CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
23. čer 2009

Holky, tak jsem si volala do CARu a jsem z toho nějaká přejetá ☹
Z těch 10 vajíček se jich oplodnilo 8, což je paráda, bez ICSI, ve spermiích zjevně problém není... Ale ve vajíčkách jo, protože dál se správně vyvíjejí jenom dvě ☹ Zítra transfer, jestli to zvládnou...

aknyt
23. čer 2009

Len, držím palečky tvým bojovníčkům a tobě na zítřejší ET!!!

len
23. čer 2009

Aknyt, díky! 🙂 Slyšeli jste někdy o někom takovým jako já? Žádný problém s oplodněním a pak to všecko pomře do druhýho dne...

rendulina
23. čer 2009

len : vím,že máš teď náladu pod psa ale nyní věř alespoň v ty 2 bojovníčky-vím,je to hrozné ale já mám ten samí problém(+ k tomu špatný sperm.) ☹
Nechápu,že nedokáží zjistit příčinu,proč to ty vajucha sakra vzdávaj a odpadávaj 😠 Kdykoli jsem se na to ptala,bylo mi řečeno,že to bylo stimulací(že jsem asi hůře reagovala).Přitom na UZ výsl.relativně dobré a po OPU druhý den tě ten telefonát úplně skolí na zem.

Držím moooc pěstičky na ty 2 borečky!!! 😉

aknyt
23. čer 2009

Jen jednou - to zbylo ze 6 jen jedno... a už jsou mu 2 roky 😉

Dnes jsem byla v žatecké nemocnici kvůli laparce, dostala jsem termín těsně po táboře (18. návrat, 19. nástup), takže to vyšlo dobře. Oddalovat MS budu kombinací Estrofemu a Utrogestanu, ale byla to s nimi tedy komunikace jak fík. Napsali mi to až když jsem řekla, že si to vyzvednu jako samoplátce ☹ JInak mě odeslali k mojí gynekoložce, že ať mi to napíše ona... hladi jedni.

len
23. čer 2009

Rendo, jsi zlatá... A máš pravdu, po té ohromné naději ze včerejška (už jsem si potají představovala i jednoho-dva mrazáčky) to dneska byla fakt pecka 😒 Nade mnou se všichni radovali, jak krásně na stimulaci reaguju, 13 folikulů, 10 vajíček, ještě včera se embryoložka rozplývala, jak pěkně vypadají vajíčka a jak vzorný máme spermiogram... Minule to tak hrozný nebylo a teď se to rýsovalo, že bude ještě líp 😒

len
23. čer 2009

Aknyt 😀

Jinak gratuluju k termínu laparky a koukám, že máš taky báječný zkušenosti s lékařskou ochotou a spoluprací...

Jinak jsem dostala můj milovaný Utrogestan zase 😠

aknyt
23. čer 2009

Vidíš Len, a já si milovaný Utrouš koupila jako samoplátce 😀
Ten doktor mi ríkal, že nechápe, proč chci MS na dovolenou a potom na laparku, tak jsem mu řekla že bych ji na dovolené měla stejně, jen o týden dřív... no bylo to dost náročné. Ochota, co do termínu byla v pohodě, ale jinak žádanku na předoperační vám nedáme, to má obvoďák vědět, a proč vám to nenapíše gynekoložka (má dovolenou)... předoperační má být mladší 10 dnů, nebo 14? A nebo tři týdny... Nějak doufám, že se ve mně nebude šťourat zrovna tento doktor... 😉

Len, přece víš, že to není o kvantitě, jestli se zadaří.

Teď jsem ještě zvědavá na Larri, s čím přijde zítra 😉

len
23. čer 2009

Nějak jsme ten červen nerozjely zrovna slavně, co? 😉
Utr. tu teď mám 4 1/2 krabičky, pěkně děkuju, jsem se s tebou mohla podělit... Jo a potkala jsem včera Jaržembovskou, dokonce 2x, jednou v CARu a podruhý v lékárně, pokaždý se na mě culila jak... no jak Jaržembovská 😀

aknyt
23. čer 2009

Uvidíme, co zítra Larri, jestli to nakonec přece jen nebude rozjezd 🙂

len
23. čer 2009

To by bylo fajn 🙂
Jo, ležela jsem na pokoji s holkou a vzpomínala přitom na tebe, Aknyt... Si to představ - SEDM let nemohla otěhotnět, gyndr. do ní cpala všecko možný a teď se podrž, ani jednou jim neudělala spermiogram 🤐 Tak se nakonec naštvala (mně by teda nervy ruply už dřív), zašla k Apolináři, tam udělali spermio a do dvou měsíců tam vedle mě ležela na OPU 😒

aknyt
23. čer 2009

Sedm let, tak to je síla... a je smůla, že holčina je málo asertivní. Já měla v plánu, kdyby mi moje doktorka nedala tu žádanku, nechat to udělat jako samoplátce. Sedm let bych opravdu nečekala ☹

rendulina
23. čer 2009

leni: a budeš si tam dnes ještě volat? Já před ET do laborky volala ještě raději ráno před odjezdem z domova,abychom tam nejeli zbytečně.Embr.to zvedla(MUDr.Pavelková=to je brouček 🙂 )a řekla ještě aktuální stav.Tak jsem byla klidnější 😉

evulatko
23. čer 2009

Ahojky holky Apolenky, omlouvam se, ze sem takhle lezu, ale mam doma jeden Orgalutran s expiraci do konce srpna 2009 a prijde mi skoda ho vyhodit, nevyuzila byste ho nektera ? Daruji, podle me by se dal klidne vyuzit i nejakou dobu po skonceni expirace. Diky, eva

len
23. čer 2009

Rendo, no, ráno to vypadalo takhle a zítra už budu v těch 10 na cestě... Minule mi je zaváděli se slovy, že jsou moc hezká, tak snad... Nevím, jestli je lepší být v nejistotě nebo vědět najisto, že jsou nic moc 😀

Evulatko, díky za nabídku, i když nevím, jestli ji tu někdo využije, u Apoli mají do konce srpna prázdniny, takže žádné nové stimulantky tu teď do té doby nebudou...

aknyt
23. čer 2009

Jinak jsem vytvořila prototyp postupkového webu Apolenek zde:

http://apolenky.kvalitne.cz/

Nejsem moc šikovná na takové věci, ale pokud budete mít nějaké připomínky a nápady, tak se pokusím to upravit.

maja42
23. čer 2009

čau baby,
tak hlásím, že jen požehnání jarošové v přirozeném snažení bez stimulace nějak nestačilo 😅 stejně jsem trochu nesvá z toho, že nemáme ještě výsledky genetiky. takže příští týden pozorování vajec s nějakým fajtem, taky jsem se objednala k mojži vč mobilizace.
to že jsou u apolináře prázdniny znamená co? jakože nedělají ivf nebo nefungujou vůbec? kdyby třeba kdyby na mě chtěli zkoušet fsh nebo tak něco. já nějak tu svoji ovulaci považuju stále za pohádkovou bytost, kdybych nebyla dvakrát těhotná, tak na ni snad nevěřím 😅 podle ovu testů mám to lh dost mizerné, kdo ví, jestli to prdne zavčasu. zkusím se příští týden zeptat (nevíte, jaký je ten dr?). jdu tam až 12dc, podle pokynu jarošové, tak snad tam nebudou zas záprtci 😉 i když musím říct, že se mi moc nechce s tím vším začínat znovu, nevěřím, že já budu mít někdy normální nebo dokonce pohodové těhotenství...

len
23. čer 2009

Téda, Aknyt, ty teda makáš, včera báječný Apolialbum a teď tohle 🙂
Proč jsem na čestném prvním místě? 😀
A chceš nám rozdat heslo, ať si to každá může měnit sama, nebo budeš administrátor se zahlcenou IP? 😉

len
23. čer 2009

Majo, tak pak poreferuj, jak na tebe Fait působí, já ho chytla nějak roztržitého, takže jsem mu musela jemně naznačit postup sama (uznávám, že standardně asi ženským Pregnyl 8.DC nepíchají, no...).

O prázdninách fungují, ale neprovádějí IVF (stimulace a odběry), ostatní snad jo... Ale já měla pokaždý o Apoli prázdninách prázdniny taky. A nevymýšlej si, do roka a do dne rodíš a hotovo 😉

Holky, já mám sto chutí se teď vykašlat na veškerej přirozenej průběh, když vidím, k čemu to je... Prakticky můžu čekat rok na jedno pěkný vejce, i když ovuluju jak o život. Embryoložka měla pravdu, když mě uklidňovala - proto se stimulace provádí, abychom těch vajec získali co nejvíc a bylo z čeho vybírat...

rendulina
23. čer 2009

aknyt: to je nádhera!!! 😉 Jsi moooc šikovná 🙂 .A myslíš,že bych do tabulky mohla patřit také? 😅

len
23. čer 2009

Musíme počkat na Aknyt, předpokládám, že to dělá na webzdarma nebo tak něco, takže pokud by se podělila o heslo, úpravy by měly být snadné 😉

rendulina
23. čer 2009

maja42: Já chytla Faita pár krát a byl mooc hodný a takový kliďas 😉
Jinak vystupoval i v TV Nova(Snídani...)a řešil neplodnost

A také mi nakonec navrhl nynější 1.dlouhý protokol/který jsem ještě neměla(pouze vždy již 4 krátké)a řekla bych,že byl účinější.

Tak se ho neboj a z vesela holka 😉

rendulina
23. čer 2009

leni:to by bylo fajn,kdyby to aknytka tak udělala(každý by se tam dopsal a byl by přehled.

Holky na jiných diskusích to jen píší-také dobré(pro všechny přístupné) 😉 Vždy to zkopírují a je to.I když je to někdy i přes 3/4 stránky 😒

len
23. čer 2009

No právě, je to hrozně nepřehledné a zdlouhavé... Aknytina tabulka je lepší 🙂

rendulina
23. čer 2009

Tak aknyyyyt kde jsi???

haaribo
23. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem zpátky z UZ - všechno špatně...výsledky jsou OK, folík tam taky byl, ale kvůli těm mým proběhlým operacím chtějí rovnou IVF. Díky prázdninám stihneme aspoň 2 IUI...kéžby se zadařilo...

len
23. čer 2009

Haaribo, to mě mrzí... 😔
Takže další zářijový IVF? Sakra holky, vy teda budete silná parta!

aknyt
23. čer 2009

Rendo, byla jsem na kafču. Snad by neměl být problém tě přidat. Jsem teda zatím začátečník, ale zkusím to.

papus
23. čer 2009

ahoj Holky hezké odpoledne 😉

Len tfuj tfuj tfuj ať bojují do zítřka 😉

já jsem volala do Caru a třetí bojovníček byl slabý tak mrazáček nebude ☹

rendulina
23. čer 2009

aknyt:tak to bych byla ráda.Tu jsou mé info: 11.6.09 =OPU,5.IVF-dlouhý protokol 😉