• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
holky všem krásnou dobrou noc :slight_smile: písněte kde ten srazík máte :wink: zítra všem tfuj tfuj :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, to je správné - hlavně nepodcenit začátek :grinning:
Super, tak si srazít píši do kalendáře.
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, úkol jsem splnila, Faux-pass rezervováno, hromadná IP odeslaná :slight_smile:

Po tom včerejším sčítání jsem utahaná, tak doufám, že nebudu moc protivná dneska v CARu...
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
děkuji,že jste na mě nezapomněli s vašim srazíkem :slight_smile:
Zítra mně ale čeká OPU,tak že nevím,jak na tom budu.Užijte si to a pěkně se bavte! :wink:
8. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, tak ať ti to dobře dopadne a kdyby ses na to cítila, tak se určitě stav :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: díky
8. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile:
Tak mám za sebou dopoledne po doktorech... Nejdřív k Mojžíšce na devátou na srovnání, tam to nabralo zpoždění, byla jsem pěkně nervózní, protože už na desátou jsem byla objednaná do CARu, ale tahle rehábka se s tím nepáře, prokřupala mě asi za pět minut... Nějak jsem se jí neodvážila říct, že už na cvičení nemám duševních sil a motivace, takže tomu věnuju tak půlhodinku 4x do týdne, ale líbilo se jí to, že to vypadá dobře, tak co...

Pak jsem letěla do CARu, naštěstí měl zpoždění i bus (pořád mě ujišťovala, že to stihnu, jenomže si myslela, že jedu autem a já přitom používala MHD a mají nějaký výluky a jezdilo to jednou za 20 minut). Takže jsem k Apoli naklusala těsně před desátou, chtělo se mi čůrat, jenomže jsem se bála, že to nebudu stíhat, tak jsem si řekla, že těch 5 minut to vydržím. Ovšem zavolali si mě až na půl jedenáctou a když na mě dr. koukala ultrazvukem, tak říkala - vy ale máte plnej močák, to musí být nepříjemný! No, taky bylo, tak jsem docela nakvašeně odvětila - jo, byla jsem objednaná na desátou, tak tu půl hodiny tvrdnu a nejdu na WC. Načež ona - na desátou? To jste si asi spletla! No, nespletla, rukou jejího šéfa mám v lejstrech napsaný 10:00, ovčem ona tam měla 10:30, ách jó :rolling_eyes: Jinak teda dobrý, vaječníky chcíplý bez jedinýho folikulu, sliznice nizoučká, takže jsem vyfásla 2000 IU Puregonu, dávky mám stejný jak minule, píchám od středy a rovnou mi předběžně spočetla odhad punkce - přesně na den na bráchovu promoci :grinning:
8. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,tak jsem zpatky,mrazacky zadne.Mam zevedeny dve embryjka,ale jedno je 6bunecne a to druhe jen 3bunecne.Takze mam pocitat jedno a apul, ale muzu byt taky prijemne prekvapena.Byla skoda ho nicit,zamrazit by bylo zbytecne,tak pry,kde by se melo lip,nez u mne.
Delala mi ET,dr.Jirsova a byla skvela.

Tak a ted budu poprve cekat.Ani si nekupuji teh.testy.Az za 14dni si koupim,at mne to pristi tyden nelaka.

Jo a milacek je milacek.Chova se jako kdybych byla tehotna,miloucky az moc.Doufam,ze sve dny si na delsi dobu vybral. :wink:
8. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, dr. má pravdu - kde jinde by jim mělo být lépe než u tebe? :wink: A pryč s těma smutnýma smajlíkama, minimálně to šestibuněčné je určo hodně nadějné, no a kdo ví, co se vyklube z toho druhého :wink: Tak si je tam pěkně hýčkej, s testem máš naprostou pravdu a uvidíme se ve středu :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Larri, vyřiď embryjkům, ať se u tebe pěkně pohodlně zavrtají a uvelebí na příštích 9 měsíců.

Rendul - zítra budu držet pěstičky a když se budeš cítit dobře, tak určo na sraz doraž. Moc ráda bych tě poznala osobně, ať mám u každého příspěvku milou tvář.

Len, tak to budeš s pícháním jen krok za mnou. Každý týden tu někdo začíná. Je to teď úplná stimulovací smršť :grinning:

Hoky, víte co nechápu? Jak mi má stihnout u krátkého protokolu dorůst sliznice, když píchám už od 2.DC a tak do 6.DC budu mít MS? No, snad to mají nějako vymakaný. A uvidíme co vůbec moje sliznice bude dělat. Když sjem byla před 2 týdny na UTZ tak byla 22.DC mých tradičních 5mm :unamused:
No, ve středu budu moudřejší a dám vědět.
8. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sar a kdy tak +- odhaduješ OPU (pokud by to šlo jako minule)?

S krátkým protokolem bohužel nemám zkušenost, ale určo to vymakaný mají, neboj :wink: Vždyť já i teď s dlouhým začínám na naprosto nizoučký sliznici... Třeba bude MS potom o to kratší (já ji mám při dlouhým po zastavovačce naopak o dost delší, tělo nevyrábí ty hormony, co ji brzdí...) Jinak já měla pár dní před MS (9 DPO) taky 5 mm, Řežábek z toho moc nadšen nebyl a já aspoň věděla, že nejsem těhotná... Ale žlutý tělísko bylo parádní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, minule jsem měla dlouhý a teď mám krátký. Taky jsem minule měla 3 ampule Fostimonu denně a teď 4, takže nevím, kdy OPU bude. Ani moc nevím, co mě čeká, až dopíchám potřebné dávky Fostimonu. Vidím to ale na OPU nejdříve v pondělí 15.6.
Len, díky za povzbuzení se sliznicí. :slight_smile:

Larri, když dopíchám Fostimon, tak pak mě čeká co a kolik dnů na to jsi měla OPU?
8. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dle mého je to jako u dlouhého - budeš píchat tak dlouho, dokud nebudou správně veliké, a pak Pregnyl a 2 dny nato OPU... Mně vychází tak na 22.6., tak to se tam asi nepotkáme...
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
larri jsem ráda že se manža umoudřil:slight_smile: je to pro ně všechno taky těžký my reagujeme pláčem a oni stávkujou:slight_smile:))
Bych mohla vyprávět hádky na denním pořádku jelikož se nám lišil názor na IVF!!
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, tak hezky hýčkej embryjka. Jsou šikovná, že vydržela a určitě aspoň jedno vydrží :slight_smile:

Já v CARu dopadla bídně. Tedy v CARu dobře, dostala jsem žádanku na laparku a hysterku s tím, že se mám jít domluvit na všeobecnou ambulanci. A tam mě čekalo překvápko - laparku a hysteroskopii o prázdninách nedělají a mám se objednat na začátek září na cosi jako indikace (prý nějaký pohovor, kdy se domluví termín asi prý v dalším cyklu). Takže sečteno a podtrženo: když to dobře vyjde, tak půjdu na laparku v září, jinak v říjnu a nebo ještě později. Případná akce se tedy odsouvá minimálně na říjen, spíš na listopad a nebo později.
Přiznám se, že je mi z toho smutno :cry:
8. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva, Aknyt, takže i můj plán říct si o laparku asi padá, co? :unamused:
8. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, jen pokud bys měla mimoně, tak by ti to udělali... ale takovou laparku jsi asi nemyslela, že :wink:
8. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda nee :wink:
Holt musím otěhotnět, není jiná možnost :grinning:
8. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu se na vás zase na chvilku kouknout :slight_smile: U mne nic nového, čekám na konzultaci před KETem a pak se uvidí. Jen jsem dneska 8 DC a pořád špiním (asi se pořád čistím po tom nevydařeném ET, či co). Přijde mi, že k tomu trochu přispěl sobotní sexík, protože před ním jsem už nějak nešpinila...

Larri, držím pěsti, to 6-ti buněčné vypadá nadějně a přesně, třeba i to 3b. překvapí. Nevěš hlavu holka a mysli pozitivně :slight_smile: Je super, že si tě ten tvůj chlap hýčká, tak ať ho to neopouští :wink:

Sar, já jsem klasicky dopíchala Fostimon, přidali mi dávky, aby více narostly a pak další den Pregnyl a za 2 dny OPU. Měla jsem dlouhý protokol a píchala jsem 3 amp. denně.

Jinak ráda bych dorazila na sraz, ale nejsem z Phy, takže zřejmě nedorazím. Tak snad někdy příště, protože bych vás všechny ráda poznala osobně :wink:
8. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aknyt, alespoň si trochu od toho kolotoče odpočineš. Teď budou prázdniny, tábor,... a září tu bude cobydup, uvidíš.

Len, ty to máš jasný. ty nemáš jinou šanci než být těhu....tak holr budeš těhu.

Na srazík dorazím, i když asi trichu později než v 16h. .
8. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hezký večer všem :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Papus, my se tu hezky míjíme :slight_smile:
Holky, doufám, že vás v tu středu uvidím co nejvíc :slight_smile: My teď blbneme s kotětem a pak jdeme na to ledový víno :wink:
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slámový vlastně, ale určo bude moooc dobrý :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saro ja u Fostimonu mela davky na 6 dni,7 den jsem sla na utz,tojsem dostala na ten a dalsi den jeste injekce.
Takze 8 dni injekce,9 den Pregnyl,10 den nic a 11 OPU.

Ted jsem mela 6dni injekce,7 den Pregnyl a 9 den OPU.

rEKNU VAM ZE MNE ALE PORAD BOLI OD OPU bricho.Citim vajecniky,snad to prejde.
8. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Len :slight_smile: budu se snažit ve středu dorazit nevím kde to je tak se jdu juknout :wink: musím si to nějak v práci přeházet....zítra jdu na utz tak jsme zvědavá :wink:
8. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, koukám, že jsme se tu pěkně sešly :slight_smile:
Larri, díky za upřesnění timingu. Takže to budu mít OPU nejdříve v pondělí. Jdu na UTZ ve středu (6. den píchání) a i kdyby to stačilo, tak by byl ve ČT pregnyl a OPU by vyšla na sobotu, což je blbost, to je víkend. Takže snad pondělí. Pondělí by bylo vůbec nejlepší. v úterý a ve středu mám školení ( a tu středu bych dost nerada chyběla - je to závěrečná opakovací lekce před zkouškou) a čtvrtek - pátek máme firemní výlet do sklípku. Takže příšt týden bude opravdu nabytý :grinning:

Len, ty mi děláš chutě s tím vínem :grinning: Já si teď dala jogurt, slupla listovku a popíjím kontryhelový čaj. Asi moc mít vliv na sliznici nebude, ale alespoň preventivně.
8. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari, já si teda odpočinout zrovna nechci, tedy ne až tak moc, že bych do akce šla až v říjnu nebo listopadu :cry:

Věřila jsem, že bych na to mohla jít v srpnu a v září, nejpozději v říjnu do akce. Teď se klidně může stát, že už letos nestihnu nic... někde doporučují po laparce 2 měsíce pauzu a to by vyšlo na prosinec a nebo leden :cry: a to je moc daleko.
8. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
saralindo-díky za pěstičky :slight_smile:

S tím srazíkem to možná někdy vyjde,ale tím že nejsem Pražská,tak nevím,zda by se mi po OPU chtělo druhý den hrnclovat zase lokotkou zpět.Ale také bych ráda poznala všechny spolubojovnice :slight_smile:

Jinak jsem se dozvěděla od kamarádky opět zajímavou novinku a protože jsem zase na IVF nějaký ten měsíc nebyla,tak nevím,zda je to pravda?

Říkala,že je teď nařízení dle EU,že je zamražení embyjí zpoplatněno?!cca od 2 tis.kč
A dále: že se musí dělat pře OPU krevní testy na pohlavně přenosné choroby?

Což nám nikdy nedělali a i když jsme bohužel nikdy mrazáčky neměly,věděli jsme,že se za zamražení neplatí(pouze za rozmražení)

Tak pokud je to nějaká inovace v CARu-je to pravda?Máte některá s tímto zkušenost?

larri- je mi líto že nebylo více mrazáčků(a tak to pěkně vypadalo...)ale věř,že ti 2 bojovníčci se u tebe pěkně zabydlí a za pár dní nahlásíš // :wink:

Já jsem na sebe zítra také zvědavá :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saro,myslim,ze Aknyt delali OPU v sobotu.

Aknyt po cem pauzu dva mesice,po laparce?
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sar, v sobotu OPU dělají :slight_smile:

Aknyt, taky jsi mě moc nepotěšila, protože já kdybych chtěla tu laparku, tak leda bych byla ještě v září-říjnu nezaměstnaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co to vlastně řeším, že jo, jaká laparka, když chci bejt v tý době těhotná :grinning:

Právě jsme odčervili kotě, takže konec srandy, teď s náma nebude tejden mluvit. Nebo aspoň do dalšího krmení :wink: Ale dost dobře si neumím tuto akci představit, až nebude vážit kilo ale pět :zipper_mouth:
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek