• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
to je jasný potřebuješ orazit jsi děsně činorodej človík
2. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ve spolek, tak hlásím příchod z nemocnice - dneska mě manža přivez. laparka proběhla v naprostém pořádku, jen po probuzení mi museli dávat kyslík. Výsledky jsou skvělé - vše je v naprostém pořádku, takže musíme vyčkat do MS a pak na to můžeme "vlítnout" tak si zítra zavolám do budějek a objednám si termín :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irisko tak to je dobře :wink:
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím mršku už dorazila od zítra stříkám do nosu a od soboty budou injekce aspoň se bude něco dít :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bar, tak to na tom jsme skoro stejně - u mě přišla mrška včera a ode dneška stříkám do nosu a zítra injekce. Taky mám radost, že už se něco děje, ale na druhou stranu mám takový rozporuplný pocity, co bude dál...
3. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Allissko tak to jsem ráda, že nám to vyšlo skoro stejně třeba se potkáme na OPU :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo bezva
3. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky
To je fajn, že se opět něco děje a né pořád jen nějaký čekání... :sunglasses: Nakukuju pořád.
Jooo a Jája je poslední těhule a co nevidět porodí, tudíž aby nebyly "prostoje", nějaký ty těhulíny by to chtělo... :sunglasses:
Tak tfuj tfuj!!! :wink:
3. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budemde se snažit :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar jak se píchá tak to děsně utíká :wink: :wink: :wink: alis tobě taky holky nebujte co nevidět tady budete hlásit těhu testy,jinak iris tobě blahopřeju k laparce
3. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, první, kdo to tady teď prolomí, budeš ty a my tě budeme s Bar následovat :wink:
3. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo počkáme si do příčtího čtvrtka ,testy nekupuju dostal to za úkol manžel toho 10dne
3. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni to jsi šikulka takhle ho zaúkolovat :grinning:
3. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, taky jukám a tu se dějou věci :wink: Máte to pěkně seřazený tak teď ještě ty bublinky do bříšek!!!
3. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už to trenujeme nějaký měsíc aby to tak krásně vyšlo :grinning:
3. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, někde se tu psalo, že na podzim to určitě vyjde, tak jsme si to tak naplánovaly :sunglasses:
3. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si to naplánovala tak že nemusim počítat,mrknu kolikátýho je a tolik dnů jsem po ket :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni má zase něco extra :grinning:
3. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bar já to mám vymakaný co?hm a kdyby mi to manža neřekl tak to nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loučím se jdu vyvalit špek na sluníčko aspoň si užiju zahrady pa :slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky doufám bar že ses včera opálila u nás teda lilo a dneska to vypadá na pokračování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky držím moc palce, čekám až najdeš // do tý doby nemůžu porodit - musiš převzít štafetu :grinning: :wink: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jájo rozkaz!!!!!!!!!!!přesto se mnou raději neřid at to nenosíš jak slonice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přeju brzký a krátký porod
4. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
panejo to je snad včera kdy jája tahala trubky na zahradě a kdy spadla z koně a ona už bude maminka :confused:
4. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Včera čekáme chlapečka... :grinning:
To už tam měla i Inuš, to je hláška... :grinning:

Jinak bré ránko, i u nás chčije a chčije, kdoví jestli dneska vůbec půjdem ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrá hláška a co míča ta tu dlouho nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo včera čekáme chlapečka je fakt vtipná hláška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni no jo tak do vánoc snad porodim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ne ale fakt - myslim na tebe - tentokrát to musí vyjít, pokus se důvěru v tebe vloženou nezklamat :grinning: :grinning: :grinning: tfuj tfuj tfuj :wink:
Míča má kaput net, ale myslím, že psala že po víkendu už by měla být online :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky včera jsem přečetla celý časopis bylo moc pěkně tak do 6 pak už pršelo zítra poprvé píchám :confused:
4. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar tak se na to zítřejší píchando hezky vyspinkej ,nás ne zrovna hubené to vůbec nebolí ,dobrá zpráva :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to máš pravdu.Já mám za sebou první injekci,dost jsem se bála a naštěstí to skoro vůbec nebolelo
4. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek