CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
7. zář 2009

Jasmínko, super! Gratuluji a mooc ti přeji, ať Ti to vyjde.
Aknyt, Šeps – krásně jste to napsaly. Měla bych pár řádků, co přidat, ale kašlu na to. Přijde mi to trochu jako „Všichni kolem mě jsou blázni, jenom já jsem letadlo.“
😅

haaribo
7. zář 2009

Ahoj holky, chtěla jsem k článku Nitenky něco napsat hned, jak to skočilo na diskuzi, ale pak mě to přešlo.

Nemá pravdu, jsem ráda, že vás mám a myslím, že pro každou z nás je hlavně v začátku důležité, že se má na koho obrátit....a za to vám všem za sebe děkuju...
Bohužel mám zkušenost, že holky, co nemohly z nějakého důvodu nemohly přijít do jiného stavu a pak se jim zadařilo se strašně změnily a už nedokážou pochopit nás ostatní...a hodně hnusný mi přijde, když pak hází na někoho špínu...no, holt po bitvě je každý generál...

Jinak Jasmin mooooc gratuluju a držím palce!!!!!!

A co je jinak nového????

jasmina309
7. zář 2009

Ahojte Apolenky!
Já si vás "zhnusit" nenechám a nadále s vámi budu prožívat strasti a slasti okolo IVF a snažení se vůbec 🙂

Momentálně mě moc pozvedla náladu Aknyt a to tím, že budu moci na Zoladex ještě před schválením léků 🙂 . Tímto ti moc děkuji za mile potěšující informaci 🙂
Aknyt- ty vaječníky 😎 tě určitě překvapí, věř jim a myslím na tebe 🙂
Sar- asi všechny lítáme i s tebou! My Apolenky-čekatelky 🙂
Spees- vyhlížím, jak si dopadla?

haaribo
7. zář 2009

A jinak, v poledne opět vyrážím k Apoli...tak mi držte palce, ať folík roste!!! 😎

jasmina309
7. zář 2009

Haaribo- určitě na tebe budu myslet po poledni! 🙂 A vyhlížet!

haaribo
7. zář 2009

Stačí myslet až kolem 14hodin!!!! Ale i tak děkuju!
Už se stráááášně těším na další dávku Pregnylu...jestli se zase budu 3 dny svíjet bolestí... 😀

aknyt
7. zář 2009

Jéé, Haaribo, ty budeš v CARu kolem 14. hodiny? To se možná potkáme (pokud by se u tebe trochu zpozdili a já dorazila o kus dřív) 🙂 To je fajn, že zase budou akce, po tom prázdninovém prázdnu 😉

haaribo
7. zář 2009

Ahoj Tynko, no jo, mám ve dvě rande s Vokrojem, ale nejdu normálně jako na UZ, ale k ambulanci...tam mi prý může UZ udělat taky...

aknyt
7. zář 2009

Aha... já jdu za roh, na klasické UZ, ale až ve 14:45. Možná dorazím dřív, ale to ještě nevím. Od 12. jdu k zubaři, tak podle toho, jak to stihnu tam. 😖

haaribo
7. zář 2009

Fuj, zubař, mě bolely zuby minulý týden....
Já myslím, že tam budeme jen na otočku, žádné courání....jen mrkne, jestli ta potvůrka povyrostla...a max.mi napíše Pregnyl...

collette
7. zář 2009

Chjo, tady se dějou vjecy...

Naprosto souhlasím s Nitěnkou, že každý má nárok na svůj názor. Ovšem na druhou stranu je také důležité, jakým způsobem je podán. A důvěra v lékaře, který rozhoduje o životě mém a mého nenarozeného dítětě je důležitá, ale pokud mi něco nesedí, pátrám a ptám se.

Nitěnko, myslím, že holky hlavně nadzvedlo ze židle, že Cien tak šmahem smetla ze stolu jako nevhodný preparát, který jim byl podán, v zásadě jen na základě toho, že je "starý". Jinak jsi mě moc pobavila informací v albíčku, že Tě úspěšně "oplodnil doktor Řežábek" 😀 😀 😀 Moc jsem se u toho smála! Držím pěsti, vítězný konec je v dohlednu 😵

Haaribo - držím pěsti, ať si brzy přečteme, že Tě úspěšně "oplodnil doktor Vokroj" 😀 😀 😀

Aknyt - auky, auky, ať Tě žoubky nebolí 😅

Jasmin - úžasné! Tak hrrr na to!

Saralinda - mrkni na stránky Dětského designu (webovky jsou název firmy bez mezery a pomlčky, přípona cz), tam mají úžasná odstrkovadla. Trošku dražší, ale úchvatnost sama 😵

Můžeme tu záležitost kolem Puregonu už opravdu uzavřít? Začínám si tu připadat jako v debatě u Jílkové 😅

O víkendu jsme položili základní kámen NASA koutku - stůl a skříňky jsou už na místě. Ale doma to vypadá snad hůř, než když jsme se nastěhovali 🙄 Přijít tam teď zloděj, tak otevře, zkonstatuje, že tam už byl kolega a zase zavře ☹

Ve středu jdu na poradnu, tentokrát poprvé s monitorem 😵 😵 😵 Dám vědět!

Tak pa a hlavinky vzhůru!

haaribo
7. zář 2009

Collette, teď jsi mě dostala! 😀 😀 😀

aknyt
7. zář 2009

Collette, chtěla jsem se zeptat, jestli máš přístup i k článkům, které nejsou free z toho portálu, cos posílala odkaz? Zajímal by mě tam článek k minimálce, ale je tam přístupný jen abstrakt...

nitenka
7. zář 2009

holky já už sem chodit nebudu a nemá cenu to dál veřejně řešit s Aknyt jsme si to vyříkaly takže pokud mě chcete vynadat nebo něco zdělit písněte mi do IP nemá cenu to tu dál rozmazávat tady .

tifany1
7. zář 2009

Ahoj holky, moc vás prosím o radu. Konečně začínám řešit své první IVF a potřebovala bych poradit. 22.8. jsem dostala ms a 22DC mám jít na jakousi injekci (nemůžu to po ní přečíst něco jako diplapeline či co) no pak má přijít znovu ms a od té injekce za 14dnů mám jít na kontrolu (dlouhý protokol). Jenže mě vychází tato injekce na sobotu a nevím jestli mám jít už v pátek nebo v tu sobotu. Nemůžu se tam vůbec dovolat nevíte náhodou nemají nové tel. čísla??? Chtěla jsem se jich na to zeptat. A ještě se zeptám na zkušenosti nevíte náhodou, kdyby se mi teď povedlo otěhotnět přirozeně nezabila by ta injekce mimi? Dá se vůbec v přípravě na IVF otěhotnět? Moc děkuji za odpovědi.

saralinda
autor
7. zář 2009

Collette - Váš NASA koutek prostě zbožňuji 😀

Tifany - omlouvám se, ale už si to přesně nepamatuji. Ale myslím, že mi to tak taky vycházelo a jelikož jsem měla spíš kratší cykly (kolem 25 dnů), tak jsem šla v pátek (přestože to vycházelo na sobotu). Ale vyčkej chvíli, holky ti tu určitě poradí. Ale jakkoli se tam sjtejně zkus dovolat, to je vždy nejjistější. Myslím, že čísla neměnili, ale zkus kouknou do albíčka Aknyt, ta tam tel. čísla má. Přeji ti mnoho úspěchů.

tifany1
7. zář 2009

Sar děkuji..... teď jsem se tam dovolala a řekla, že mám přijít v pátek což je 21DC. Nejdřív mě docela zaskočila, protože mi řekla jestli jsem si už volala přitom jsem si volat neměla a měla jsem si rovnou přijít na tu injekci. Pak mi tedy řekla, že je to v pořádku a že to mám schválené do 11.11. tak se mi ulevilo..... já už totiž déle čekat nechci ☹

haaribo
7. zář 2009

Tak jsem tady, Apolenky!!!!!!!!!!!
Folík má 21mm, hned jsem dostala Pregnyl a zítra IUI. Dr. mi do zprávy napsal, že sliznice je nádherná a folík krásný...mi chtěl udělat radost....

Potkala jsem se tam s Tynkou, tak určo poreferuje.
No prostě dneska mám ooobrovskou radost, že všechno jde jak má. A dr.je spokojený a věří, že i IVF by mělo jít dobře, tak uvidíme, jestli dáme ještě jeden cyklus s IUI nebo si zažádáme o IVF. Ale jinak samozřejmě věříme, že se teď zadaří, protože i dr. říkal aŤ hlavně nejsem smutná. Že i jemu trvalo mimi 4 roky!

spes2009
7. zář 2009

Ahoj Apolenky, tak v rychlosti jdu napsat co a jak u mne. Když jsem vešla do ordinace, Jaroš hned, my budeme zavádět, že jo? Já v duchu: Konečněěěěěěě jóóóóóó. Takže výsledek je OK, sliznice krásně roste, folík 9 mm (nevím, jestli je to na 11. DC OK, ale prý všechno v pořádku). Nebo možná jestli jsem se s těmi 9 mm nespletla. Měla jsem v hlavě plno otázek a informací 😅 . No a vyfásla jsem Crinone (byl mi nabízen buď Crinone či Utrogestan, tak jsem radši vzala Crinone, který znám) a od pátku zavádím, prý aby byla sliznice pěkňoučká, prokrvená a tak a v úterý jedu na KET 😵 Vychází mi to tedy až na 19. DC, což mi sestřička říkala, že KETy dělají 14.-16. DC. Mám obrovskou radost, ale kříží se mi to samozřejmě ve škole se zkouškou, kterou jsem si nechala na září. Tak to ještě musím vymyslet co a jak. No jasně, že KET neodsunu 😀 . No a dohodla jsem se s Jaroš, že kdyby to nevyšlo, hned další cyklus vyrážím do dalšího boje. Jen mi chce pořád změnit dlouhý protokol na krátký a mám trochu strach, ale si ji budu důvěřovat. Neměla jsem totiž moc vajíček ani při tom dlouhým a tak se bojím, aby jich nebylo ještě míň.

Jo a Jasmin, mně normálně Jaroš. říkala, že příště vyfasuju léky a o žádosti na pojišťovnu se nezmínila. Podle mne počká a kdyžtak to budu mít také na dluh.

Sorry, musím letět, přijel manža a tak zase příště 😉

larri
7. zář 2009

Haribo,Vokroj cekal 4 roky? No ale ceka dvojcata.

haaribo
7. zář 2009

Tak to já nevím, víc jsem to nechtěla pitvat, ale říkal mi, ať hlavně nejsem smutná, když se teď IUI nepovede, že on si taky musel počkat 4 roky...

haaribo
7. zář 2009

Larri a jak víš, že čekají dvojčátka???

aknyt
7. zář 2009

Ahojky, tak jsem konečně doma a dočítám.

Spes, tak super, že ti tak hezky roste folík a sliznice.

Haaribo, moc ráda jsem tě poznala a ať tě zítra Vokroj hezky oplodní 😉

U mě docela dobré, viděla jsem asi 10 folíků. Podle Jarošové jsou tak 10-11mm, prý to vypadá že jsou rovnoměrnější než minule. Ve středu jdu na další kontrolu a mělo by se rozhodnout, zda bude OPU v sobotu, neděli a nebo pondělí.

Larri, díky za zprávu, měla jsem tichý režim, tak jsem ji našla teprve před chvilkou. Náladu si teď nechci kazit, dohodly jsme se s Jarošovou, že teď to už prostě musí vyjít 😀

larri
7. zář 2009

tynko,budu na tebe moc myslet.....

Haribo,ja mela Vokroje dvakrat u OPU.Naposled nez jsem usnula pri narkoze,tak jsme dost pokecali.Rekla jsem mu,ze mam na neho stesti,sla jsem k nenu podruhe v patek pateho.Ptal se,jak jsem dopadla po prvnim,jestli jsem byla tehotna.
Kdyz jsem mu rekla,ze ne,tak mi slibil,ze se bude snazit,aby toho nasel co nejvic.Pak mi tvrdil,ze jsem jeste mlada 😀 😀 .Na to jsem mu odpovedela,ze je hodny,jak mi pred narkozou lichoti,at teda najde co mejvic vajicek,at mam dvojcatka.
No a on prave,ze ceka dvojcata a neni z toho nadseny.Kdyz jsem byla odpo na te konzultaci,jak to dopadlo a ptali se nas kolik zavedeme,tak jsem na neho koukala a rikala mu,ze mne trosku postrasil.
Uklidnil mne,ze on to bere podle z hlediska lekare.Byvyji nekdy dost velke problemy a k nim vozi pripady,kdyz uz si nevedi jinde rady.
Pak jeste dodal,ze vetsi problemy muzou byt u jednoho ditete vetsi nez u dvojcat a kdyz si zavedeme dve,tak je vetsi sance.
Mojeho draheho to tak rozhodilo,ze chtel jenom jedno kvuli komplikacim.Kdyby vedel dr.,jak dlouho jsem doma presvedcovala,ze u dvou se nam to muze podarit.
No a diky tomu,ze jsem u ET mela jedno hezke a druhe slaboucke,ktere mi nechtela dr.nechat zamrazit a ja ho nechtela znicit,tak jsem si ho nechala zavest. 😉

haaribo
7. zář 2009

Aknyt, Vokroj tam zítra odpo nebude... ☹ Snad Jirsová či co, ženský já vůbec neznám...
Ale taky jsem tě ráda poznala....aspoň víte, že opravdu existuju! 😎

Larri, tak to fakt potěší... 😀
Ale myslím, že si taky užil svoje, tak moc dobře ví, čím si všechny procházíme a proto je asi takový jaký je...prostě super!!! 😉

aknyt
7. zář 2009

Larri, víš, nějak nemám sílu a chuť reagovat na J.cien... prostě takoví lidi jsou a budou. Doufám, že jí to těhotenství vyjde... a když jí to jinde žerou, tak ať. Časem třeba i ostatní pochopí, že nemá tak úplně pravdu v tom, co tvrdí.
Jen bych byla ráda, kdybych se to dozvěděla přímo od té, která se za mne tady stydí a píše to jiným do IP. A fakt jsem neměla pocit, že bych tu byla "zlá královna", které se ostatní bojí. A moc mě to mrzí, že se to dovídám bokem.
Ale to zvládnu. Kéž bych zvládla i teď to IVF a vyšlo to. Na tom mi teď záleží nejvíc. Beztak kdoví, jak dlouho bych tu mohla být, když bych odešla od Apolináře... ☹

aknyt
7. zář 2009

Haaribo, Jirsové se neboj, je fajn a od ní jsem měla dvojčátka. Je to nejoblíbenější doktorka v CARu mého chlapa. 😉 Jo a ty hnědý oči byly vidět až od dveří 😀

larri
7. zář 2009

tynko,kdyz ti napisu,ze mne napsaly od nich dve holky,tak neuveris.

Ja si myslim,ze tady chceme kazda jenom to miminko a ze jsme se tady staly i kamaradkama je jenom dobre.

Je,ja mam znameho v Hadej kdo jsem.

Tynko,mam te rada,nebojim se te a budu te otazkama dlouho otravovat. 😉

aknyt
7. zář 2009

Larri, je mi z toho smutno, prostě jsem to od té osůbky (co si myslím, že v tom má prsty) nečekala... tváří se, že jsme si to vyříkaly a pak to řeší takto.

haaribo
7. zář 2009

Joooo, ty hnědý oči...a dneska proběhl i fyzický kontakt....do něčeho se zakecal nemohl se z toho dostat...tak mě pořád otlapkával, ať se jako nezlobím, že to tak samo nemyslel....jsem se nezlobila, to snad ani nejde... 😀 😀 😀

Tak doufám, že můj kontakt s zítřejší dr. bude taky v pohodě...