CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
9. čer 2009

Papus, aspoň ti dají optimálníí termín a pomůžou vajíčkům dorůst co nejlíp. V sobotu to určitě dělají, když je potřeba. A ta cesta tam za to stojí, ne? A je super, že to nepustili z hlavy hned s tvým odchodem, když se i nad tím sešli 😉

papus
9. čer 2009

to je super ta cesta mi za to stojí.....asi to tam Řežábek vždycky zkontroluje a pak k tomu něco říká...u něj jsme ještě nebyla

len
9. čer 2009

Papus, to je fajn 🙂 Já se k Ř snažím vždycky nějak procpat, moc srandy s ním teda není, ale je to hroznej realista, až to někdy bolí, což mi teda vyhovuje maximálně 😉 Prostě když ten něco řekne, tak to tak je a hotovo. A když on si není něčím jistej, tak vím, že nikdo jinej už mi s tím neporadí...

papus
9. čer 2009

je to od nich hezké,že to konzultovali a chtějí to nejlepší jsou tam fakt výborný 😵

spes2009
9. čer 2009

Papus, to je skvělý, že to takhle ještě konzultovali a chtějí pro tebe udělat to nejlepší 🙂 Tak držím pěsti!

aknyt
9. čer 2009

Len, až na tu srandu bych dost podobně hodnotila ještě jejich "mladej živel" - doktorku Jaržembovskou 😉, s tou docela sranda bývá. Ač ji moc nemusím, tak je fakt, že co řekla, to platilo. Ani nevím, jestli se už vrátila... říkali, že bude pryč 5 měsíců a to už by mohlo být, ne?

len
9. čer 2009

Aknyt, nevím, já tam teď byla od prosince taky poprvý 😉 Jó, Jaržembovská 😀 To ona má pravdu, akorát já si vždycky potřebuju nechat všecko trochu uležet v hlavě a ona je hrrr a navrhuje mi věci, ke kterým pak dospěju třeba za půl roku 😀 Zatímce Řežábek je v tomhle pravej opak, já s něčím přijdu, on jenom tak krčí ramenama, že jako asi jo a možná a uvidíme a chtělo by to ještě čas... Takže to mi nějak sedne víc, i když v konečným důsledku teda maj pravdu oba - když tam byli oba, tak jsem je zcela záměrně "střídala" - takovej systém nakopnout a pak zase pěkně postavit nohama na zem 😀 Jsem si ordinovala léčbu střídáním doktorů, už jsem si troufla tipnout, co asi tak kdo navrhne 😉

len
9. čer 2009

Na ni nikdy nezapomenu, jak jsem se tam klepala před OPU na tý chodbě, byla mi zima, bylo mi blbě a ona tam přitancovala po chodbě v tý dlouhý bílý zástěře, celá rozchechtaná a vypadala jako řezník 😀

larri
9. čer 2009

Papus,tak to jsem zvedava co ti zitra vymysli.Kdyby si sla v patek,tak by jsme mely rozdil od sebe presne tyden.Ale to nevadi,kdyz ti to posunou.Nase deti budou vetsinou pocate v cervnu.

a Tynka nas bude nasledovat,ze jo?

aknyt
9. čer 2009

Já na ni nezapomenu z úplně jiného důvodu, ale to pro mne sranda nebyla ☹

len
9. čer 2009

Aknyt, jasně, já vím 😔
Mně teda taky diagnostikovala MA, vlastně teda jenom potvrdila, protože já na ni diagnózu vpálila už ve dveřích, takže jenom koukla na utz. a řekla - nojo, máte pravdu 😒

larri
9. čer 2009

no,to ja jednou videla skakat na chodbe nejakeho doktora a rikala si,proboha co to je za trdylko.A ON TO BYL MUJ OBLIBENEC VOKROJ.Ale jenom prochazel,tak jsem si myslela,ze do car nepatri.Doufam,ze za 14 budu skakat jako on,ale radosti.

aknyt
9. čer 2009

Larri, následovat vás bude Len a Saralinda s ET, pak Spes s KETem. Já vás možná budu následovat v době, kdy už budete na těhulkách 😉

aknyt
9. čer 2009

Víš, mně spíš vadilo to, jak tu diagnózu podala. Podle mne by to kdokoliv s kouskem empatie dokázal podat líp. Jediná naděje je, že je mladá a může se to "doučit".

larri
9. čer 2009

no to ja holky pocitala do tech cervnovych.

Vis co Aknyt,ty muzes byt tehotna driv nez my.A uz dost tveho negativa.Zadna nas nema nic vyhrano,zatim jsme vsechny na stejne lodi,tak nezlob.
Vsem tady porad dokazujes jaky si bojovnik,tak to kousek pred cilem nevzdavej.

spes2009
9. čer 2009

Holky, tak já mám pouze zkušenost s Jarošovou. Od první návštěvy přes kontroly, OPU a ET mi dělala všechno ona, takže ani nemám srovnání s jinými. Ale je fakt, že od února jsem tam zase tolikrát nebyla. Jsem zvědavá, co mi teď poví po tom našem neúspěšném ET. Ani nevím, jestli bych chtěla k někomu jinému, jsem si na ni nějak zvykla. Minule se mne ptala, jestli chci zase objednat k ní. Tak jsem jí řekla, že už to spolu dokopeme. Myslela jsem si bláhově, že po ET budu šťastná a už ji neuvidím. Takže spolu pojedeme asi další kolo...

aknyt
9. čer 2009

Larri, budu se snažit být optimistka. Abych vás tu moc neštvala 😉

len
9. čer 2009

Já mívám takovýhle vzdávací splíny, to si nemyslete 😒 Důležitý je se z toho umět oklepat a jít zase dál, i když teda člověk opravdu občas dostane takovou ránu přes čumák... 😝
Jé, já se na vás zítra těším! 🙂
Dorazíte někdo už na tu čtvrtou nebo tam budu do šesti tvrdnout sama, jako minule chudák Aknyt? 😉

spes2009
9. čer 2009

Přesně tak, Larri, všechny jsme na stejné lodi a držíme si vzájemně pěsti. Nejlepší by bylo úplně, kdybychom se všechny během června odsunuly do sekce - miminka narozená v březnu (snad to tak vychází) 🙂 Takže držme si pěsti a mysleme pozitivně, včetně Aknyt 🙂

larri
9. čer 2009

ja Apolinare neopustim i kdybych cekala trojcata. 😉

len
9. čer 2009

Se do žádný sekce odsouvat nebudu, já tu budu pěkně dodávat naději nově příchozím 😉 Mám pocit, že v těch prvních týdnech těhu je hrozně znát, kdo do toho spadnul pomalu omylem a kdo si dítě "vydřel" v CARu 😒

spes2009
9. čer 2009

Jak jsem psala, já bohužel nemůžu dorazit. Tak snad někdy příště. Snad budu tou dobou na neschopence a budu mít času habaděj a přijedu do Prahy, poznat vás osobně 🙂

len
9. čer 2009

Larry, ty netroškaříš, ještě včera 1 1/2 embrya a dneska rovnou trojčata, jo? 😀 No, přála bych ti tak 1-2, hlavně zdravý a těhu co možná nejméně komplikované 😉

spes2009
9. čer 2009

Aha, sakriš, tak to já budu tedy držet s vámi za jeden provaz 😉

larri
9. čer 2009

No ja to myslela tak,ze k tehulkam od vas neodejdu.Porad se budu koukat tady.Tady byl a je muj zacatek,tak doufam,ze bude i dobry konec.Mne se tady nezbavite. 😠

len
9. čer 2009

To píšeš, jak kdybychom se tě poslední měsíc snažily vyšťouchnout pryč 😉 Ale jasně, já na ty termínový diskuze taky nejsem, když jsem byla těhu, koukla jsem do toho "svýho měsíce" a když jsem viděla, co tam řešily a s jakou lehkostí to těhu prožívaly a radovaly se, tak jsem neměla sílu tam cokoli psát...

spes2009
9. čer 2009

Já jsem taky nejdříve zašla do diskuze stimulace na IVF květen/červen a utekla jsem k vám. Tady je mi s vámi nějak líp 😵

spes2009
9. čer 2009

Tak já pádím domů, mějte se tu krásně a zítra si srazík užijte 😉

larri
9. čer 2009

len,ja odepisovala spes.ona psala,ze se presuneme do diskuse-miminka narozena b breznu.Tak jsem napsala,ze ja se te nasi diskuse nevzdam.

len
9. čer 2009

No jasně, já taky nee 😉