CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
28. čer 2009

lari držím palce a je dobře že tak přemýšlíš, je to nutné jinak to nejde.... holky už končím ..dobrou noc všem papa

len
28. čer 2009

No, já ho zažila jednou, a to byl tak trochu mimo, prakticky jsem si stanovila diagnózu a další postup sama a on to jenom odmručel... prostě mi přišel myšlenkama někde zcela jinde 😒 Ale lepší jinde než přítomnej a protivnej, co? 😝

len
28. čer 2009

Jo, Larri, sestry na pohotovosti... Já tam chodila na Pregnyly a taky tehdy kvůli tomu MA, ale teprve teď - poprvé (!) tam byla sestra stejně báječná jak ty v CARu. Měli tam nával, přede mnou odváželi nějakou chudáka holku na lehátku, já tam čekala na Pregnyl a sestra se mi omlouvala, že jsem musela čekat (jasně, že takovýhle případy mají přednost před injekcí!), a pak mi to píchla tak báječně a s optimistickejma řečma i na manžela... ale jinak jsou na tý pohotovosti ty sestry asi dost přetažený, tudíž protivný 😒 Ale právě jsem tam chytla skvělýho doktora, mladýho a příjemnýho, a ten ji dost zpacifikoval... A to jsem tam byla prakticky pár hodin před ultrazvukem v CARu!

Jinak ať to bude, jak bude (a já pořád věřím, že OK), tak je hrozně fajn, že tě přítel drží, jste na to dva, teď vidíte, že to jde, znáš i ty // a i kdyby bylo nutný to září - tak ať - máš našlápnuto skvěle a v září bude opět skvělá společnost 😉

jasmina309
29. čer 2009

Ahojík
Larri- no nemáš to jednoduchý (jako já). A chytla si blbýho dr... ☹ Tak se netrap, uvidíš na krvi a kdyby náhodou nic, tak se nestresuj, život jde dál... Zkusíme to spolu . Já už mám taky hodně za sebou a ted čekám do září, jak dopadnou výsledky po braní Prednisonu a doufám, že dostanu zelenou a uskuteční se 4 IVf 🙂
V tý době už to bude rok, co jsem stimulovala na 3 Iv3 v lonském roce).
Tkže Larri, hlavu vzhůru 🙂 . Naděje je 🙂

spes2009
29. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Tak jsem vás po víkendové absenci stačila dočíst 😉 .

Tak především Rendo, moc, moc, moc gratuluji ke 2 čárkám. Já tajně věřila, že ti to vyjde a řekneš nám tu krásnou zprávu se 2 čárkami. Takže tfuj, tfuj, tfuj, ať je to všechno v pořádku a držím moc pěstičky 🙂

Len, dodatečně gratuluju k sobotním narozeninám. Jsi o pár měsíců starší. Mně čekají "skorokulatiny" v říjnu 😉

Larri, mrzí mě, že jsi se na pohotovosti dozvěděla takovouhle zprávu, ale já bych také neházela flintu do žita, protože všechno může být ještě jinak a v nejhorším, jak pravil tvůj drahý, máte ještě 2 pokusy a budeme se společně tešit na září. Ale věřím, že to všechno ještě dopadne dobře. 🙂

Jinak já jsem dneska 29. DC a MS mi má přijít nejpozději zítra, abych mohla jít v červenci na KET. A jako na potvoru zatím nedorazila, tak se modlím, ať alespoň zítra. Chjo a to jsem si nechala píchnout nějakou injekci a zatím nic. Jestli nedorazí, tak budu hodně smutná a KET se přeloží někdy asi na srpen/září. To je tak, kdy si člověk něco přeje. Nemáte nějakou zaručenou zprávu, jak na to? Dělala jsem dřepy, sprchovala jsem si podbřišek teplou vodou, sexovala jsem a pořád nikde 😢

len
29. čer 2009

Spes, tak ještě půllitru svařáčku, ideálně pokud máte vanu, tak se naložit do hodně horké vody... Ale jestli se jí potvoře nechce, tak asi nic 😔

spes2009
29. čer 2009

Len, no to víno,nevím, nevím, já piju jedině Lambrusko a to jsem po jedné skleničce mrtvá. Já nějak ten alkohol nemusím a dává mi zabrat 😀

Tu vanu dneska zkusím, uvidím a věřím v zázrak. Díky za radu. 😉 Ale je to jak na potvoru, když člověk "potřebuje", tak nic a když "nepotřebuje", tak samo přijde jakoby nic 😠

larri
29. čer 2009

Holky,ja jsem uplne hotova.HCG 244,TAKZE SE TO MALINKO ZVEDLO.Dolu to nejde.

Tak ted Apolenky radte.Co to je?

aknyt
29. čer 2009

Larri, psala jsem ti SMS, ale nechce se odeslat... Zítra si určitě nech nabrat znova u Apolináře. Aby se dalo říct, jestli ti hCG ještě roste a nebo už klesá... Kdyby rostlo, tak by to mohlo být tím, že to jedno vzdalo a jedno zbylo... nebo že je to mimoň, u kterého roste hCG pomaleji.
Kdyby klesalo, tak by to, bohuže,l byl potrat v časné fázi (biochemické těhotenství).

Holka, drž se!!! Doufám, že to ještě není v háji!!!

danusss
29. čer 2009

ahojky holky prosím má apolinář 3d ultrazvuk a nevíte v jakém termínu sae muže dělat 😵 😵 mám to do pRAHY 150 km a mám tam jed až budu ve 12 týdnu .DĚKUJI dana

spes2009
29. čer 2009

Larri, bohužel nedokážu poradět, ale držím pěsti, ať to dobře dopadne 🙂

larri
29. čer 2009

nevim jestli ma Apolinar 3d,ale koukni na Gyncentrum Hloubetin.Ten ho ma myslim.

aknyt
29. čer 2009

Danusss, napiš IP Nitence, ta na něm u Apolináře byla a jistě ti poradí i kdy se na něj chodí... tady přece jenom jsme převážně netěhulky, které se zatím o 3D ultrazvuk nezajímají 😉

kkamca
29. čer 2009

myslim že i podolí ho má..3 D ,A HLOUBĚTIN NA STOPRO BO TAM CHODIM.. 😀

saralinda
autor
29. čer 2009

Larri, holka naše, kouokám, že taky nemůžeš mít nic jednoduché. Naděje ale umírá poslední. A pokud máš hcG 244, tak naděje určitě ještě neumřela. Myslím na tebe, ať je vše vpořádku a ty se opět raduješ z těhu nevolností.

rendulina
29. čer 2009

larri : mooc mě to mrzí i když není ještě všemu konec! hCG je dobré,tož vyčkej holka!!!

Jinak já si dnes zašla na krev ke svému gynek.(stále ještě nejsou výsledky..ach jo! 😠 ) a po příchodu domů,jsem začala špinit.A k tomu od toho čtvrtka,co jsem zkončila zavádění toho Crinone,ze mně vypdávají hrudky sraženého gelu.
No a dnes při tom oběhávání to bylo v barvě špinění a ne zas malí kousek 😝

Sestřička mě ale uklidnila,že zašpinit mohu,zvlášť,když jsem dnes po dlouhé době vytáhla paty ven na delší dobu.

Ve čtvrtek jsem obj.k Apoli na UZ 🙂

atomix
29. čer 2009

Ahoj holky, poctive vas sleduju a drzim vam palce, jen se nezapojuju do diskusi. Nicmene ted mi to neda, kdyz ctu o Larri. Behem zacatku tehotenstvi se musi hCG co dva az tri dny zdvojnasobit. Takze dle meho nazoru se embrijko chytlo, ale pak prestalo prospivat, takze ti hCG uz bud klesa, nebo jeste roste, ale velmi pomalu.

larri
29. čer 2009

Atomix,ted uz muzu rict,ze si jsem jista,ze je konec.Ale porad spinim,tak se bojim,aby to nebylo mimodelozni.

Zitra se snad vsechno dozvim,tak budu klidnejsi.Jsem mozna kruta k sobe,ale ted jsem rada za to,ze u mne ivf funguje.

Ze zacatku jsem chtela dvojcata,pak mi stacilo jedno a ted uz chci vedet vysledek jakykoliv.Vite,ze jsem byla pozitivne naladena,ale od soboty jsem strasne podrazdena a uz jsem asi citila,ze neni neco v poradku.

A ja tak chtela v breznu rodit. 😀 😀

spes2009
29. čer 2009

Rendo, to špinění být může, jen ten Crinone, já jsem si podle letáčku přečetla užívat 30 dní, řekla jsem to Jarošové a hned mi napsala ještě jedno balení, tak se poptej, jestli by jsi ho neměla ještě užívat. Jinak ty hrudky ze mne taky padaly a občas i zašpiněné 😒

Atomix, je škoda, že se nezapojíš častěji do naší diskuze, třeba by jsi mohla přispět i svými poznatky a zkušenostmi a myslím, že by jsi tu byla určitě vítaná 😉

Larri, zítra na tebe budu myslet a doufám, že dostaneš tu nejlepší zprávu...

atomix
29. čer 2009

Dekuji za pozvani! Udelalo mi radost. Ja ale jeste na IVF nejdu. Mam PCO a zatim jsem absolvovala 4xIUI. V cervnu se nam zadarilo uplne samo bez stimulace, ale vydrzelo nam to jen 6 tydnu. A jestli bych byla co platna v diskusi, spis ctu vase prispevky a pripravuju se na to, co me mozna taky ceka...

atomix
29. čer 2009

Zadarilo se nam samozrejme v kvetnu... Potratila jsem minule pondeli.

len
29. čer 2009

Ahoj Atomix, klidně se zapoj 🙂

Rendo, to špinění bude OK, ale určitě bych si nechala co nejdříve předepsat další balení Crinone...

Larri, to mě fakt mrzí ☹ Pokud si pamatuji, tak před týdnem bylo něco kolem 180? To to stouplo strašně málo, tak snad je to ta méně špatná varianta (pomalu to odchází) a ne ta horší (mimoděložní). Určitě jim ty hodnoty zítra v CARu řekni a nenech se odbýt, pravděpodobně tě budou dál sledovat - v podstatě do písmene souhlasím s tím, co napsala Aknyt.

atomix
29. čer 2009

A ani nechodim k Apoli 😀
Taky ted uz zacnou prazdniny a s netem to bude spatny. Ale budu se snazit vas pravidelne sledovat. A leni tvym diploidum drzim opravdu palec, uz si to zaslouzis. Prubezne tvuj pribeh sleduju uz od toho 2005 (znam te uz z diskuse Cervenec 2005 na beremku 😉 ).

larri
29. čer 2009

len,minule to bylo 147 a ted 244.Takze jenom o malilinky kousicek.Ale stejne,aspon chvilku jsem byla tehotna,poprve ve 35letech.Kdybych to vedela,tak zacnu ve 20letech,nebudu stastna,ale budu mit dite. 😠 nebo 🙂

len
29. čer 2009

Atomix fakt? 😀 Já si tebe bohužel nevybavuju (ale vdávala jsem se v srpnu 05) 😔

Takže jsi týden po potratu? Ach jo, snad tě aspoň minula revize, tohle by se dlouhodobým snažilkám stávat nemělo, vlastně nikomu by se to stávat nemělo, ale po léčbě neplodnosti prostě obzvlášť... Ale zase když se povedlo přirozeně, tak snad příště už to půjde rychleji - ale tím tě teď asi uklidňuje každý, co? Tak hodně sil! 🙂

atomix
29. čer 2009

Ja si taky rikam, ze jsme meli zacit driv... Ale nikdy jsem zadne problemy nemela, studium pred sebou,... Vysadila jsem ve svych 27, ted je mi 29 a zatim jsem na UTZ videla jednou mrnavy puntik.
Ale medicina jde strasne dopredu, myslim, ze se nam to vsem podari. Musi!

len
29. čer 2009

No tak to jsme na tom hodně podobně, i když já vysadila ve 25, teď je mi 29 a taky jsem viděla jen ten puntík... Tak snad za pár týdnů uvidím hned dva 😀 A s medicínou máš pravdu 🙂

atomix
29. čer 2009

Ja jsem mela jiny nick, nechci, aby si me okoli spojilo s temito problemy.
Nerika mi to kazdy, protoze jsem to nikomu nerekla (komu taky, mam tu kolem sebe tri chlapy). A asi se bojim prave toho, ze by me kazdy litoval.
Jo kdyby to slo rychleji... Vite co me na tom nejvic stve? Ta nejistota jestli se to nekdy podari. Kdyby mi nekdo dal zaruku, ze jo, tak budu klidne cekat, ale zit v nejistote od cyklu k cyklu? 😝

len
29. čer 2009

Aha, tak to jo, já si říkala, že tenhle nick neznám 😉
S tou nejistotou mi vyprávěj 🙄 Být optimista a padesátkrát za sebou vyslovit - nevadí, podaří se to příště - je značně depresivní 😝

Tak já ti to teda zopakuju - je tu spousta holek, co jim to napoprvé nevyšlo, ale druhé otěhotnění pak šlo mnohem rychleji, fakt 😉

rendulina
29. čer 2009

atomix : vítám tě mezi námi 🙂

len : také jsem si myslela,že ten Crinone bych měla brát déle ale když ani ostatním holkám nic nenapsali....
No ve čtvrtek se na to zeptám v CARu.A uvidíme,jak uspěju?Má tam být buď MUDr.Jaržembovská nebo MUDr.Jarošová.

Jinak mi to nedalo a zašla jsem si ke svému gynek.na krev - to čekání bylo uděsné!!! 😝

Nakonec v 15.30h.jsem se dozvěděla,že je i krev na těhu pozitivní a hCG je k dnešnímu dni 231 (prý krásné)
Já se v tom nevyznám - ale budiš!

Stále z toho neděláme s manželem Ameriku a nějak nám to nedocvakává a nevěříme tomu,že by se konečně mohlo to naše 5.IVF podařit?! 😵
Jistotu budeme mít až za 9 měsíců 🙂 Pokud vše půjde tak,jak má...