• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Asi tak o víkendu,tak snad nebude zpoždění:slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Aliss tak to Ti přeju brzkou mrchu. já už mám po mrše a při další taky začnu stimulovat. 1.prosince jdu do Artu.
18. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamko, tak to na tom budeme podobně. Snad nám letos J :wink: ežíšek nadělí ten nejkrásnější dáreček :wink:
18. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
MARCEL!!!! Mega obrovitánská gratulace!!!!!! Moc a moc ti to přeju a vám ostatním ty dárečky pod stromeček, jak si přejete!!! Marcelka prolomila smůlu a teď už bude jen prskat a vy se "kazit" :grinning: Držte se holky!!!
18. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, Marcel teď musíš pořádně prskat spoustu těhu bacílků!!! Tak se snaž :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Aliss taky doufám, sice mi jedna věštkyně napsala, že to otěhotnění u mě vidí na 60 procent . tak uvidíme :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky mě je předpovězeno těhotnění na začátek roku ..
18. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
NO vidíš Leni a jakou jsi to měla kartářku. Já jí mám jen přes net.
18. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mamčo místní ,ale dodal,že to skončí potratem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to není hezký. :frowning2: . A co jinak u Tebe. Už jsi nedočkavá na výsledky. Jsem na Tebe zvědavá co tam budeš mít. Já radši nikomu nevěřím a budu moc věřit, že to vyjde.
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
já ani nejsem nedočkavá ,včera jsem na tebe večer vzpomněla když jsem hledlaa na netu práci hlídání dětí ..
18. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no Leni u mě už bohužel vietnamci taky už končí. ten malej co ho hlídám odlítá do vietnamu a pochybuju, že se vrátí.
18. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
LENI, ahoj!!! Co práce?? Baví tě, jde ti to?? Co nadřízení, ujdou??Ještě nevíš výsledky z imuna??
Ostatní čekají na mrchu a začnou stimulku?? Tož zase musím držet palec!!!
18. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj evi už jsem po 8dnech skončila ..to se nedalo ..urážky a nadávky ,prej si mám bud zvyknout a nebto vypadnout ..tak jsem odešla nemám na to nervy jenom jsem doma brečela a brečela a zse jsem nedostala ani měsíčky a kdoví jak mi to ted bude blbnout ..
18. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
urážky typu ,,máte moc veliké oči a moc tmavé a máte hrozně zlý pohled a nezdravíte lidi,, a podobný bludy který nebyly pravda ..
18. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak to je drsný :angry: Tebe to štěstí taky hledá sakra dlouho :frowning2:
Musím běžet, zase nakouknu, jak se vám vede!!! Držte se :wink:
18. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jdu na vás pořádně zaprskat :slight_smile: Dneska jsem byla v Artu na krvi - neřekli mi přesný hodnoty, jen že je to pozitivní. A zítra tam jdu zase na ultrazvuk.
Já bych vám tak přála aby vám ten Ježíšek přines ty vaše miminka. Budu držet pěsti a prskat těhubacílky...prssssk prsssk prsssk
18. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcelkoooo, haloooooo, čekáme na fotečkuuu z utz :dizzy_face: nenapínej nááás, chceme vidět bublinkuuu :grinning:
19. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem si tu mrchu snad přivolala, dneska dorazila :sunglasses:. Takže začínám s Prednisonem (mám docela strach, co to se mnou udělá) a zítra s Puregonem.
19. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
alli neboj bude všechno dobré hlavně tomu musíš věřit. Já už chci taky začít stimulovat. No ještě ten měsíc musím vydržet.
19. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
alis: Teď už to bude rychle utíkat a pod stromeček bude mimi :wink:
19. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaru: Tyjo, mě se vůbec nechtělo nic dělat doma. Možná zítra bude fotečka.
Takže už to máme hezky potvrzený, hCG bylo 5393, takže taky pěkný. Za 14 dní jdeme znova a už by mělo být srdíčko.
19. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůů, tak jsem se dočkala :grinning: Marcelko, krásnááá bublinečka i s mrňouskem!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Marcelko to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Teprve teď jsem si to přečetla a moooooc Ti gratuluji. To musí být nepopsatelný pocit........ Přeju Ti, ať všechny vyšetření jsou v pořádku a mimi je zdravé :dizzy_face:. Teda to je mazec ..... Jsou z toho úplně na větvi :sweat_smile:.
20. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
renig: Díky moc, to potěší, takováhle reakce :slight_smile: Pocit je to krásnej, pořád se koukám na tu fotku :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu po dlouhé době, celkem jsem se dost zaměstnala doma i v práci :slight_smile: Budu chodit asi už jen nakukovat :wink:

Marcel, hurá! Mám moc radost, že se zadařilo. To je překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky ..taky koukám po delší době ,marcel tak to je opravdu paráda ,krásná bublinka ...
23. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamčo mám výsledky imuna jsem pozitivní 95% na trofoblast,důsledný kondom.styk a kontrola za 3měs. 5mg prednisonu denně ..,mám 39% na partnera ,38% na cizí 95% NA TROFOBLAST
24. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jsi to měla ty?jinak spermie hraniční ...
24. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ahoj juknu vydrž musím to najít ,ale závěr mám stejný jako ty ted ty čísla jdu hledat
24. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek