• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Larri ty jsi byla dnes na KETU???
8. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
renduli KET SE plati 2400kc,to mi rekla doktorka uplne naprvni konzultaci.

Kdyz jsem byla ted v patek na OPU,tak sel pritel na krev a pak na spermio.Tak at radci nic neji rano.Sestra mi to rekla na utz,ze je to novinka,tak nevim.
8. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, ještě v říjnu bylo mražení určitě zadarmo.
A ty testy na choroby většinou dělají hned při první návštěvě (jak nabírají ty litry krve), před OPU to ale neopakují, mně to zopakovali až po potratu a tam mi právě přišli na tu toxu (která teda není pohlavně přenosná, ale brali i nemoci přenosné ze zvířat)
8. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že na choroby najedení nebo nenajedení vliv nemá... Stačí, že před OPU trpíme hlady my :grinning: Jenomže já pojedu z OPU asi rovnou bráchovi na promoci, to bude něco, si tam vyprosím, ať mě někdo pustí sednout, no a pak slavnostní oběd na ten prázdnej žaludek - ááááá :fearful:
8. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám si vzít sebou zítra na utz ty papíry k podpisu nebo až když bych šla na OPU?
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus, klidně je vezmi už na utz, podepíšeš je tam před nima, oni si je tam nechají a až půjde manžel odevzdávat spermie, tak je tam před nimi podepíše :slight_smile: Takže si je předem nastuduj, protože pak ti je seberou...
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papus ja byla na ET.

jO,renda psala,jestli se plati primo to zamrazeni,jo?

Len,to si umis predstavit,kdyz mi ten muj delal problemy a ja mu rekla v patek pred OPU,at neji a nepije.A on tak rad po ranu kafe a cigaro.Teda jenom,kdyz jde do prace.
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Len už to mám naštudované :wink:

Larri já to špatně napsala :frowning2: kolik jich máš u sebe?
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou mi novinky teda! :confounded:

Tak jsem to manžovi zdělila,ať je pro jistotu ráno také na lačno(alespoň v tom nebudu sama :wink: )

A mě tu krev před OPU brát již nebudou?-sice mi to připadá,že by to bylo za 5 min.12 a i zbytečné.Oni mi jinak již dlouho u Apoli.nebrali krev!A na toxu už vůbec nevím,zda mi ji někdy vůbec brali?! :unamused:
Většinou mi moc nezdělovali na co všechno dělají odběry.
8. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť při té první návštěvě, když nabírali ty choroby, tak jsme taky nebyli nalačno :wink: Ale máš pravdu, radši mu neříkej, že se obětoval zcela zbytečně, to by ho nemuselo potěšit :grinning:

Jsem dnes dr. říkala, že chci Puregon, protože mi ho umí píchat i ten můj chlap. No a ona na to, že si to mám píchat sama... Jenomže to byl prostě rituál, vzájemné souznění - pracujeme na miminku a oba u toho děsně trpíme :grinning:
8. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave,ze dve.To bylo vsechno co mi zustalo.A to prvni,ze jenom jeden,pak sla doktorka do laboratore a tam rekla embry.,ze mrazit nebudeme,ale ze by ho zavedla.
Z 11 vajicek a mam 1,5 u sebe.Tak mi to rekla Jirsova,ale,ze muze prekvapit.

V patek se mnou lezela holka,37 let a ta mela 16 vajicek a dneskajsme se potkaly a zustalo ji 11.Takze neznamena,ze my starsi malo snasime.U mne je horsi kvalita.Ale dekuji bohu za 1,5. :wink:
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super Larri :wink:
8. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, já si jenom pamatuju, že po tom potratu dr. zavelel - naberte zoonózy... ale co všecko zoonózy obnášejí, netuším, protože z nich byla pozitivní jenom ta toxa. Jo a chlamydie negativní, ale co tam bylo ještě, kůň ví :unamused: Ale poprvý (únor 07) mi tu toxu určitě nebrali, protože to teď neměli s čím porovnávat, tak teď mi brali krev speciálně jenom a jenom na toxu.

Si myslím, že kdyby měli být chlapi nalačno, tak nás předem varují. Já už teda absolvovala tolik odběrů, každou chvíli na štítnici a tak, že když mi někdo vysloveně neřekne, ať jsem nalačno, tak snídám :grinning:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, stačí jedno jediný :wink: Tak ať se drží a nepustí devět měsíců!
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len,mne upozornili,ze budou priteli brat krev a ja to brala automaticky,ze ma byt nalacno.

Rendo,tobe ji brat nebudou,ty si tam jdes zdrimnout.Ja mam teda dobry pocit z vokroje,jak se mnou mluvil pred narkozou,ani se mi nechtelo usinat.

Len,ja ted po OPU neumela moc chodit.Teda chodi se mi porad spatne,nafoukle bricho a ty vajecniky citim pri kazdem kroku.To jsem ale mela uz pri stimulaci a ty jdes na promoci.To te obdivuji.
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já minule dojela MHD domů, svalila jsem se na gauč a ani se nehnula, manžel mě obsluhoval :grinning: Jenomže brácha tu školu dřel sedm let, teď je z něj strašně hrdej inženýr a já na tu promoci fakt musím... Známýmu bych se na to asi vykašlala, ale tady bude celá rodina, to vážně nejde vynechat... Ale asi budu dost nepoužitelná, o tom nepochybuju :confounded:
8. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo sedm let drel na inzenyra,ale taky se muze po x letech stat strejdou.Mysli na sebe holka.
8. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na telku,bude tam neco o dvojcatech. :wink:
8. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neboj, v prvé řadě OPU, o tom se nediskutuje :wink: Ale jestli budu aspoň trochu použitelná, tak bych tam ráda...

Měj se, já jdu uklízet chlupatej kobereček, kotě na něj vyklopilo tu odčervovací pastu spolu s kompletním obsahem želudku, tomu teda říkám tréning na mimino...
8. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě malý dotázek: možná,že to bude spíše pro mimo Prážské ale i tak.

Měli by jse typ,kam by mohl manža jít po spermiogramu?Brouzdá vždycky Prahou křížem krážem,páč nikde nemají v tak časné hodiny otevřeno-všude až od cca 9h. :frowning2:

A má chudák vždy smůlu,že buď mzrzne nebo v lepším případě prší(což zítra má :unamused: )
8. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, můj chlap, když na mě minule čekal, tak šel do knihkupectví a dvě hodiny tam studoval programátorský knížky :grinning: Ne, fakt, dá se jít do knihkupectví třeba Luxor na Václaváku, tam mají od osmi. A nebo si od sedmi může jít sednout třeba do Panérie, ty jsou po celé Praze: http://www.paneria.cz/prodejny.php3 - pekařství, kde mu i udělají kafe, čaj, bagetu... Jsou sice dost drazí, ale mají čerstvé a moooc dobré věci, na ranní posezení nad novinama ideální :wink:
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky za radu len :wink:

Nejspíše zkusí tu Panerii :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem krásnou dobrou noc :wink:
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu ještě něco malého zakousnout ať mi nekručí tak brzy v žaludku.Budeme ve vlaku kručet s manžou alespoň stereo :grinning:

Škoda,že se nemůže alespoň pít!
8. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať si najde nějakou poblíž :slight_smile: Já si tam chodila na oběd nebo snídani s sebou, když jsem hodně spěchala (rozhodně lepší než mekáč), mají tam hezky, čisto, nekouří se tam... A když bude chudák ráno o hladu, určo mu to bodne :grinning: Tak zítra dobře pořiďte! :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus-brou brou :wink:
8. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendulinko zítra tfuj tfuj tfuj :wink: :wink: :wink:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím s tebou souhlasím :dizzy_face:

Díky moooc a také přeji dobrou noc :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
papus: děkuji-za tfuj tfujánky :wink: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari, OPU dělají i v sobotu, minule jsem to tak měla.

Nevím, jak je to u Apolináře, ale jinde po laparce doporučují 2 cykly odstup před akcí (tedy nevím, jestli je to zbytek jednoho, plus další jeden a nebo 2), takže letos už toho asi moc nestihnu.
Tak se musíte hezky snažit i za mne :wink:
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek