,včera měl z toho manžel slušnou depku 8-(
cipisek007
5. srp 2009
Leni, věřím 😞 to jsi byla ty u tý kartářky, viď? Doufám, že se ta její věštba nevyplní :-|
lenkacar
6. srp 2009
míšo ahojky i ostatní ,byl to kartář 😉 ,hm co já vim ..tak se jedem uklidnit na mallorcu v neděli ,už nám jaksi hrabe :-x
lenkacar
6. srp 2009
včera jsme byli na pivku a bolela mě ráno hlava jako bejk
indigo
6. srp 2009
Ahoj kočky! Tak mám v albíku tu naší princeznu, už abyste měly všechny taky takovou..... 😎
allisska
6. srp 2009
Ahoj Indi, Michalka je nádherná
lenkacar
6. srp 2009
jé ahojík indiánko ..hned jdu juknout
lenkacar
6. srp 2009
ta fotka s těm rukama mi úplně dojala ..indi je nádherná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
tulik1
6. srp 2009
ahoj indi, proste naaaaaaaaaaaaaaadhera 🙂
lenkacar
7. srp 2009
dobré ránko kočky ..jsem tu na skok ,povinností moc ..přeju všem hezký den
barabasek
7. srp 2009
Ahojky 🙂
Indi Míša moc moc pěkná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Leni jak na Mallorcu v nedeli 😎 pěkně počkáš na Barabáška do pátku až poletí do Řecka 😎
peda
7. srp 2009
Ahojky 🙂 😉

pěkně holky naberte pořádnou sílu na dovolený na září,já to měla taky tak.V srpnu na dovolený a hned začátkem září jsem začala píchat,teda stimulovat 😃 😃 a dneska mám dvouměsíční sluníčko.
Leni,v září je ještě krásně,to podzimní depku mít nebudeš,neboj.

Tak papa a krásnou dovolenou všem 😉
lenkacar
7. srp 2009
díky pedíku 😉
lenkacar
9. srp 2009
holky hezký den všem ,no tady to zasejc žije ...to až se vrátim to budete na jaký str.co? 😞
lenkacar
9. srp 2009
a kam se vůbec poděla tinpet co?

Začni psát odpověď...

Odešli