ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

allisska
17. lis 2009

Asi tak o víkendu,tak snad nebude zpoždění🙂

mladamamka
18. lis 2009

Aliss tak to Ti přeju brzkou mrchu. já už mám po mrše a při další taky začnu stimulovat. 1.prosince jdu do Artu.

allisska
18. lis 2009

Mamko, tak to na tom budeme podobně. Snad nám letos J 😉 ežíšek nadělí ten nejkrásnější dáreček 😉

petreva
18. lis 2009

Ahoj holky!!!!
MARCEL!!!! Mega obrovitánská gratulace!!!!!! Moc a moc ti to přeju a vám ostatním ty dárečky pod stromeček, jak si přejete!!! Marcelka prolomila smůlu a teď už bude jen prskat a vy se "kazit" 😀 Držte se holky!!!

allisska
18. lis 2009

No jo, Marcel teď musíš pořádně prskat spoustu těhu bacílků!!! Tak se snaž 😉 😝

mladamamka
18. lis 2009

jo Aliss taky doufám, sice mi jedna věštkyně napsala, že to otěhotnění u mě vidí na 60 procent . tak uvidíme 🙂

lenkacar
18. lis 2009

čus holky mě je předpovězeno těhotnění na začátek roku ..

mladamamka
18. lis 2009

NO vidíš Leni a jakou jsi to měla kartářku. Já jí mám jen přes net.

lenkacar
18. lis 2009

mamčo místní ,ale dodal,že to skončí potratem 😝

mladamamka
18. lis 2009

tak to není hezký. ☹ . A co jinak u Tebe. Už jsi nedočkavá na výsledky. Jsem na Tebe zvědavá co tam budeš mít. Já radši nikomu nevěřím a budu moc věřit, že to vyjde.

lenkacar
18. lis 2009

já ani nejsem nedočkavá ,včera jsem na tebe večer vzpomněla když jsem hledlaa na netu práci hlídání dětí ..

mladamamka
18. lis 2009

no Leni u mě už bohužel vietnamci taky už končí. ten malej co ho hlídám odlítá do vietnamu a pochybuju, že se vrátí.

petreva
18. lis 2009

LENI, ahoj!!! Co práce?? Baví tě, jde ti to?? Co nadřízení, ujdou??Ještě nevíš výsledky z imuna??
Ostatní čekají na mrchu a začnou stimulku?? Tož zase musím držet palec!!!

lenkacar
18. lis 2009

ahoj evi už jsem po 8dnech skončila ..to se nedalo ..urážky a nadávky ,prej si mám bud zvyknout a nebto vypadnout ..tak jsem odešla nemám na to nervy jenom jsem doma brečela a brečela a zse jsem nedostala ani měsíčky a kdoví jak mi to ted bude blbnout ..

lenkacar
18. lis 2009

urážky typu ,,máte moc veliké oči a moc tmavé a máte hrozně zlý pohled a nezdravíte lidi,, a podobný bludy který nebyly pravda ..

petreva
18. lis 2009

Leni tak to je drsný 😠 Tebe to štěstí taky hledá sakra dlouho ☹
Musím běžet, zase nakouknu, jak se vám vede!!! Držte se 😉

marcelkap
18. lis 2009

Ahoj holky, tak já jdu na vás pořádně zaprskat 🙂 Dneska jsem byla v Artu na krvi - neřekli mi přesný hodnoty, jen že je to pozitivní. A zítra tam jdu zase na ultrazvuk.
Já bych vám tak přála aby vám ten Ježíšek přines ty vaše miminka. Budu držet pěsti a prskat těhubacílky...prssssk prsssk prsssk

jaru30
19. lis 2009

Marcelkoooo, haloooooo, čekáme na fotečkuuu z utz 😵 nenapínej nááás, chceme vidět bublinkuuu 😀

allisska
19. lis 2009

Holky, já jsem si tu mrchu snad přivolala, dneska dorazila 😎. Takže začínám s Prednisonem (mám docela strach, co to se mnou udělá) a zítra s Puregonem.

mladamamka
19. lis 2009

alli neboj bude všechno dobré hlavně tomu musíš věřit. Já už chci taky začít stimulovat. No ještě ten měsíc musím vydržet.

marcelkap
19. lis 2009

alis: Teď už to bude rychle utíkat a pod stromeček bude mimi 😉

marcelkap
19. lis 2009

Jaru: Tyjo, mě se vůbec nechtělo nic dělat doma. Možná zítra bude fotečka.
Takže už to máme hezky potvrzený, hCG bylo 5393, takže taky pěkný. Za 14 dní jdeme znova a už by mělo být srdíčko.

jaru30
19. lis 2009

jůůů, tak jsem se dočkala 😀 Marcelko, krásnááá bublinečka i s mrňouskem!!!!! 😵 😵 😵

renig
20. lis 2009

Ahoj holky,
teda Marcelko to je paráda 😵 😵 😵 . Teprve teď jsem si to přečetla a moooooc Ti gratuluji. To musí být nepopsatelný pocit........ Přeju Ti, ať všechny vyšetření jsou v pořádku a mimi je zdravé 😵. Teda to je mazec ..... Jsou z toho úplně na větvi 😅.

marcelkap
20. lis 2009

renig: Díky moc, to potěší, takováhle reakce 🙂 Pocit je to krásnej, pořád se koukám na tu fotku 🙂

mirabela
21. lis 2009

Ahoj holky, jsem tu po dlouhé době, celkem jsem se dost zaměstnala doma i v práci 🙂 Budu chodit asi už jen nakukovat 😉

Marcel, hurá! Mám moc radost, že se zadařilo. To je překvápko 😵 😵 😵

lenkacar
23. lis 2009

čus holky ..taky koukám po delší době ,marcel tak to je opravdu paráda ,krásná bublinka ...

lenkacar
24. lis 2009

ahoj mamčo mám výsledky imuna jsem pozitivní 95% na trofoblast,důsledný kondom.styk a kontrola za 3měs. 5mg prednisonu denně ..,mám 39% na partnera ,38% na cizí 95% NA TROFOBLAST

lenkacar
24. lis 2009

jak jsi to měla ty?jinak spermie hraniční ...

salute
24. lis 2009

leni ahoj juknu vydrž musím to najít ,ale závěr mám stejný jako ty ted ty čísla jdu hledat