CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
3. lis 2009

Jasmíno, super, super, super. Mocinky potichunku gratuluji a ať sílí a vydrží dalších 8 měsíců. Mám ohromnou radost.

jasmina309
3. lis 2009

Larri, děkuji ti moc za tvá slova!
Opravdu už tady v Apolenkách je třeba rozjet řetěz úspěchů!
Takže hezky jedna po druhé my pojdťe v patách!!!!

Larri- téééda, lososa, hmmmm. My máme v mrazáku Pangasiius, Makrely a Úhoře(toho sme chytili na Ohři) a já se ryby nějak bojím, ptž sem někde četla, že některý druhy mají hodně špatnejch látek nevhodnejch v kraji těhu...
My měli rizoto z kuřecího masa a červenou řepu. Ted půjdu uvařit kapustovou polívku.

jasmina309
3. lis 2009

Sar, moc díky a vše je opravbdu jen v tichosti.
Doufám, že ten zázrak zvaný těhotenství u mě bude po těch letech nezdaru už jen tou třešničkou na dortu 🙂 🙂 🙂

Mám vás mooooc ráda! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Přeji vám, at už vás to potká co nejdřív!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-

martinka.a.honzik
3. lis 2009

Jasminka: SUPEEEEEEERRRRRR !!!! Já to říkala, tak jen ať čárky sílí.....tfuj tfuj tfuj
Jo jo já to říkala, že listopad bude plodný. Při mé minulé stimulaci jsme otěhotněly mám za to všechny. Takže teď když jdeme do druhého prcka, tak zaručeně musíme taky otěhotnět všechny, takže plodný listopad a prosinec to jistí.... 😀Tekže Já, Aknyt, Len, atd....tě budeme následovat a v létě přeplníme porodnici 😀 a nic jiného se nepřipouští 😉

kralka
3. lis 2009

Ahoj, sice se tu moc neukazuju,ale čtu pravidelně. Takže jsem také netrpělivě vyhlížela Jasmininy //. Musím se tedy přidat k tichoučkému blahopřání. Myslím, že jako ostatní doufám, že tohle je to opravdové prolomení smůly a už se pozitivní testy budou jen hrnout.

gabikri
3. lis 2009

jasmina309 : moc Ti to přeju, ať to vyjde 😉 😉 😉

Asi si na ty injekce budu jezdit k Apolináři, moje obvoďačka je tam jednou dopoledne, jednou odpoledne..a prý se to má píchat pravidelně.

Holky a jak je to s manželem? Kdy má dát kelímek? To tam máme přijít ráno oba?
On má totiž v nemocnici chudák blok..tak když mu dělali spermiogram, tak to tam vezl z domova..hi hi, ještě že bydlíme blízko 😀

larri
3. lis 2009

Gabi,kelimek ti da manzel az v den odberu.Az ti reknou,kdy mas OPU, tak v ten den tam prijdete spolu.Manzel da kelimek a ty pujdes na pokoj,kde si te pak kolem poledne vyzvedne.

gabikri
3. lis 2009

larri : 😀 😀 😀 dík, to jsi mě (nebo spíš manžela) uklidnila 😀 😀 Měl z toho chudáček nervy 😝

larri
3. lis 2009

Oni kdyz davaji kelimek,tak jim berou taky krev.Ale chodi postupne odevzdat kelimek a jeste nerikal pritel,ze by to nekomu trvalo dlouho.
Myslim,ze chlapi chapou,ze jsou v tu chvili na stejne lodi.

Ten muj si bere vzdycky cely den volno,u neho to jinak nejde.Nemuze prijit do prace pozdeji a hlavne po poledni si pro mne prijede a minule sel i do ordinace,kde nam reknou,jak to dopadlo.

Ty budes pichat pet dni a pak jdes na utz,ze jo?

gabikri
3. lis 2009

larri : no, přesně tak..od příští středy, kdy mám údajně dostat MS ( po vysazení Provery a Estrahexalu) pět dní. Už jsem dostala papír na předoperační vyšetření, tak snad si to nerozmyslí.

gabikri
3. lis 2009

larri : oni ten den říkají, jak to dopadlo ?

gabikri
3. lis 2009

co vůbec nechápu je to, že se doktorka shodla s Řezžábkem, že moje vaječníky vůbec neodpovídají tak vysokému FSH, co mi naměřili. Že to vypadá dobře. Že se někdy vzácně stává, že je nějaká porucha v mozku ( já to říkám pořád, že nejsem normální) a že mozek vysílá špatné hodnoty toho hormonu. Tak to jsem z toho jelen 😕 😕

larri
3. lis 2009

Kdo si to nerozmysli? Manzel?

Ja to tak mela minule.Muj drahy z niceho nic rekl,ze na IVF nechce.Ale ja si sla pro injekce,pak zacala pichat a v den OPU se modlila,jestli pujde.Kdyz jsem byla na sale,vedela jsem,ze kelimek odevzdal,jinak by mi OPU nedelali. 😉
Kdyz si pro mne v poledne prijel,byl uz nekdo jiny.Zacal to semnou prozivat.

aknyt
3. lis 2009

Ahojky,
předně musím potichu, ale intenzivně, pogratulovat Jasmínce, ty // jsou paráda a já věřím, že budou sílit a bude vše OK 🙂

Gabi, ty injekce se opravdu dají píchat doma, můžete to vyzkoušet pod dozorem u Apolináře. Mně to učila kámoška po Skypu a zvládla jsem to pak sama. Tedy já píchala do stehna a ne do zadnice (tam bych si nedosáhla).

gabikri
3. lis 2009

larri : ne manžel...ti doktoří 😀 😀 😀 😀

No i když...to jsi mě nahlodala..při odběru na spermiogram tam dělal pěkné scény, ne že by nechtěl, ale bylo mu neskutečně trapně. Pak odtamtud utekl a druhý den až přinesl kelímek z domova. No jestli se tohle bude opakovat, tak to bude síla 😒

gabikri
3. lis 2009

akynt : já to raději nechám doktorům..já nejsem schopna si sama vyndat ani třísku, natož píchat injekce 😝

larri
3. lis 2009

Gabi,jo,jo kolem poledne te propusti z pokoje a do 13.00 budete cekat pred CARem na vysledky.Oni reknou kolik jsi mela foliku a vajicek,jak probihala narkoza,jestli byl nejaky problem atd...
Dostanes recept na tabletky,ktere si budes zavadet nebo polykat.To ti vysvetli a na dalsi den v 10.00 si budes volat,jak to vypada.Ja jsem volala tri dny po sobe,u kazdeho je to jinak.Taky ti v telefone reknou,kdy bude transfer.

Na nej tam prijdes a bude to jako pri kontrole,jen ti tam zavedou mimisky. 😉

matava
3. lis 2009

Jasmiiiiiin, skveleeee, to mam radost, po tak hnusnem lezavem dni s dvoudennim bolehlavem, je tahle zpravicka po navratu z prace uuuplny balzam...fakt me to potesilo a dodalo energii na privitani tchyne, ktera nedokaze pochopit co prozivam, kdyz ona mela oba syny neplanovane...no nic, s usmevem do dalsich dnu 😀

rendulina
3. lis 2009

Ahojky Apolenky,

Jasminko : SUPEEEEEER !!!!!!!!!! Moooocinky gratuluji ke krásným // - ať sílí a vydrží do zdárného konce! 😵 🙂

Chci se optat,neměla se již vrátit naše zotavená lázeňská kámoška Léňa?Měla ty Frantovky do 2.11.ne? 😕
Jsem zvědavá,na její zážitky...

Mějte se tu všichni pěkně a mnoho zdaru! 😉

martinka.a.honzik
3. lis 2009

Rendulina: já mám za to, že to vychází, že by se Len měla vracet o tomto víkendu...asi v sobotu, protože v neděli už nejsou procedury.

rendulina
3. lis 2009

martinka : díky za info 😉

martinka.a.honzik
4. lis 2009

Krásné ranko.... 🙂

fr.vladka
4. lis 2009

Ahojky, chci se zeptat , trpím na záněty močového měchýře ☹ ☹ Je možné že v době kdy budu po ET a čekat že bych díky zánětu se nemusela chytit??? Díky moc za radu jsemz těch zánětů úplně zoufalá asi to mám chronické. Doktoři mi nikdy nepomohly.... ☹ ☹ ☹

saralinda
autor
4. lis 2009

Fr.vladka a zkoušela jsi kromě klasických urologických čajů a antibiotik a jiné věci? Mám 2 kolegyně, které s tím taky mívaly problém a říkaly, že by měly používat jen gynekologická mýdla, málo kořenit, omezit čokoládu a hlavně nepít kafe? Jinak, jaký mají vliv záněty na uhnízdění bohužel (nebo možná bohudík) nevím.

haaribo
4. lis 2009

Ahoj Apoenky! Jdu vás jenom pozdravit. Mám pocit, že se to na mě sype ze všech stran - v práci se těhotní jak na běžícím pásu, na diskuzi na Rodině taky - tam už nechodím, nebyla jsem schopná to unést. Tady se taky daří - Jasmin, potichoučku gratuluju a držím ti pěsti, ať ti to vyjde, kočko!!! 😉 Mám strach cokoli otevřít, cokoli si přečíst, protože každá další těhule mi zasadí další ránu. S manžou jsme nespali od poslední IUI, vůbec o to nestojím. Nevím, v tomhle jsem prostě zklamala - manžela i sama sebe. Zase někdy nakouknu, pokud budu mít dost síly a vám všem přeju jen to nej a ať se vám brzy zadaří!!!! 🙂

aknyt
4. lis 2009

AHojky,

Haaribo, touto fází, kdy člověka bolí každá těhulka, si asi projde každá dlouhodobá snažilka. Je to nepříjemné, občas se to vrací, ale neboj, časem se to výrazně otupí 😉 Nezbývá než přečkat to nejhorší... A rozhodně neber IUI jako něco, v čem jsi zklamala!!! Tak to přece není, ta šance u IUI je dost malá!!! Vím, že jsi smutná, ale IUI fakt moc nevychází. Takže si odpočiň, naber síly a uvidíš, že bude líp. I chuť na sex s manželem jistě přijde, až bude líp. A ono BUDE!!! Takže hlavu vzhůru a nevzdávat se 🙂

haaribo
4. lis 2009

Tynko, tímhle stavem jsem si za těch posledních 5 let prošla několikrát, ale teď je to nejhorší... 😢

aknyt
4. lis 2009

Haaribo, já vím, že teď je to horší, že sis od asistované reprodukce slibovala hodně (jako snad každá, co do CARu jde), ale vy máte ještě hodně šancí před sebou... a hned po prvním IVF může být vše jinak!!! Prostě někdy je to běh na dlouhou trať a někdy se podaří první IVF (jako Martince)... A pamatuj - ty jsi nezklamala!!!

haaribo
4. lis 2009

Víš, když já mám akorát strach, že na IVF vůbec nedojde, že mě zase vykopnou...

saralinda
autor
4. lis 2009

Haaribo, přesně jak píše Aknyt. Občas to máme každá – všimneme si každé těhule, každého kočárku i dítka. Ale ono to zase přejde a bude líp, věř.
A nemáme to jenom my, ale i ti naši chlapi. Zrovna minulý týden, když jsem měla svou slabou chvilku (nic moc výsledky z onko UTZ, resp. byly podobné jako minule – 2 cysty – ale já čekala, že to bude lepší), tak mi přítel říkal, že už i on si všimne každého kočárku a těhule.
A co třeba zajít za nějakým psychologem. Popovídat si o tom, společně zkusit najít i jiné cesty a smysl života než jsou děti? My o tom taky uvažujeme.S myšlenkou přišel přítel, prý by tam chtěl zajít a to klidně beze mě (pokud nebudu chtít). No, to bylo při té mé slabé chvilce (kdy jsem bulela a bulela) a teď nic neříká. Ale jestli se jeho návrh bude opakovat, tak někam zajdeme. Má totiž pravdu – psychologové dokáží pomoci lidem, kterým třeba autonehoda převrátila život naruby – přišli o své blízké, zdraví apod., tak proč by nepomohli i nám?