• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Jaru, já ráda :slight_smile:
Hele mě dneska Michálek tak nějak rychle vypakoval, že jsem taky nestihla říct ani nashle. Měli tam pěknej fofr. A jsem proto ráda, že se nám věnoval skoro hodinu, bylo to fakt super.
27. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, holky. Volný den je za dveřmi. Co plánujete? My asi nějaký příjemný výlet nebo aspoň procházku.

Ahoj marcel, dobré zprávy, gratuluji k plánovanému IUI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Mirabelko, my se asi pojedeme mrknout na výlov Bezdreva. Ale nevim co se mnou udělá ten smrad z rybiček. Ale jinak nevím. Jestli máš nějakej tip, dej vědět :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se budu pěkně flákat doma a uklízet asi. Musim proštudovat spoustu papírů, dneska jsem kromě Artu byla ještě u homeopatičky, docela mazec. Tak to musim pročíst. Mi řekla, že jsem alergická na mlíko a mléčný výrobky a že bych mohla být vegetarián. No fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: já a nejíst maso, tak to teda ne :angry:
27. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Marcel....o svátku máš odpočívat. Přece si to nezkazíš úklidem!!! :grinning:
Co se týká masa, já ho nikdy moc nemusela, jsem spíš na sladký (taky je to na mě vidět :slight_smile:, ale teď bych se mohla masa užrat. Říkám si, že podle toho by to mohl bejt kluk :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my jsme po obědě vyrazili do Budějovic. Udělali jsme si dlouhou procházku okolo řeky, pak do centra, přes Lannovku a cestou jsme se zastavili ve zmrzlinovém baru na horkou čokoládu :slight_smile: Takže paráda. Škoda, že zítra pokračuji do práce.
A jak to vypadalo s vámi? Byl úklid a Bezdrev? Já asi pomalu vyrazím nahoru zalenošit si k telce. Tak se zatím mějte, pa.
28. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Bezdrev nakonec nebyl, dojeli jsme tam a vzdali to. To byl neskutečnej masakr, tam byli snad celý Budějce!!! :angry: Všude milion aut, lidí, blbě se parkovalo (auta stála pomalu až v Dasným) a ještě ti židáci chtěli za tak blbý místo parkovné, tak jsme se znechuceně otočili a jeli pryč. Zamířili jsme do Igy a koupili tam první úlovek na mimi (odměna za ten povedenej utz). Mám ho v albu a taky jsem si pořídila knížku o těhotenstí a mateřství, abych mohla dělat moudrou hlavu :grinning: O tisícovku chudší jsme se vrátili domů, nacpali se k prasknutí, vyvalili u telky a já usnula :slight_smile:
Ale Mirabel, musim říct, krásnej program jste měli, jen co je pravada....Zmrzlinovej bar, mmmmmmm :wink:
28. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme dneska vyluxovali, utřela jsem prach, vyprala jsem a pověsila prádlo a zazimovali jsme balkon :slight_smile: Přesadila jsem nějaký kytky a pak jsme si objednali pizzu. Ale průběžně jsme mezitím odpočívali, takže docela pohoda.
28. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilná jako fffčelička :grinning:
28. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak jak se máte?co Leni?už jsi sehnala nějakou práci?je to mazec,něco pořádnýho sehnat,což?A co chhatička,pořád jezdíte?nebo už jste zazimovali?

Jaru a jak je tobě?je ti pořád špatně?Já zvracela až do porodu :angry: :angry: ale dalo se :wink:

Marcel,tak tebe čeká IUI?

A co Salute?vy až po novým roce,ne?jak se máš Mili?co synátor? a udělal nakonec ty papíry?jak jsem se přestěhovala vedle a ty jsi měla ty zdrav.problémy,tak už ani nevim.A ještě je na škole?nebo někde na vejšce?

Moc vám všem přeju,aby jste byly už brzy těhulky jako Jaruška.Mi máme dneska srazík v Igy,tak příště se můžete přidat,kdo budete chtít :wink: budou tam atácký miminka,tak si můžete vzít mustr.Ale je to asi těžky se na mimi koukat,znám to moc dobře,snažili jsme se o druhý mimi dlouhých 5 let a až v Artu nám pomohli,zadařilo se IVF.
Mějte se moc fajn a prskám na vás miminkovský bacily,ať jste co nejdřív maminky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky!
No jo, já na vás úplně zapomněla se srazem... ale třeba to některá ještě zvládnete na dvanáctou do Baziliky, třeba Jaru je myslím budějičanda...
Kdyžtak příště... :wink:
Mějte se (jak jen to jde) parádně! :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky ,ahoj pedí a indi ,práce se rýsuje .jdu si to zkusit ..v pondělí a úterý,tak snad ,jinak na chatu už nejezdim ,je zim a.. a nového jinak nic jen čekám na výsledky imuna a příští týden jdu k doktorce na ženský dát poradu ohledně nějakých vyšetření
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, já před chvílí vstávala. Ráno v 7 jsem byla na "čekatelkách na potvrzení těhu po umělém oplodnění", chvíli jsme poklábosily a pak jsem si šla zase lehnout. Vstala jsem až teď. Koukám mamky, že máte srazík...tak to už nestíhám :frowning2:
Pedo, mě ještě špatně nebylo....až jsem si říkala, jestli je všechno ok. Jen pořád jím, spím a čurám. Jinak nic... :dizzy_face: Ale máš v pravdu, v Artu jsou moc šikovný. Kudy chodim, tudy je chválim. Jen je mi líto, že už tam nemůžu chodit dál :frowning2: Fakt super lidi a prima přístup :dizzy_face: Až budeme chtít druhé, půjdu tam rovnou :slight_smile: už se normálně tešim :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nejdete zítra do Artu. Dneska mi volali a objednali mě už na zítra tak mám radost.
29. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bohužel nejdu. Potvrdili mi srdíčko, tak se se mnou rozloučili. Tak ráda bych tam chodila dál :sweat_smile: škoda, že to nejde. Některá centra to přitom tak dělají a svoje těhulky si nechávají.....
29. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mamko,zítra do Artu bohužel ne.Já jsem se objednávala dneska a jdu až 16.11
29. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru tak to gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujuuuu Leni, ale ještě pořád není vyhráno, oddychnu si až po třech měsících, v prosinci :slight_smile: přeju hodně štěstíčka, ať brzy najdeš // :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jaru u mě to brzy nebude ,páč proto nic neděláme ,ale i tak díky a tobě přeju pevné nervy až do porodu ..vim ,že neni vyhráno a to neni vlastně do smrti ..
30. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, já ti tak závidim to flákání doma :sunglasses: Včera nás nahnali do práce do 22, v 20.30 zjistili, že to co má fungovat, tak nefunguje, takže jsme šli domu v 21. Dneska to mám do 19 a zítra jdu od 9 ráno. No hnus.
Tenhle měsíc se asi úplně nejvíc těšim až dorazí mrcha, protože budu moct začít baštit Clostilbegyt a půjdeme na to :slight_smile: Mám pořád takový rozporuplný myšlenky. Na jednu stranu si říkám, že musím myslet pozitivně (jak jsi mi Jaru říkala :wink: ) a že se to povede, ale na druhou stranu si myslím, že to na poprvý nemůže vyjít a že by to bylo velký štěstí a nechci si dělat planý naděje. Ach jo, ty dni utíkaj tak pomalu, když na něco čekáte co? :unamused:
30. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ty jdeš do práce i o víkendu??? no potěš :unamused: já myslela, že máte volno, jaks říkala. My zítra jedem do Ikey, tam mě to bavíííí :slight_smile: Flákání doma je fajn, to jo, ale ten pocit, že jsem vlastně bez práce, mi moc klidu nepřidá. Kdyby se teď něco podělalo a skončila mi neschopenka, tak jsem jako OSVČ v prdelce....
Ty ale mysli pozitivně!!!! a žádnej stresík. Může to vyjít na poprvé, podívej na mě. A určitě nejsem jediná :slight_smile:
Heleď, jestli teď se ti dny vlečou, tak počkej až budeš čekat těch 14 dní na testování :slight_smile: To je teprve mazec. To na to budeš myslet furt a ty dny se budou táááhnout jako smrad :grinning:
30. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem přijela z Artu. Mám předepsanej prednison a chráněný sex. A v prosinci když bude vše dobrý tak jdu do dalšího boje.
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, my normálně o víkendu neděláme, ale je prej velkej provoz, tak musíme povinně v sobotu to všechno obvolat.
Jo, Ikea mě taky baví. A ty neboj, všechno bude v pohodě a do žádný práce už nebudeš muset.
S tim čekáním máš asi pravdu. Ale naštěstí mi to zpříjemňuje pozitivní myšlení na tebe a že ti to vyšlo napoprvý. Měla jsem strašnou radost z tý fotečky a těšim se až budu mít svojí vlastní :slight_smile:

mamka: ten prednison je na co jestli se můžu zeptat? A potom byste šlo na IVF nebo něco jinýho?
30. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prednison je na bunčnou imunitu, brání aby si tělo nevytvářelo různé protilátky. Já to mám na alergii na sperma. tak aby to zabránilo té alergii. a v prosinci bych měla jít na ivf.
30. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snat to pomůže a v prosinci se zadaří :wink:
30. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky krásný večer mám takový dotaz máte někdo zkušenost s Dornovo metodou?
30. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, holky. Dornova metoda vůbec nevím, co je :sweat_smile: Barabášku, trochu nám to rozepiš, rádi se přiučíme.

Jinak jaru, gratuluji k srdíčku :dizzy_face:

My jsme dneska byli u mamky na obědě a řádně se nedlábli. A taky jsme byli na hřbitově, jak budou v pondělí dušičky. Všude byl velký provoz a vyjeli hlavně čepičáři :grinning: Teď už jsme zase doma a začínám přemýšlet nad večerním programem. Asi to jistí nějaký film v telce. Už teď je tma a já jsem nějaká lenošivá a nic se mi nechce...
31. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bar tak to jsem v životě neslyšela ,o co jde?
31. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to našla ,to bych potřebovala na vysunutej obratel čoveče to může být dobrá věc ..co bar bolí tě záda?
31. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tahle metoda je druh masáže a odstraňuje bloky obratlů,ale i psychycké je to propojeno s dalšími orgány určitě se tím nemůže nic pokazit a záda taky v práci jsem 12 hodin na nohách
1. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek