• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Ahoooooooooj jsem zpět :slight_smile:

To je absťák bez PC:grinning: Kdyby nešel jenom net, ale on prostě umřel celej PC :grinning:

Leni, držím pěsti pro štěstí!! Hihi, musíš otěhotnět, jinak Jája Pláničku ven nepustí :grinning:

Alissko, tobě moc gratuluju k dobrý laparce :dizzy_face: :dizzy_face:

Jupíííí konečně se tu něco děje :slight_smile:
5. zář 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Barabášku, držím palce, aby byla bohatá úroda, :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni držím palečky, aby se u tebe miminkům zalíbilo a zůstali v bříšku dalších 9 měsíců, jinak 3 embrijka ti zavedli proto, že protože u nás jich ze zákona zavést víc nejde, dřív to šlo, ale pak to pro mnohočetná těhotenství a velká rizika při redukcích zakázali. Kamarádka to měla taky tak nechala si v dubnu v Artu zavést 3 a ted čeká dvojčátka :wink:
5. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě tak napadlo Leni, že kdyby náhodou to opravdu nevyšlo (což se doufám nestane!) tak si kup Agnucaston, účinnou složkou je "pepř", mělo by se to brát asi 3 měsíce, ale perfektně to srovná psychiku už po 1. tabletce, bere se jen 1 po ránu a srovnává to i vnitřní prostředí, takže pokud není jiný problém mělo by to usnadnit i otěhotnění. Mě to napsala tedka Dr. po neúspěšném červencovém KETU a je to vážně super, i po tom velice rychle splaskneš stojí to cca 150,-- Kč.
5. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaji ahojky tak si to píšu ..ikdyž bych to spíš brala na top srovnání a oplasknutí ,rozhodně bych se nehnala do žádného dalšího pokusu..jsem vyštavená dost ,ikdyž ted se cítiim až dost dobře ...aha čaji s těma embrijkama,no laborka říká něco jinýho a lékař taky tak mi to tak přišlo jenom líto ...že toho 4chudinku spláchli do hajzlu a nebo ho poslali s ostatníma někam na výzkum.. :rolling_eyes: ,no to je jedno co můžem my do toho nevidíme a je to i lepší ..čaji ty jsi tady nebyla 150let tak jsem moc ráda ,že ses nám vrátila a čekám i na ostatní holky :wink: ,no jo bar už píchá o závod ,alis taky a konečně bude nějaká akce zase ,bylo by dobré otěhulit tak na podzim že by se ušlo jarním alergiím..
6. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec!
Caji tys tu fakt nebyla sto let a jeden den, ráda tě tu vidím!!!!! :sunglasses:
Hele ale to je blbost že je to zakázaný, ne? Já totiž o 4 uvažovala a ještě na sále jsme se domlouvaly s embryoložkou jestli dát 3 nebo rovnou 4 a Michálek k tomu říkal, že je to na mě, že mi tam klidně ty 4 dá. Nakonec jsme dali 3.

Holky já vám to tááák přeju... já taky vždycky otěhotněla na podzim, i když dýl než v září. A vždycky na vá noce jsme to všem oznamovali. :sunglasses:
6. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že tu ráda vidím i ostatní... :grinning:
A zdravím píchačky!!! :grinning: :sunglasses:
6. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdybych náhodou byla ,tak bych to řekla až po srdíčku :wink:
6. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - řekla jako rodině a tak nebo nám tady? Páč do srdíčka teda rozhodně nevydržíme... :grinning:
6. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ahojky holky!!Tak jsme se vrátili v pátek v noci z Řecka-bylo tam krásně ani jsem nechtěla domů.Ted se budu objednávat do Artu.Jsem dneska 16 dc tak hned po mršce určitě začneme...jinak myslím na vás a těším se na nové těhulinky!!snad nán to tady všem vyjde musíme tomu věřit.Peru prádlo je to hrůza vůbec se nemůžu probrat tam bylo krásné teplo a tady je zima brrrrrrrrrrr-Leni myslím na tebe a přeji ti ,aby se vám miminko povedlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milčo taky jsem na tebe myslela co s tebou je a že se určo chystáš na novou akci ..tak tě vítám zpět ..indi myslela jsem okolímu ,i mamce bych to řekla hned at by to bylo jak bylo ..vám samo taky hned .. :grinning: :grinning: :grinning: tady jsem mezi svýma a ikdyž to nevyjde ,je to tady běžné a všichni to pochopí..
6. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju kdo tu :slight_smile:
MILI moc tě zdravím a hurá hurá do "práce", já vám tak moc držím palce!!!LENI, ty jsi 6den "po" viď :wink: už mám palce umačkaný, ale nepouštím :wink:
Ještě jsem vám všem chtěla dodat naděje....teď se vedle přihlásila jedna holčina, co je po ivf+icsi a má pozit. testík!! Tak moc plivu mateřský bacily ať se tam přidáte do řady za ní :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Milča se vrátila z dovči a Čají se objevila. No to je super, že se holky naše, vracíte :dizzy_face: Helejte, a s chutí do toho a půl je hotovo :wink: Podzim má bejt hezkej, hezký babí léto, to by bylo, aby už konečně to tu někdo neprolomil.

Leni, na Tebe furt myslím. Kdy budeš dělat testík? Jsem trochu neinformovaná a nemám čas hledat zpět :wink:
6. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za přivítání.Jasně já myslím ,že po mrše se to u nás rozjede,hned vás budu informovat.Sama jsem zvědavá co bude a co nebude.Naučila jsem se to brát trochu sportovněji,je to lepší.Tak zatím mějte krásnou neděli a já zase nejuknu a budu psát co je nového.Všechny vás ještě jednou zdravím a snažilkám držím vše co mám!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu inspirace pro budoucí těhule.
Koukněte mi do albíka B+T III. Takovýhle krásný děti umějí v ARTu :wink:
6. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všechny zdravím píchání jde v pohodě ve středu jdu na kontrolu tak jsem zvědavá kolik jich tam bude.

Cipí holky jsou krásný a strašně vyrostli :dizzy_face:
7. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barabášku, tak dej pak hledka vědět!! Jen ať se hezky množí, vajíčka jedni :grinning:
Jj, holky přes léto strašně vyrostly :slight_smile:

Jooo a v těhulích se rodí!! Teda skoro, ještě to není od drů potvrzený, čekáme na infa :slight_smile: Takže šup šup, potřebujeme novýýý :dizzy_face:
7. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Cipísku, holky máš nádherný!!!!
U mě taky probíhá píchání bez problémů, překvapivě mě to ani nebolí. Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá...
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
allisko tak piš jak jsi dopadla.Také mě to nebolí :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bar, určitě napíšu :wink:
7. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alli, děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:

Jináč porod se nekoná, podle monitoru slabý kontrakce :grinning: Šimonkovi se nechce ven :grinning:
7. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jája ho ven nepustila jo? :grinning: :grinning: :grinning: zlatě v bříšku u mamky ..jinak holky mě bylo od neděle zle ,tak jsem tu ani nebyla ,dneska je mi už dobře ..
8. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Jája by ho pustila, ale ono se mu prostě nechce ven :grinning: Počítáme s kouzelným datem 9.9.09 :grinning: :grinning:
Copak ti bylo? Žaludek?
8. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jája čeká snad na další těhulku aby bylo pojištěné pokračování :grinning:
8. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tam jednu maj na jejich diskuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těhulku :dizzy_face: ,bar bylo mi moc špatně ,v břiše a v zádech bolesti a blbě celkově ,ne nastydnutí ,myslim že to odešlo co tam bylo :frowning2: ,ale co nějak to dopadne .čtvrtek se blíží
8. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar já nejsem smutná neboj ..zatim doufám ..trošku teda :wink:
8. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toje dobře. Já jsem trochu nevrlá jestli mi to vydrží do víkendu tak to odnesou děti :unamused:
Leni kolikátý den ti odebírali vajíčka?
8. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mám po kontrole.Michalek říkal,abych nečekala žádné velké počty, že to vypadá tak max. na 6 foliku.Ve čtvrtek tam jdu znovu a uvidí se,jestli odběr v sobotu nebo v pondělí...
8. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
allissko tak to je super už máš po kontrole :slight_smile: a bude se něco dít :wink:
8. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek