• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
holky tak jedem bude přenos 4embrií
31. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po dovolený.
Leni držím moc a moc pěsti, tentokrát už to prostě musí vyjít!!!!!
Jinak jsem se naštěstí vyhla punkci cysty, takže až teď během pár dní dorazí mrška, tak začínáme se stimulkou....
31. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,držím palce,4 embria,to je supr,jsou to bojovníčci :dizzy_face: :dizzy_face:

Allissko,zdravím a taky přeju co nejdřív miminko :wink:
31. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENI, strašliváááácky moooc držíme palce!!! Pak dej vědět jestli tam byl Šopička (jsi se přepsala :grinning: )
ALI, tak naděje veliká! Hurá na cestu!!
31. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky na tebe myslím, aby to vyšlo. Sice už asi pozdě, ale přece :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma nakonec se zavedli embrouši jenom 3 ,proč nevim ..bylo to bez problémů a cítim se dobře ,jste hodné
31. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,nevím jestli si mě pamatuješ.........
Ale přeji Ti brzké // a pořádný tlustice.Neboj,to ti embrouši dělaj schválně,to abys je pak víc rozmazlovala :grinning:
Já byla skoro po 3letech beznadějného snažení úplně na dně,a ono to vyšlo.......
Akorát někomu to trvá dýl,ale věř že se štěstí usměje na všechny.
Hlavně klídek a užívej si to.
31. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak aspoň jedno by se zakousnout mohlo, no ne? Já taky při posledním pokusu dala 3 a jedno si tu spokojeně chrupká v košíku... :sunglasses: Tož držíme palčáky!!!!!!!! :sunglasses:
31. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, též moc držim!!!!!! :slight_smile:
1. zář 2009 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem také po dovolené. Bylo fajn. Leni moc Ti držím palečky ať tady konečně prolomíš tu smůlu.
1. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste hodné je mi dobře ,nijak to ležení nepřehánim ,ale nic netaham ..kdyby aspon to jedno vydrželo ,je to opravdu poslední pokus ,imis pamatuju jasná věc!!! :wink:
1. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je Leni i lepší.
Já po těch 3nevydařených transferech vyváděla,páč jsem se viděla jasně těhu.
U toho 4transferu jsem cca 9den testla,test bílej,ale nikomu jsem to neříkala.Ale začala jsem se chovat jako že to nevyšlo a ono to vyšlo...........A Tobě to vyjde taky.Oni embrouši s tím dělaj fóry,ale nakonec se zakousnou.
1. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
imis kdoví co si tam myslej o nějakým zakousávání ,ale já doma zakázala mluvení o těhu a nějaké kontroly a sebekontroly .. :wink:
1. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já tomu prostě věřím :wink: ,po tom všem ten nahoře přece musí bejt spravedlivej :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedí jsi hodná ,uvidíme upínat se na to nechci pokaždý to se mnou zacvičí ,doma je ted dobře ,manžel je hodnej..
1. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady to teda žije vám povim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
LENI,t ak máš tři embroušky?? Ani nevíš,jak moc ti přeju //!!!!!Budem všichni doufat a věřit, jo? I ty věřit, i když třeba s rezervou :wink: Jo Leni, takže "krmení" slízy se vyplatilo, viď. Tož domlouvám jí dál, aby pěkně přikrila mimčo a už ho z té postýlky nepustila. Uvidíme, viď :wink:
MAMKU zdravím odpočatou! Kdy to imuno? Někdy v září, že??
2. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko ahojky no držely jste s elenkou tak to vyšlo ,máme tam 3 míma tak uvidíme ..je to poslední pokus ,nezvládam deprese a tak je to na tom nahoře jestli jo a nebo ne ...
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ta psych je svinstvo...nikdo tomu pořádně nerozumí, aby se to dalo úspěšně a rychle léčit...mi povídej...vím, že jsi se rozhodla pro poslední pokus :pensive: :dizzy_face: drž se jak to půjde :wink:
Nechtěla bys zkusit najít pomoc ohledně těch depresí?? Já snad už brzy začnu jezdit zase do ČB na terapie :wink:
2. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
po těhle pokusech a vysazení hormonů uvidim co bude ,každopádně mi je zhoršují strašně ..tak pak se uvidí ..pokud by to přetrvávalo a ohrožovalo moje manželství a práci tak musim hledat řešení
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojky :wink:
Co Milča?tak měla začít v září,po dovolený,ne?imuno jim vyšlo dobře,ne?
A Barabášek už taky začíná,ne?
Myslím na vás :dizzy_face: není to jen fráze,ale fakt :wink: teď hlavně na Leninku.
2. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,co chata?už je to nějak k obrazu tvému?Mi chceme teď někdy taky koupit chajdu,ale naše představy chaty s Pavlem jsou značně rozdílný :grinning: :grinning: tak jsem na to zvědavá.Ta vaše je krásná,podle mé představy :wink:
2. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedí naše chata má do krásy daleko ,ale pomaličko jí zbudujem.. :wink: ta první prodaná neni tak jí vladís natírá a dává dokupy na zimu ,aby chudinka měla novej kabátek ,ale zaplatpánbůh za nějaký rekreační objekt je kam vypadnout z baráku
2. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem myslela na mili jak to má z těma akcema v artu
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a naše pohodářka bar ta někde lítá s dětma s hadicí ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky s hadicí jsem lítala v sobotu :grinning:
dva dny v práci a jsem u našich hlídám barák a je to tady jako 100+1 oproti bytečku :grinning: teď jsem byla u doktora a na EKG udělali tfuj tfuj ať to vyjde a teď přemlouvám mršku ať se rozjede nechce se jí už bych si ráda zapíchala :grinning:
2. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar tak to je dobře že se akce blíží ... :slight_smile: ,tak aspon budete mít kam z bytečku vypadnout
2. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my jsme pořád někde pryč ještě ani nemám vypráno z dovolené :angry: stejně letní věci už nosit nebudeme
2. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon ti to uteče do akce když furt někde šmejdíte :wink:
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uteče potřebovala bych trochu víc volna, ale dovolenou už mám skoro vybranou, ale po ET se házím marod a těším se na to
2. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek