CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
9. dub 2009

Jo, krásně, mám za sebou kondiční jízdu v drsném dejvickém provozu 😀 Příprava na krutej život, já nevím, co se divím, když mýmu Yarískovi nedá přednost debil autobus a vlítne mi tam bez varování 🙄 ČSAD Kladno, denně s nima jezdím do práce, je to banda imbecilů, pardon, ale je to tak 😝

modroocka2
9. dub 2009

NO jo Len, i na autobusáky leze jaro... 🙂 ale máš pravdu mám kámoše jezdí tady přes naši ves busem a jízda s ním je o nervy... řídí dobře to jo, ale vyděsí všechny okolo...
A jak to u Tebe vypadá s prací...co ten audit či co Tě to tam otravuje?

len
9. dub 2009

Nojo, z pohledu cestujícího v buse je to bezpečné (i když tuhle nás tam taky pěkně pomlátil, popadali jsme na hromadu...), z pohledu řidiče Yarise je to dost vražedné 😝

S prací zatím nic, já ani nijak dramaticky nehledám, to až po dovče nebo po IVF, teď chci KLID 🙄 Auditu jsem se snad zbavila 😉

modroocka2
9. dub 2009

To je dobře, že to máš takhle srovnaný...ono si odpočinout nikdy neuškodí... 😉 a v takovéhle situaci je to o to důležitější...🙂

lenickan
9. dub 2009

Modroočko neprovokuj🙂 se "zahrádkou" a lehátkem🙂)) tady v Praze v kanclu je to k vzteku:(
Ještě že máme celou prosklenou stěnu, že vidíme do širokého okolí takže můžu sluníčko pozorovat alespon z okna🙂
Ale ted půjdu ven, chystám se do obchodu koupit nějaké letní blůzičky🙂)
Jinak u mne OK, včera mi bylo dost blbě - křeče a tak, dnes trošku hlava ale ted už je to dobrý🙂))
Tak hlavně at folík roste🙂

lenickan
9. dub 2009

taky bych si vzala neschopenku ale počkám ještě na 2.-3. IUI.
Len prosím Tě oni přes prázdniny nemakají?? To bych musela mít pauzu?

len
9. dub 2009

Leni, určitě nedělají IVF, ale ty základní konzultace a IUI by snad mohli, nevím, poptej se 😉

lenickan
9. dub 2009

jojo poptám se 17.🙂 co myslíš poroste nebo neporoste? Folík? Můžeme vypsat sázky?🙂

len
9. dub 2009

No, minule bych byla prohrála, vsadila bych na tvé těhotenství 😉 Holt bych tomu svýmu šestýmu smyslu neměla přespříliš důvěřovat 😀

lenickan
9. dub 2009

Tak schválně🙂
já tipuju že poroste🙂

lenickan
9. dub 2009

fakt sis myslela že budu těhu? Budeme všechny letos

len
9. dub 2009

Tak já, že ne 😀 Neber to špatně, vůbec ti to nepřeju, je to jenom tip a já vycházím z toho, že ty mi v poslední době moc nevycházej 😉

modroocka2
9. dub 2009

Leničko to není provokace, to je čirá upřímnost....🙂 terasu máme proti jihu, což je v těchto brzkých jarních dnech pro slunění ideální.... 😉 Za chvíli si pojedeme pro zbytek zahradního nábytku, to bude teprv nádhera... 😀
Jinak myslím, že folíci porostou...už to mají natrénovaných takže vědí co a jak...🙂 já jsem moc zvědavá co mi řekne ve středu Mašata, ještě jsem u něj nebyla a hodlám využít tohoto setkání k dotazům, co mě tak napadá jako důvod nezdarů... třeba mě pošle k šípku, že je na závěry brzo, ale aspoň se uklidním.. pořád mi v hlavě brouzdí myšlenky proč u mě embrýsci nechtějí bydlet...

aknyt
9. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem zamluvila 8 míst do Cafe Faux Pas na toho 15.4. od 16 hodin, ale počítám, že většina dorazí spíš později. Až budu mít víc času, tak to pošlu IP. Kdo tedy plánuje přijít?

Len, závidím ti, že ses zbavila auditu 😉 já se jím bavila poslední 2 dny 😖

aknyt
9. dub 2009

Modroocko, skoro bych si požádala o genetiku, imuno, trombofilní mutace... aspoň budeš mít klid, až to bude OK. Nebo kdyby ne, tak by to mohli řešit. Embryjka máte kvalitní, takže tím to nebude. Tak ať se snaží 😉 Abys nedopadla jako my, že kdybych si to nevyžádala, tak mi to nabídnou až po 4 IVF...

len
9. dub 2009

Já plánuju, ale zase až tak po pátý 😉

S tím auditem spíš vsázím na kvality našeho manažera kvality 😉 Chtěli sem, ale netuším, jakého násilí nakonec musel použít, že sem nakonec nešli 😀

aknyt
9. dub 2009

No, Len, já ten audit dělala 😀 takže mě nemohl nikdo zachránit.

len
9. dub 2009

Aha, tak to se z toho asi fakt vykroutit nejde 😀

lenickan
9. dub 2009

holky já dorazím taky ale lehce po půl páté🙂
Modroočko tak to to budeme mít zase tak nějak nastejno🙂 jdu v pátek na UTZ🙂
Len tak dobrý
zatím je to 2:1 že porostou🙂

maja42
9. dub 2009

ahoj holky,
dík za pozvání, ráda se za vámi stavím, ale asi až později, jestli tam ještě budete, třeba tak po 18h?

aknyt
9. dub 2009

Majo, jestli vydržíme jako minule, tak nebude problém ani po té 18. hodině 😉

len
9. dub 2009

Majo, neboj, já vzhledem ke svému příchodu tam budu po 18. určitě 😉 Takže pokud byses mi chtěla vyhnout, měla bys to dost těžký 😀

danusss
9. dub 2009

ahojky holky 😵

maja42
9. dub 2009

len, proč bych se ti vyhýbala, když budem možná skoro z rodiny 😉

len
9. dub 2009

Nojo, budeme pokrevně spřízněný 🙂

danusss
9. dub 2009

aknyt - děkuji za pozvání kouknu na tu mapku kde to je a uvidím jak to bude a určitě bych ráda přijela 😵 DĚKUJI ZA POZVÁNÍ 😵

len
9. dub 2009

Dano, no není zač (i když nejsem Aknyt 😀 ), doufám, že ti to vyjde a rády tě tam uvidíme 🙂
Ale Aknyt děkuju já, jak to tu zvládá sledovat a poslat to IP opravdu všem, já bych určo na někoho zapomněla 😉

danusss
9. dub 2009

jo jo budu se snažit 😵 hele holky dostala jsem tu injekci z názvem DIPHERLINE nevíte jak to pak bude na ultrazvuk mám jít 5.5

aknyt
9. dub 2009

Len, já to tak moc nesleduju, pamatuju si jen Saralindu, že to chtěla poslat a pak jsem to rozeslala všem holkám, na které jsem si vzpomněla, bez toho jestli chtějí nebo ne 😀

modroocka2
9. dub 2009

Aknyt děkuju za pozvánku a hlavně odkaz..jdu hledat cestu..🙂
Jinak Dani Diphereline by Ti měl dostat do "přechodu" tzn. utlumit tvorbu tvých hormonů..sliznice by měla zůstat nízká. Po utz zjistí jak si na tom, a měli by začít plánovat stimulaci...tohle už nevím přesně, protože já se dál než k utz nedostala...ale určo tu bude někdo kdo popiše co a jak dál...🙂
Jo Leničko..koukám, že my dvě bez sebe neuděláme ani ránu...🙂 když to půjde všechno tak jak má tak za 14 dní bych mohla jít na KET, tak koukej ať folíky rostou ať můžeme zase čekat spolu..🙂