• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
larri..já to pozdě přečetla..a blbě hlavně víš.. :wink:
5. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri..ted mi došlo..dělaj vlastně iui a ivf..i nesezdaným párům?jako svobodným mám na mysli..Já vim že to dřív bylo nějak pouze pro vdané..mě to napadlo až ted
5. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis,ze jo. Mne si muj drahy taky jeste nevzal. :grinning:

A bud v klidu,nejsme manzele a jeste j tomu mam cizince a problem nebyl.
5. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri..ufff.-- :grinning:
No my ani neuvažujem že by jsme se vzali.. :unamused:
5. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já chtěla když jsem čekala malýho..ale pak z toho sešlo a ted už u nás otom nemluvíme.. :wink:
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nějaké návaly..doufám že nedorazí mrcha
5. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedorazi,to jsem si taky rikala porad dokola.Teda jenom do laparky.

kkamco,loucim se,jsem hotova,pujdu do postele a asi i spinkat.
5. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri..já taky půjdu..vykoupat a do hajan. moc moc děkuju za pokecík :grinning: :wink:
5. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mame 4 embryjka a v pondeli transfer v 11.15.nebudete tam nekdo v te dobe?

Neni problem,kdyz pujdu na srazik,nemusim porad lezet,ne?
6. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri to je super na pondělí tfuj tfuj :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, budu tam v 10 :slight_smile: Tak kdybysis před transferem chtěla zajít na čaj nebo na kafčo, jsem k dispozici :wink:
4 jsou paráda, to ještě budeš mít dva mrazáčky, uvidíš :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu zase v uterý sama :frowning2: ach jo
6. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
LARRI hodně štěstíčka,,at se zadaří :wink:
6. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Prvořadě děkuji Larri za zprávičku, moc mě potěšila taková dobrá zpráva (vůbec to tam neutíkalo, ze 100 lidí na mojí soupisce přišlo 17). Držím embryjkům i tobě palečky. Spermiogram tvého chlapa je výborný.
K té holčině z diskuze... na jejím místě bych zvážila změnu CARu, když se tam k ní chovají jako ke zdroji financí a neřeší neúspěch stimulky. U Apolináře se dle ceníku platí 16000 za příjem darovaných oocytů a náklady na dárkyni (souhrnná suma, jinak je to 8+8 tisíc). Čekací lhůta je (podle toho, co psal Řežábek ve své poradně) cca 2 roky, když přivedeš dárkyni, tak se to výrazně zkracuje.
Co se váhy týče, tak mi taky Řežábek řekl, že pokud nezhubnu, tak se nám asi nezadaří. A možná i proto jsem potratila... A i tak mi nikdy neodmítli udělat IVF kvůli váze.
6. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknyt..já v klidu otěhotněla ze 100kg a v klidu se 116 kg sem i mimi donosila..potrat neni vůbec o váze
6. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomalu jsem dočetla celý včerejšek...

Já otěhotněla poprvé s 95 kily(mimoň) , podruhé s 90 kily (MA). Takže jsem celkem úspěšná.

Jak psala Larri - kamarádce, která má od narození srostlé krční obratle (a díky tomu nevypadá "úplně normálně") a menší dělohu, řekli v Motole, že jí IVF neudělají, že cílem jejich pracoviště je pomáhat zdravým lidem ke zdravým dětem. Přitom genetiku mají s partnerem v pořádku.
U Apolináře MUDra řekla, že hrozí, že by mohla potrácet, dokud by se jí neroztáhla víc děloha, ale že jinak není důvod, proč do toho nejít. A řekla to doktorka, kterou sice moc nemusím, ale která zatím vždy měla pravdu. :wink:
6. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že píšou, že při nadváze (a u mne je to obezita) je zvýšené riziko potratů, stejně jako snížená pravděpodobnost otěhotnění.
6. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k ICSI a tomu chytrému doktorovi z televize - na genetice nám do závěru napsali, že ICSI mírně zvyšuje riziko vývojových vad!!! Takže je nesmysl, že je lepší dělat ICSI vždycky - to je jen když spermijky nejsou schopné oplodnit vajíčko. V tom má Len naprostou pravdu, že to má být pomůcka přírodě, ne její náhrada.
6. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdyz pujdu na ET,tak to delaji kde? Abych vedela,kde mam cekat.Vim,ze jste rikaly,ze jste ji vystavovaly a lidi na dvore do okna koukali.Tak jsem usoudila,ze je to normalne v ordinaci.

A co ten srazik,ja bych sla,ale ne ze tam budu sama.Doufam,ze ted uz nas bude vic.Ma byt krasne,tak at to stoji za to.
6. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, na ET čekej normálně před ordinací (ne před utz). Jestli budeš mít před tím čas a náladu zajít na kafčo, písni do IP, myslím, že tak od 10:15-10:30 budu ready :slight_smile: Se srazíkem počítám napevno, co takhle zase faux pas - minule to tam bylo fajn? :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na srazík mám taky v plánu jít :wink: A faux pass mi vyhovuje. Od kolika počítáte, že by to mohlo být?
6. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mohu 13-20 :grinning: Teda spíš 14-19, něco potřebuju na cestu :wink:
6. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Larri, zítra na tebe budu moc myslet. 4 embryjka to je super! To budete mít i mrazáčky. Tfuj Tfuj Tfuj.

Na srazík bych taky dorazila. Mluvíte stále o 10.6.? Šéfovou mám na dovolené, tak by se mi snad podařilo zdrhnout trochu dřív a dorazit třeba už před pátou. Kdyžtak, prosím, písněte do IP - kdy a kde.
7. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari ty jdeš v uterý na utz????
7. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu ve středu.
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jdeš po mě já jdu v úterý......
7. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se jim tam vystřídá v tomhle tejdnu celej koník :grinning: Já se zítra dozvím, jestli a popřípadě kdy vlastně začnu píchat, počítám se středou, takže na OPU se s nikým z vás asi nesejdu...
7. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len, to máš pravdu - PO Larri + len, Út -papus, ST - já + asi len :grinning:

Len kdy plánujete ten srazík - toho 10.6,???
7. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak bychom mohly dát ten srazík od 16 hodin s tím, že není problém dorazit později, ne? Zamluvíte tam některá místa a nebo tam mám zavolat já?

Sari, na pondělí se přidávám, ale jen s konzultací, takže mě sice v CARu uvidí, ale nebude to nic důležitého :wink:

Mějte se, jdu sčítat volební lístky a mrknu sem, až se vrátím.
7. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknyt, když tam brnkneš, budeš zlatá! Písneš hromadnou IP jako minule?

Sar, ve středu už tam snad nepůjdu - zítra bych vyfasovala léky a pak asi až tu další středu, pokud to bude stejně jako minule :wink:

Jinak jsme se s chlapem rozhodli, že slámové víno, co už tu rok sušíme "pro nějakou vzácnou příležitost," si otevřeme pěkně zítra "pro štěstí" před IVF, ať to dobře dopadne a pak už se minimálně rok alkoholu ani nedotknu :wink:
7. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek