ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
2. lis 2009

bar může to být velmi příjemné ,ale nic pro mě ☹ ☹ ☹ já musím mít speciální masage ..které jdou spíše směrem od páteře ,než aby se masírovala přímo páteř ...tohle možná taky tak mi dej pak vědět ..to co myslím já je úžasná úleva ,jasně že ne napoprvé ..dělá se to molitanovým míčkem..

lenkacar
2. lis 2009

koukám milčo že si měříš bazálku ty se v tom vyznáš?já se nijak nezkoumám,tak nic nevim ,včera jsme byli za nádherným miminkem a bylo mi to líto celý den .. 😉

renig
2. lis 2009

Ahoj holky,
jak se máte po víkendu? U nás byl vesměs pracovní, kolem baráčku je pořád co dělat 🙂
Jaru, moc gratuluji k srdíčku, ať se to dál vyvíjí tak dobře, jako dosud 😵
Mě čeká návštěva Artu jak jsem již psala toho 10.11., tak už se nemůžu dočkat. Nevím jestli to může mít souvislost s nevydařeným ICSI, ale po menzes mě stále docela dost bolí podbřišek. Doufám, že to nemůže být např. mimoděložní nebo tak něco ☹
Leni, bazální teplotu jsem si také dřív měřila, ale v našem případě mi nepomohlo ani to. Není to tak těžký, jak to vypadá, měří se ráno, než vztaneš z postele a zapisuješ si naměřené stupně, někdo si to dělá hned do grafu, ale to že ti teplota stoupá, poznáš i bez toho .....😉 A co práce, nepsala jsi, že dnes se tam jdeš podívat? Tak držím palce 😉

lenkacar
2. lis 2009

jojo ,ale uvidim až zítra jak se rozhodnou neni to zase úplná legrace myslela jsem ,že budu hlavně prodávat a ono je to i něco stvořit a pak to prodat 😝

allisska
2. lis 2009

Ahoj Leni,tak budu držet pěsti,aby ti ta práce vyšla😉

mladamamka
5. lis 2009

Ahojy holky kde jste všechny. Tak co Leni co práce dobrý? Já jsem po těch práškách jak praštěná. Všechno mě štve a jsem protivná.

lenkacar
5. lis 2009

jojo holky práce vyšla ....mamčo já taky byla po prednisonu jako pako to nic 😉

barabasek
5. lis 2009

Leni jupí tak dnes první pozitivní zpráva 😉 jinak děs běs

marcelkap
5. lis 2009

Leni to je super. A kdy začínáš? A co budeš teda dělat?

allisska
6. lis 2009

Leni, to je super, že ti vyšla práce. Gratuluju 😉

lenkacar
6. lis 2009

už makam od pondělka,neni to za těžký prachy ,ale práce pěkná,akorát to vedení by mohlo přibrzdit s úkolama.. 😠 ,dělam v krámku kde se prodávaj svíčky ,vázy a dekorace a musim hodně a pořád aranžovat ted třeba vánoční věci ..je to za luxusní ceny ..a musim mít své nápady ..nevim jak tam budu dlouho ,protože se tam dost střídaj lidi ..že tam nesnesou buzeraci..jenže vybírat si nemůžu takže asi tak ,nějakou dobu tam vydržim snad a pak zase zkusíme do artu 😉

mladamamka
6. lis 2009

Leni to je dobře, že máš práci aspoň se odreaguješ. Já jak jsem doma tak pořád myslím na blbosti. Taky se Ti po prednisonu opozdily měsíčky. Já na ně čekám a oni pořád nikde. Moje ségra normálně má 4 měsíční dítě a už je zase těhotná. Tak jí trochu závidím i když to bude mít pak na makovici.

lenkacar
6. lis 2009

to jí ani nezávidim ..nebude si moci ty děti vychutnat ..ale co zase lepší než nic ..jo a bylo mi po něm hodně špatně unavená ,depky ..no hnus

mladamamka
6. lis 2009

Leni tak to mám to samé po těch práškách. Opravdu jsem pěkně hnusná kord na manžela. Všechno mě na něm štve. Jsem zvědavá na Tebe až Ti přijdou výsledky.

lenkacar
6. lis 2009

v úterý bych měla mít z těch stěrů

mladamamka
6. lis 2009

ty jsi byla v Praze ? mě tam žádný stěry nedělali

barabasek
6. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Leni vyměnit vedení 😀 a bude fajn 😉 tuhle práci závidím baví mě aranžovat, ale peníze mají přednost 😀 tak prodávám za víc. Ať se ti líbí moc ti ji přeji pa krásný pátek.

cipisek007
6. lis 2009

Ahojky holky!

Po delší době jsem se na vás přišla juknout 🙂

Jak se mají těhulky a jak snažilky? Koukám, že Lenča má práci!!! Tak to hrozně moc moc gratuluju 😵

U nás nic novýho, jen jsme "oslavili" jedenáctý měsíc. Šíleně to letí ☹

lenkacar
6. lis 2009

ahoj holky dneska to tam byla síla ..mám nějaké depkoidní stavy ,fakt neni co závidět ,ani omylem ..mamko ty stěry mi dělala moje gyndařka na doporučení z imuna

mladamamka
7. lis 2009

Jo Leni tak ty stěry mám taky od svého gyndaře. Negativní. Ale čekám na mrchu a pořád nikde jak naschvál.

marcelkap
10. lis 2009

Ahoj holky, se tady nějak flákáme, co? 🙂
Něco novýho u někoho?
Já čekám na mrchu a pořád nic. Tajně doufám, že už nepřijde, ale nechci si dělat planý naděje.

jaru30
10. lis 2009

Marcel, když by nepřišla, bylo by to úplně nejlepší řešení!!!!!!!! 😀 držím pěsti!!!!!!!! moc Ti to přeju 😵 😵 😵

allisska
11. lis 2009

Marcel, budu ti držet pěsti, aby mrcha nepřišla. Já jdu do Artu v pondělí, měla bych nafasovat hormony na 2. IVF, tak snad to klapne

mladamamka
11. lis 2009

Ahojky holky já mám dneska 6 dní zpoždění mrchy. Včera jsem si volala do Artu tak řekli ať si udělám test ten byl samozřejmě negativní. Tak jsem dneska byla v Artu na injekci na vyvolávačku. Tak jsem zvědavá kdy mrcha dorazí. Všechno se mi to takle opožďuje. Ostatním přeju ať mrška nedorází a mají pozitivní testíky.

lenkacar
13. lis 2009

ahoj mamčo tak už jsi v pořádku?mě taky ted mrcha pozlobila začla špiněním a asi díky stresům v práci nedorazila a odešla ..jinak už nepracuji takže maraton začíná znovu ..nešlo to prostě ..ve slabé chvilce šéfka utrousila že zapomněla přijmouit dcerku někoho známého tak se mi tak snažila otrávit život neustálým urážením a napadáním ,že jsem ve středu ráno tento týden už nešla .. a ona se jen zaradovala ..bylo to pro mě smutné ,ale já doma jen brečela a choddila jsem nateklá ..urážky typu že mám moc velké oči a že to špatně působí na zákazníky ,že mám zlý pohled a že nezdravim a takovýhle zbytečný nesmysly a pak že když jsem předtím prodávala rohlíky tak jsem se vnucovat nepotřebovala lidem ..tohle je pro mě urážka nad urážky ,já se chovala vždy slušně ,ale tady to byla jiná písnička . jinak kolektiv tam byl výbornej ,ale všichnio nový a jenom zírali jak se mnou zachází ..na to já nemám nervy ..potřebuju sice vydělat peníze ,ale v klidu a ne že z toho zarazim mrchu ..která je základ úspěchu otěhotnění

mladamamka
13. lis 2009

Ahoj Leni tak to mě mrzí, ale lepší žádná práce než takováhle. No já jsem byla jěště na trhání zubu a tak trpím jako kůň. No sice mi dali vyvolávačku na mrchu, ale ta pořád nikde. Taky hledám práci pomalu kdyby se to teď nepovedlo, ale bohužel nikde nic není. Taky se mi mé plány hroutí skrz tu mrchu. Měla jsem jí dostat 5 a teď už je 13 a ani náznak. Sestra říkala, že po té vyvolávačce bych to měla dostat tak za 7- 10 dní. Ještě, že o Vánocích pracujou taky.

marcelkap
13. lis 2009

Ahoj holky
Leni úplně souhlasim, než takhle trpět v práci, to se na to radši vykašlat. Ta šéfová si potřebovala najít nějakou záminku a zbytečně tě urážela. Kdyby to řekla na rovinu, že veme někoho jinýho a že máš vyhazov ale tohle... 😝
Jinak u mě mrcha taky ještě pořád nikde. Doufám, že si ze mě jenom nedělá srandu a neprodlužuje to. Dneska jsem si koupila testy, tak o víkendu budu testovat, tak uvidim. Dneska mám 36.DC což už je na mě docela dost. A nevim jestli si to vsugerovávám, ale občas mě zabolí prsa a zamotá se mi hlava.

Jo a chtěla jsem se zeptat... Minulej měsíc jsem byla v Artu na ultrazvuku a měřili mi folikuly. Bylo to 14.DC, měli 14mm a dr.řek, že za 4 dny bude ovulace - to je nějakej 18.DC. A tenhle měsíc jsem byla na utz znova, 19.DC a už bylo po ovulaci. Takže by to vycházelo taky třeba na ten 17. nebo 18.DC. Dá se tedy říct, že tyhle dva měsíce po sobě jsem měla ovulaci úplně stejný dny a minulej měsíc jsem měla dlouhej 30 dní a teď už mám 35. Myslíte, že se podle toho dá nějak řídit? Jako že jsem měla mít teď taky 30 dní? Nebo délka cyklu neni závazná na ovulaci?
Doufám, že jsem to nenapsala moc zmateně. Předem díky za vaše názory 🙂

lenkacar
13. lis 2009

marcel myslím ,že se nedá s tim počítata kdy přesně ..někdy jsem měla 13dc po .. a někdy 18dc ještě nebyla ..moc bych ti to přála a mamče taky aby ste našly čárečky ..a bez pomocí lékařů ..jinak marcel taky bych ocenila kdyby jednala narovinu páč mi kvůli tomu utekla aspon občasná brigáda a ted nemám vůbec nic

mladamamka
13. lis 2009

ahoj Marcel a Leni. Já mám dneska 39 den cyklu. Jenže já to mám asi z toho prednisonu. Testovala jsem a nic a jak jsem psala, že ségra je v tom tak začala krvácet. Marcel testni a uvidíš. Přála bych Ti to.

lenkacar
13. lis 2009

mamčo a co segra? dopadlo to dobře?