CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

eustoma
17. kvě 2010

kocky neviem ci dorazim, ale kazdopadne uzite si to aj za mna. ked to vyjde pridem.

len
17. kvě 2010

Ahoj, zírta na sraz dorazím, ale ofiko končím v 6, tak jestli se mi podaří utrhnout se dřív, tak po šesté jsem tam 😉

Jo a jestli jste tu mluvily o postkoitálním testu (PCT), tak to je jak běžný gyn. vyšetření, akorát odeberou trochu hlenu z děložního hrdla (nebolí to), tudíž z vás může vytéct všechno, ale v tom hrdle to stejně zůstane, odnesou to vedle do laborky, tam na to kouknou pod mikroskopem, jestli přežívá aspoň jedna spermie a do pár minut vám přijdou zpět zahlásit výsledek 🙂

gabikri
17. kvě 2010

Já dorazím určitě 😵

valmark
17. kvě 2010

Také určitě dorazím 🙂

collette
17. kvě 2010

Ahoj děvčata,

nám se to trošku komplikuje, Kubík měl přes víkend horečky a když už jsem myslela, že jsme z lesa venku, tak dneska vyzvrátil snad všechno, co jsem do něj dostala ☹ Zítra ráno jdeme pro jistotu k lékaři, tak uvidím, co nám řekne. Myslela jsem, že to jsou zuby, ale tohle se mi nelíbí. Pokud to bude jen trošku možné, tak dorazíme, ale nebude to na dlouho.

Leni, kdyby to nebylo na to, abychom dorazili na sraz, tak bych se kdyžtak na otočku stavila na Palmovce. Nevím, jestli si tohle ještě zvládneš přečíst, tak Ti pro jistotu pošlu i SMS.

Kdyby nám to nevyšlo, tak si to moc užijte!

len
17. kvě 2010

Collette, čtu 😉
Dečku beru s sebou a kdyžtak ti ji donesu na Palmovku později, hlavně, ať je Kubíkovi fajn! 🙂

saralinda
autor
18. kvě 2010

Collette, ať je Kubík brzy jako rybička.
Holky, těším se na Vás. Doufám, že dneska nebude šéfová moc prudit (což by byl zázrak) a já dorazím na tu 17h.

rezervace je na moje jméno - tedy "Škodová"

aknyt
18. kvě 2010

Ahojky, taky počítám s účastí na srazíku, podařilo se mi i udat pejska, tak to bude klidnější 🙂

eustoma
18. kvě 2010

gabikri: uz chapem to testovanie. som este len 4 dni po transferu a uz mam chut skusit test, nastastie doma ziaden nemam.

bola si na krvi? uz vies vysledok?

gabikri
18. kvě 2010

eustoma : to je.........vidˇ? 😝

Na krvi jsem byla ráno..v jednu tam mám volat 😉

valmark
18. kvě 2010

Eusty, to je hrozný co, taky bych už si nejradši udělala testík. Ale zas na druhou stranu je zbytečné se stresovat, když tam teď nic nebude a za týden třeba ano. Pokusím se to vydržet 🙂

eustoma
18. kvě 2010

gabikri: to je zachvilocku. urcite napis info.

valmark: musime vydrzat, inak mne konecne dnes uz nic neni, ako ziadne tlaky v podbrusku a tak. dovcera to sem tam bolo. dnes je zatial klud. jedine co pijem vela vody a nasledne na to chodim vela curat 😉

valmark
18. kvě 2010

Eusty, tak to já necítím vůbec nic ☹ Jako bych ani na žádném transferu nebyla. Piju stejně jako jindy, takže prostě žádné změny. No uvidíme... každý to má jinak, tak se tím snažím moc nezabývat...
Pokecáme večer 🙂

eustoma
18. kvě 2010

neviem ci dorazim 😢, ja musim este do skoly 😢 a neviem ako to budem stihat. ale ked mi to aspon trosku vyjde, tak sa posnazim dorazit.
rozhodne zrazik si uzite.

gabikri
18. kvě 2010

Jsem tam teď volala.......zvedla to sestra a prý...dejte nám na sebe kontakt, výsledek tady máme, ale lékařka ještě nedorazila. Tak až dorazí, zavoláme Vám. Je to možné, že mi musí dělat takové nervy???????? 😖

eustoma
18. kvě 2010

😖 gabikri kocko drz sa

valmark
18. kvě 2010

eusty, bylo by fajn, když by se ti podařilo dorazit. Ale uvidíš 🙂

gabi, to je hrozný, taky už mi tohle udělali... tak držím palečky

gabikri
18. kvě 2010

eusty : přijď.....přijdeš aspoň na jiné než testovací myšlenky 😉 😉

valmark
18. kvě 2010

eusty, gabi, přesně tak... já se snažím vymyslet si na každý večer nějaký program, abych na to nemyslela.
Ale ňák se ten čas stejně vleče 🙂

eustoma
18. kvě 2010

cakam jak na trni., nic?

gabikri
18. kvě 2010

eustoma : oni se rozhodli....že vyzkouší......kolik toho vydržím.....pořád nic 😒

eustoma
18. kvě 2010

gabikri a kedy si naposledy testila?

eustoma
18. kvě 2010

som nervozna asi ako ty. mozno aj viacej. ani jest nemozem.

eustoma
18. kvě 2010

no nic kocky, musim letiet. uzite si zrazik, uvidime ci zvladnem dorazit. mam vsetko poznacene, kde to je a tak. tak uvidime.

eustoma
18. kvě 2010

gabikri a drz sa, nech uz dr. povie cokovelk, drz sa

gabikri
18. kvě 2010

Tak konečně zavolali...............nic tam není............ 😢 Klepu se jak ratlík................ 😢

saralinda
autor
18. kvě 2010

Gabi, drž se. Nebo naopak - pořádně se vyplakej. Mně to docela pomáhá. Doraž na srazík, uvidíš, že ti to pomůže (mám podobnou zkušenost - špatné zprávy od doktorů a pak srazík, kde jsem přišla na lepší myšlenky).

gabikri
18. kvě 2010

sar dík : já jsem úplně v p....... netušila jsem, že i když ty testy byly celou dobu negativní, že mě to tak rozhodí 😔 Jinak bulím už asi od 10tého dne 😝

valmark
18. kvě 2010

gabi, je mi to líto. Drž se a přijď večer ať přijdeš na jiné myšlenky.

barbika
18. kvě 2010

Gabi, tak to mě taky mrzí. I když sem nepíšu tak často, tak to všechno sleduju a držím všem palečky. A ty špatný zprávy mě upřímě moc mrzi...
Člověk i v tom koutku duše doufá, že se tam ta druhá čárečka objeví....

Já dnes byla na kontrolním UTZ u dr. Baitlové. Docela milá, ale neřekla mi, kolík folíků tam viděla. Jenom, že moc pěkně rostou. No a když si něco kreslila do grafu (asi nejspíš počet, nevím) tak tam dělala 12 teček. Tak fakt nevím.
No ale v pondělí v 7 hod jdu na punkci. Už aby to bylo za mnou. A pak to dlouhý čekání....