CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kkamca
18. srp 2009

Já se ptám z důvodu,že můj mudr po 3 letech snahy a po 1 cyklu s clostilem usoudil,že mám jít na laparku..že to bude lepší pokud bych měla jít na iui a na ivf.. 😒 😠

kkamca
18. srp 2009

haribo:proč ti nebudou dělat laparo?Mě teda taky mudr řek..že musim nejprve zhubnout.. 😀 😀
Tak už začínám uvažovat o caru..
IUI něco stojí?stimuluje se nějak předtím?

haaribo
18. srp 2009

Tak určitě je dobrý se nechat vyšetřit, ušetříš si čas, kdybys pak šla do caru...
Spermio ti udělají i v caru a výsledky máte za půl hoďky...

haaribo
18. srp 2009

Mě ji nebudou dělat, protože jsem po několika operacích v břiše a mám tam velké srůsty...teda zatím ne kolem vaječníků...no a mohlo by se stát, že by mi zase ublížili, tak mají strach... Jiný důvod to nemá, ale podle kyma mám vejcovody průchodné, takže je to v poho...

kkamca
18. srp 2009

spermio mi udělal i mudr..
Takže myslíš že bych spíš tu laparo měla podstoupit?

haaribo
18. srp 2009

Jinak já mám za sebou 1.IUI se stimulací clostilem a jednou dávkou Pregnylu a stálo mě jen regulační poplatky, nic víc...

kkamca
18. srp 2009

a platí se to iui a stimuluje se nějakýma lekama předtím? 😕

haaribo
18. srp 2009

Jako pokud ti to nebízí, neodmítala bych.
Já se jí dožadovala 2x, ale v nem. mi ji odmítli udělat, protože mi řešili cystu na vaječníku....

aknyt
18. srp 2009

Kamco, u nás zkouší průchodnost v CARu plynem, to je zdarma. IUI je taky 6x ročně na pojišťovnu. Dokonce i s Fostimonem. Do laparky bych asi jen tak nešla.

haaribo
18. srp 2009

Jak píšu, stimulovala jsem clostilem a pak jedna dávka pregnylu a platila jsem jen regulační poplatky...neplatíš ani za výkon, ani za léky...

kkamca
18. srp 2009

Asi bude lepší na to teda jít na laparku..no se mi ale vůůůůůbec nechce 😖

kkamca
18. srp 2009

aknyt:já už jednu laparo za sebou mám--žlučník..Tak už se mi taky nechce ☹
Možná bych se měla zkusit rovnou objednat do caru k apoli a bylo by.. 🙂

haaribo
18. srp 2009

A jak vám dopadl spermio???

haaribo
18. srp 2009

Tak se objednej a uvidíš...popravdě, žlučník bolí víc, než tahle laparka a za 14 dnů jsem byla v práci...

kkamca
18. srp 2009

haribo:mě bylo hlavně zle z narkozy...musela sem být 2 dny na jipce a dalších 5 dnů na normoš pokoji.A to jiní chodí domů už 3 den 😠
spermio relativně dobré..dle mudra se stím dá otěhotnět,ale jako procentuelně to nevim

haaribo
18. srp 2009

Po žlučníku 3.den domů??? Tak to bych chtěla vidět! U nás se žlučníky stand. dávají po operaci na jipku, není to zrovna tak jednoduchá operace...

kkamca
18. srp 2009

ano tady v Lípě kde sem byla..běžně po laparo žlučníku kdo se cítí ..může jít dom 🙂

kkamca
18. srp 2009

Ještě tam ze mě dělali lazara..že mi pořád něco je..Jak kdybych si vymýšlela že mi je blbě 😠

haaribo
18. srp 2009

No tak to jsou borci...

haaribo
18. srp 2009

Jíá na žlučníku byla vlastně 2x....poprvé mě skoro zabili a podruhé jim to už kvůli srůstům nešlo, takže jsem na sále byla zase asi 3 hodiny...

kkamca
18. srp 2009

haribo:pane jo.. 😕
Já mám od té doby pořád špatné jaterní testy..

haaribo
18. srp 2009

Tak to já jsem ok, jen mám přes celé břicho jizvu. A když se před někým ze zdejších dr. svlíknu, všichni vědí, o co jde. Takový to byl tehdy průšvih...

kkamca
18. srp 2009

To ti nezávidím..Co se stalo,že tě málem zabili?

haaribo
18. srp 2009

Trefili se mi trochu jinam než měli a než mě stihli otevřít, skoro jsem vykrvácela...

kkamca
18. srp 2009

Ty vago..to zní jak z filmu ..A ted už jsi ok?

haaribo
18. srp 2009

Jo, teď už jo, rychle se to dalo dohromady, akorát jsem pak měla ještě pár měsíců problémy s pravou nohou, při námaze se mi špatně prokrvovala...

kkamca
18. srp 2009

😉

haaribo
18. srp 2009

Jdu chvíli ven, mrknu sem ještě večer! Tak zatím páááá!!!!

kkamca
18. srp 2009

páááá..A díky za pokec a rady 🙂

rendulina
18. srp 2009

jasmina : Chystáme se (pokud to tedy vyjde) do Tuniska(do Mahdie)se známými 🙂

Bojím se toho,že mi tu neschopenku ta psychoDr ukončí ale zatím vypadá solidně.
No,říct jí to na férovku se bojím,že by mi řekla,že v neschopnosti se do zahraničí nesmí...jinak na PN jsem u obvodního-ten se řídí dle psychoDr.zda neschopnost nechá,či ukončí... ☹
Tak že mám zadeček stažený ale moooc bychom to potřebovali a již se těším!Termín je až totiž od 15.9.
Tak uvidíme jak to dopadne....? 😕