CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
14. pro 2009

Zdravím ještě teď večer, u obvoďáka jsem uspěla, mám neschopenku, v pátek kontrola. Jinak se radoval skoro jako Jarošová - nějak mi připadá, že ty doktoři buď mě tím chtějí potěšit a nebo to až zbytečně prožívají.
Dostala jsem kapky do nosu, mám brát Paralen, pít čaj s medem a citrónem a jíst česnek. Takže jsem se nic převratného nedověděla, jen že by mi jinak dal antibiotika... jenže normálně bych k němu nešla, tak by mi nedal nic 😀

klarka.k
14. pro 2009

Aknyt, stále sleduji tvůj stav tady na koníkovi, taky mám radost 🙂 . Ten příští týden ve středu bych teda přijela dříve a šli bychom na to kafe a pak bych na 13 hod šla k Apoli k tý registraci. Ještě si písnem ev. na mobil.

Larri, držím palce!!! 😉

larri
15. pro 2009

Dobré ráno,já jsem od pěti vzhuru,už mi hrabe z toho,jak jsem doma.Ale chodím brzy spát a na to nejsem zvyklá.

Sar,já šla ted na IVF s tím,že už to nemusí být dvojčata,ale budu ráda za jedno.Na FB jsem si udělala test,kolik budu mít děti 😀 😀 ,jak pubertačka.
A vyšla mi jedna krásná holčička.Takže jsem spokojená.
No aspon víte,na jaké blbosti myslím.Už se těším do práce,zítra jdu na 5 hodin kouknout.Aspon se unavím a budu dobře spát a v pondělí jdu už normálně.

Testovat chci už o víkendu,tak snad mne nepřekvapí mrcha jako minule.

Sar a jak ty si dopadla?
Klarko,děkuji,tobě taky pěkně naskakují týdny. 😉

saralinda
autor
15. pro 2009

Týnko, to je dobře že jsi doma v klidu a bez bacilů kolegů.

Holky, včera jsem byla u obvoďačky. Všechny výsledky ještě nebyly. Ale co bylo, tak bylo v pořádku. Dala mi nějaké prášky na ty moje křeče a k tomu ještě kapky, jako rychlou pomoc kdyby mě i tak křeče chytly a žádanku na UTZ ke gastroenterologii. Tam jdu ve čtvrtek ráno. No, holky, to není vše. Protože jsem cca 35DC, tak jsem si řekla, že si pro jistotu udělám testík než začnu brát ty léky, které mi Dr. Dala. No a když už jsem byla v lékárně, taktem si jeden koupila. Jen pro klid mého svědomí (co se snažíme jsem žádné léky nebrala, tak proto), jsem si 1 test udělala a byly tam //. Moje první v životě. Několikrát jsem si přečetla návod, jestli // opravdu znamenají, to co si myslím a vy tu píšete. Pak jsem vzbudila přítele a ten se taky musel jít podívat, protože jsem si nebyla jistá, jestli se mi to jenom nezdá. Obrečela jsem to. Podle doktorů je téměř vyloučené abych otěhotněla přirozeně – vysoké FSH, prolaktin, polycystický vaječník, po 2 gynekolog. operacích těžko říci, zda je vejcovod průchozí…… No, je pravda, že asi sama tomu zatím úplně nevěřím a nechci se na to úplně upínat (ale to asi nezvládnu) a snažím se radovat z toho, že jsem i já viděla //, což je 1. Krok, bez kterého to nejde. Nevím tedy z čeho ty // mám, protože náš jsme se tulili v poslední době tak 1x týdně, ale… Prosím, držte mi palečky. Zítra zkusím testnout znovu (ale asi tím samým testem, protože do lékárny se kvůli vánočnímu večírku nedostanu). Ale ta 2./ není žádný duch.
To je teda román. Ale musela jsem Vám to napsat. Ale dál to nikomu zatím neřeknu a uvidím, jak se to bude vyvíjet.

aknyt
15. pro 2009

Sar, to je ale naprosto NAPROSTO úžasné a skvělé 🙂 !!!!!!!! Palečky samozřejmě držet budu, a moc. To je krásné, číst něco takového hned po ránu. Sar, tak ať to vše dopadne, tak jak má a je to to, co má být. 😉

martinka.a.honzik
15. pro 2009

Ahojky Apolenky,

sar: no to je prostě bomba bomba bombička....supeeeer. Moc moc ti budu držet palečky, aby bylo všechno v pořádku a ty se taky koncem srpna dočkala toho krásného voňavého uzlíčku štěstí. 😅

larri: na tebe budu o víkendu taky moc myslet a držet palečky, aby si objevila ti krásné //. 😉

larri
15. pro 2009

Sar,nevím co na to říct........brečím tady jako dítě,ale moc ti to přeji.Gratulujiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

Vidíš,já stimulovala i za tebe a pokud nám to výjde oběma,tak to budou ty dvojčata. 😀 😀 😀

larri
15. pro 2009

Jo Sar,asi jste se pred tím k sobě tulili moc. 😉 😉

len
15. pro 2009

Sar, teda, dvě super zprávy v jednom příspěvku, to snad ani není možný! 😵 Jenak, že jsi v pořádku (měla jsem opravdu strach, jak jsi to popisovala 😕 ) a druhak //, no to jsem opravdu nečekala, ale mám z toho ohromnou radost a strašně moc ti to přeju!!! 😵

saralinda
autor
15. pro 2009

Holky, jste moc hodné. Já jsem stále ve stádiu, že to byl třeba vadný test. Zkusím znova zítra.
Larri, kdy budeš testovat? O víkendu? Budu na tebe myslet a na Týnku 23.12.
Len a co ty? Nezkoušela jsi ještě jeden test – to kdyby to náhodou tenkrát nebyly zbytky Pregnylu 😉

len
15. pro 2009

Sar, nezkoušela, MS byla tentokrát extra silná a delší než obvykle, prsa mi splaskla a už vůbec nebolí... Kdepak 😉

A já ti dám vadný test, koukej se radovat 😀 Dodáváš mi naději, když se na mě taky tvářej skepticky 😉 A minimálně mě posuneš o jedno místo výš v seznamu dárkyň, až se z něj vyškrtneš 😉

kralka
15. pro 2009

Ahoj holky.
Vypadá to tady, že se opravdu blíží lepší časy. Přidávám se k larri….měla jsem co dělat, abych se v práci nerozbrečela při čtení příspěvku od saralindy. Moc držím palce. To ostatně i všem ostatním a především aknyt. Já jsme včera volala k Apolináři, abych se zeptala jak je to se svátky a uklidnili mě, že 29.12. mě na UTZ normálně vezmou. Je možné, že mi vyjde inseminace pak na víkend a to by mi jí neudělali, což mě nevadí. Tak se mi ulevilo.

ivetina
15. pro 2009

🙂 Dobry den,htela jsem se zeptat kam mam jit v Praze na umele oplodneni kde mi poradi a zodpovi na me otazky premyslim k Apolinari jit tk jestly by byl nekdo hodny a poslal mi kontat predem moc dekuji Ivetinka

larri
15. pro 2009

Ivetina,záleží,jestli chceš jít do soukromého centra nebo do státního.

Porsdí ti asi všude nebo tak by to mělo být,ale nečekej,u Apolináře vybavení čekárny jako v soukromých.
Nám to tady nevadí,líbí se nám tam,protože personál je super.

len
15. pro 2009

Ivet, jestli chceš k Apolináři, kontakty jsou tady:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Akorát bych tvé očekávání trochu poopravila - nejprve ti asi zodpoví tvé otázky, potom poradí a teprve pak, bude-li to vůbec třeba, dojde na umělé oplodnění. Naštěstí se to dá většinou řešit mnohem méně násilně...

saralinda
autor
15. pro 2009

Len, myslím, že chápeš, proč úplně nevěřím, že je to pravda. Moc ráda se nechám z pořadníku na darované vajíčko vyškrtnout, když se opravdu zadaří a vše bude pořádku. Ale místo ti nepřenechám 🙂 , protože jestli léčitelé (+ lehká změna stravy) pomohli mně (a po pravdě nevím čím jiným by to mohlo být), tak věřím, že to stojí minimálně za zkoušku i pro ostatní.

len
15. pro 2009

Sar, to víš, že naprosto chápu 😉 Ale prostě mi to přijde jako tak velikej zázrak, že přes to všecko, co vás trápí, se dokážete "dopracovat" ke //, to je opravdu nádhera! 🙂

saralinda
autor
15. pro 2009

Však až přijdu domů, tak se na ten test stejně půjdu radši podívat, jestli tam furt // budou a taky jsem si to vyfotila 😀 A zítra testnu znova, to se nebojte - si to pěkně užiju.

len
15. pro 2009

Jsem taky ty svoje dvojčárkový hypnotizovala jako zázrak největší 😉 I z těch pregnylovek jsem se radovala 😀

saralinda
autor
15. pro 2009

😀

haaribo
15. pro 2009

Ahoj Apolenky! Sar, potichoučku moooc gratuluju, to je skvělá zpráva!!!! 😀

Jinak u nás nic moc, chystáme se na Vánoce, ale letos to bude bez dárků hooodně chudé, ale co, na jaře si to vynahradíme. 😉
Jinak manža se mi včera složil, má pocit, že totálně zklamal - jeho tatíkovi se dnes téměř v 60-ti letech narodilo další mimi. Už jich je 10 sourozenců. Takže, když nám včera odpo tchán přijel oznámit, že jeho přítelkyně jde dneska na SC ( 3800g, 50cm, Julie), brečel mi v noci do telefonu. Když nám to včera řek, měla jsem chuť se na všechno vykašlat, vždyť i tak nám není špatně, ikdyž by pořád něco chybělo. Jen si na CAR vzpomenu, jsem děsně nervózní a nesnesitelná. Tak uvidíme...

larri
15. pro 2009

Ahoj holky,tady to je dneska pozitivně naladěné,tak si zase říkám,proč by mi to nemělo vyjít taky. 😉

Haaribo,proč budete mít chudé Vánoce? Stačí,že se máte rádi a i maličkost potěší.
Ty bláho,to se manželovi nedivím,ale nám tady stačí jedno a budeme vědět,že máme na něho čas.Teda já to tak cítím,protože jsem zjistila,že mít více děti je pro mne asi přepych.

saralinda
autor
16. pro 2009

Haaribo, je dobře, že máš manžela a on tebe a to Vám ke krásným Vánocům určitě bude stačit. Uvidíš, že si to užijete. Moc Ti to přeju.

Larri, to víš, že ti to teď vyjde. Vždyť jsi přece psala, že nějaká kartářka v TV říkala, že v prosinci se to bude těhotnět.

Děvčata, včera jsem si byla koupit ještě 1 test - jiné značky a ještě večer jsem si ho zkusila udělat a taky tam byly //. Tak teď už tomu věřím a hlavně se modlím za dobré pokračování.

Přeji Vám pěkný den.

haaribo
16. pro 2009

Holky, já hodně slevila z některých požadavků a je pravda, že i bez dárků se na Vánoce moooc těším. Právě proto, že budeme spolu doma na štědrý den! To mi po těch letech ke štěstí stačí! 😉

larri
16. pro 2009

Sar,to budou vaši v šoku na Vánoce. 😉 Oni vědí,že chodíte na IVF,že jo? A ted takový šok.

saralinda
autor
16. pro 2009

Larri, naši ani nevědí, že se o miminko snažime, natož o IVF 😀 . Ale na Vánoce jim to neřeknu, i když by to pro ně byl pěkný dárek. Ale myslím, že je na jakékoli oznamování ještě moc brzy. Až to budu mít potvrzené od Dr. tak pak možná, ale možná vydržím do 3.měsíce. Zda tam bude vše OK, tak tomu pak uvěřím úplně a řeknu jem to. Zatím to ví jenom přítel a vy. Neřekla jsem to ani nej kamarádkám.

saralinda
autor
16. pro 2009

Harribo, to je správný přístup. Užijte si jeden druhého.

larri
16. pro 2009

Sar,jak to mužeš vydržet jim to neříct,co všechno podstupuješ.A oni nic nepoznají,když si byla po nezdařeném IVF?

Já mám asi ten problém,že ve svém věku nemužu tvrdit,dítě ještě neplánujem.Kdybych neměla chlapa,to by byla jediná výmluva. 😀
Několikrát jsem tady psala,než tvrdit a lhát,že neplánujem,tak řeknu,jsem neplodná a mám klid.I když jsem několikrát zažila,řeči typu-nesmíš na to myslet.
Jednou jsem to nevydržela a řekla:když nemáš vejcovody,tak to asi nepujde.Jeden ještě mam,ale to jsem neřekla.Dotyčná na mne čuměla,jako by nevěděla,že je k tomu potřebuji. 😠 😠

Ale taky mám tady ty maminy,co o tom mluví,jako když jdou koupit něco do obchodu.Ted mne štve,že jsem byla včera v práci pro penízky a každý doufá,že to výjde,tak se bojím těch smutných pohledu při neuspěchu.
A to mne bude teprve štvát. 😠 😠

Ale po tom všem nás asi nic nerozhodí.Já bych to tak chtěla dát mamce k Vánocuma hned druhý den má narozeniny.
Jsem ted taková klidnější než minule,neovlivním to.Minule jsem byla v pohodě,ale přemýšlela,co když to nevýjde.Ted už vím,co budu dělat,když to nevýjde.

Dneska je ale první den,kdy mi není dobře.Včera jsem večer měla křeče v břichu jako když má přijít mrcha.V noci jsem byla uplně spocená a zdálo se mi,že mám teplotu,ale nemužu v té naši vile najít teploměr. 😠

kralka
16. pro 2009

Larri, přesně vím co myslíš tím jak o tom mluví jako, když jdou nakoupit. Já si kolikrát připadám, že všechno dramatizuji. Když mi kamarádka s klidem řekne „no co tak půjdeš na umělé“. Jakoby nic. I přesto, že jsem mladší tak bohužel už taky nemůžu říkat, že na děti jsem mladá. Naštěstí většina lidí v práci už je taktní a mě se neptá. Pravděpodobně si jen šuškají mezi sebou.

larri
16. pro 2009

Kralko a to je to,co mi vadí,že si šuškají.Teda u mne to tak není,ted se mne teprve holky ukrajinky ptají,jak se to dělá.Ale já jim to říkám,protože jak na mne koukají,tak si představím sebe před rokem. 😉

Nejlepší je,když to těm holkam vysvětluji,aby mne pochopily. 😀 😀 Než jsme se pochopily co jsou vejcovody a vaječníky.....
Holky mají děti už od 16,takže neví o čem je řeč,ale jinak jsou suprové.