• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Haaribo, určitě to bude v pohodě. Já sice držím na Jarošovou, ale Jirsová mi 2x transferovala a byla fajn. Teda ale otlapkávání nebylo, tak aby ti nechybělo... :wink: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, od nikoho jinýho ne...natož od ženský...no, když si představím Faita nebo Řež....taky neeee :sweat_smile:

Vokroj se jednáním podobá jednomu dr. u nás na URO, jen on na mě mohl sáhnou, zbytek jsou děsný prasata a vždycky mu šlo o to, aby mě nic nebolelo a kdyby jo, tak přestal...byl prostě citlivej a všechno vysvětlil...
Jako líbí se mi jako chlap, to je jasný, ale po svých zkušenostech s nemocnicí mi záleží hoooodně na přístupu, tím si mě dokážou získat, ničím jiným....
7. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš se zase děsím zavádění zrcadel. Nechápu, že mě to při prvním IUI tak bolelo a u Vokroje při kymu jsem vůbec nic necítila...to mě hlava nebere...
7. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, v tom jsme každá jiná :slight_smile: Mně otlapkávání nevadí jen od hodně dobrých známých (a většinou i velmi dlouhodobých), zrovna tak jako líbání (že Larri :grinning: ), to snad ještě víc. Nutný fyzický kontakt v CARu snesu, ale když mi chtěla sestra rozevřít ruku a podívat se na nové nehty, tak jsem dala ruku v pěst a zatvářila se tak, že si to rozmyslela. :grinning:
7. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nenechala bych na sebe šáhnout kdekoho...to zase mám svojí intimní zónu, do které není radno lézt...
Ale výjimky se připouští....
7. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pockej,pockej ted jsem to nepochopila.
7. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, to bylo na mne? Narážela jsem na líbání na srazíku, ty jsi byla zvyklá na líbnutí na přivítanou a já se odtáhla :wink:
7. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,takhle.Nepochopila jsem to.To jsem se naucila tady v Praze,to jsem vam uz vysvetlovala.

A hlavne my se tak v muslimskem svete zdravime,vis. :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, ale nebylo to míněno proti tobě, odtáhla jsem se takto už mnohokrát, holt nemumím pozdravit, byť muslimsky :grinning:
7. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tlachejte, já jdu chrupkat. Zítra mě zase čeká pochoďák. Tak páááá a dobrou noc!!!!!
7. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaribo, hezky se na ten zítřek vyspi :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že mi toho haribáka smažou. :grinning: Děkuju!
7. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Haaribo - super změna image :grinning: Přeju ti, ať ti to zítra vyjde.

Týnko - 10 vajuch? To je slušný. V tom se musí alespoň jedno šikovné najít. Myslím na tebe.
7. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sar, to není 10 vajuch, zatím jen folíků :grinning:
7. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale moc děkuji, snad jedno miminkovské vydolují :wink:
7. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Holky nesmutněte a ty řeči hodte za hlavu!
Někdo se tu prostě na nás dobře živí drbama :frowning2:

Spes, Aknyt a Haaribo- holky držím vám palce do tohoto kola před zimou, at se nám zadaří a máme Letnátka 2010 :slight_smile: . Samozřejmě v závěsu po nás i ostatní Apolenky... Už se moc těším na těhulky Apolenky rodící v roce 2010- ta představa, ach... :slight_smile:
Jinak hlásím, že mám žádost podanou a 21.9. si mám volat (to je přesně den na píchanec Zoladexu). Ještě se na to pozeprám ve čtvrtek, kdy jedu do Car k dr Malíčkové- imuno.
7. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sar,ty jeste nespis?

Ja uz ale jdu,dneska jsem spala do 11 a uz jsem zase hotova.

JO a uz mame auto.Nakonec jsme koupili nebo vlastne pritel dovezl RENAULT LAGUNU 2.Trochu sok,nevedeli jsme jestli octavku kombi nebo ford kombi a on koupi uplne neco jineho.Ale dneska mne uz svezl a jsem spokojena.
7. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larii- k Renaultíku gratuluji! My máme též, ale espace a sem též nadmíru spokojená! Užívej autíčka a snaž se muže pochopit- ta jejich logika je jiná, než ta ženská!
Např můj přivezl nový hrnec na dělání domácího moštu :rolling_eyes: . Zase neví co si vymyslet, abych tu u netu nevysedávala a netukala prý jako datel :slight_smile:
Je to náš domácí humor, no :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasminko gratuluji.

Jeste jsem ti nenapsala,protoze se do Aknyt pustily v jine diskusi.Nitenka tady mluvi za nas,misto,aby se starala o sebe.

Ja uz jdu fakt spat.
7. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na to IUI teda zvědavá, to bude trapas....manža to ráno nějak nemohl vydržet...doufám, že mu tam zbylo něco do zásoby.... :angry:
8. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Haaribo, to vyjde. Moc ti to přeju. Pokud manža nemá se sepermiem žádný problém, tak si může "upouštět" jak chce.
8. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Apolenky ve slunečném ránu :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
To mi nezkazí ani jedna opice z jiný diskuze :grinning:
Larri- vážně nedá pokoj už ani ta Nitěnka???? No to už je fakt drzost :angry: :angry: :angry: Je už zralá na porod, když se nestará o sebe a neví coby roupama :confused:

Moc díky všem za gratulace, snad mi budou tentokrát platný :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj haaribo ,

mě také koncem měsíce čeká druhý pokus IUI. Čím stimuluješ? A pícháš si sama injekce?

Držím palce
8. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:

Haaribo, držím pěsti, ať to vyjde a manža, ať ze sebe ještě něco vydoluje :grinning: :wink:

Aknyt, neboj, určitě nejsi tady nějaká "zlá královna" a nemám pocit, že bychom se tě tady bály. Spíš naopak :wink: Takže to hoď za hlavu a doufám, že už podobné věci tady řešit nebudeme. Že se tady nenajde někdo, kdo se tváří, že je jedna z nás a hlavně s námi a pak píše za zády jiným o nás do IP. Je mi z Nitenky hoodně smutno. I já jsem měla tu čest obdržet "její obhajobu" do IP :confused: Základní věc, kterou jsem měla na mysli nepochopila. Myslím si, že má fakt "prd" co dělat a řeší a řeší a řeší. Já si myslím, že jsme zde dobrá parta a nejsou zde mezi námi žádné rozbroje a dokážeme se podržet, poradit a tak. A to je fajn :dizzy_face:

Takžeee krásný sluníčkový den :wink:
8. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedalo mi to a musím reagovat..Vůbec netuším o čem mluvíte já napsala jen sem,nikam jinam na diskuzi nechodím tak nechápu o co vůbec jde.... to co mi psala tynka že mi nic neříká, že budeš jménem Apolenek psát Cien, jak se za mne stydíte a že se mě bojíte... toto jsem nepsala a nemám důvod a už se k tomu vyjadřovat nehodlám nic nikde neřeším s týnkou jsem si to vyříkala a nikde jinde nic neřešim..
tak fakt nechápu o co jde napsala jsem sem a je z toho uplně něco jiné a jinde...

Upřímě sorry týnko to jsem nechtěla napsaal jsem co jsem napsala ale nikde tě nepomlouvám a vůbec se tě nebojim.. pokud mi pošlete odkaz kde to je klidně tam zareaguji,ale o ničem nevím..chodím jen sem a málo..
s clain jsme si psali předevčírem ale tyhle slova neznám :slight_smile: reagovala jen na mojí podporu a vysvětlila mi jak to bylo z jejíá strany a zato se omlouvat nebudu...
8. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a do IP tady dvoum holkám jsem odepsala jen na reakci protože jsem to už nechtěla veřejně řešit a rozmazávat... a to jen holkám z této diskuze
8. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: Nitenko, říkala jsi, že sem už nebudeš chodít. Tak zbytečně nedělej rozbroje :angry: Ať máš brzy za sebou porod a řešíš jiné krásné starosti a věci :wink: Ať se ti v životě daří!

AAAchjooo, já už bych chtěla zpátky tu naši normální diskuze a ne toto :pensive:
8. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale když mi do Ip příjde vzkaz že dělám rozbroj a já fakt netuším ani trochu oco jde tak se jdu podívát a mám snad pravo zareagovat že v tomhle nejdu já fakt netuším oco jde..
8. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád máš pocit, že ti ubližujeme a křivdíme a že se musím obhajovat. Beru tvůj názor, já mám jiný, ale... Podle mne by bylo doopravdy fajn, kdyby jsi se zaměřila na to, co tě čeká...

A pokud se mýlím, promiň. Ale zkus si vypátrat, co jsi svým dopisování přes IP s Cien způsobila. Na jiné diskuzi si myslí, jakou to máme tady partu, že se Aknyt tady bojíme atd. Sama dobře víš, jak to tady je a není a tohle všechno je zbytečné.

Osobně končím, už nebudu reagovat, protože je to zbytečné. A promiň, ale přijdeš mi jako hádavá ženská, která má pořád touhu reagovat a dohadovat... Osobně tě neznám, ale z těch tvých příspěvků a IP mi tak přijdeš a jestli se v tobě mýlím, tak se ti omlouvám...
8. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
spes sorry já se nedohaduju..jen reaguji na dnešní poštu ..... a píšu info že o tom nic nevím, nechápu proč bych to nenaúpsala když je to pravda...
jako poštíš se do mě ty já tebe neurážím jen píšu že něvím co je zase tohle a ta věta mi nic opravdu neříká, takže nato právo mám .. a uražet se taky nenách to že jsem těhotná neí důvod tohodlě,ale že se to vše hezky otočí než bylo myšleno...
Pokud jsi nečetla vzkaz byl pro tynku že se omlouvam a nevím oč jde.. pokud tě to urazilo sorry
8. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek