CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

cell
17. zář 2010

jj, taky myslím ....

jsem se pustila do výroby svého prvního boršče 😨

eustoma
17. zář 2010

Ahoj holky, tak nokoniec predsa len ms dosla. spinenie zacalo tak 20 minut potom co som vam napisala. takze dnes prvy den cyklu. v pondelok volam k apoli a budem sa objednavat. takze cell, stimulujeme naraz 😉 😉

cell
17. zář 2010

@eustoma : huráááá, takže jedeme v tom spolu, já jsem taky 1DC 😵

eustoma
17. zář 2010

😉 😉 😉. objednavat by som sa mala na 22 DC, co vychadza 9.10. v sobotu. takze asi den predtym, no co ja viem.

cell
17. zář 2010

@eustoma : já se tam stavím v tom týdnu, 9. už budeme pryč, tak budeme pašovat ampule a jehly přes letištní kontrolu 🙂

eustoma
17. zář 2010

si uzi "pasovanie" 😉 😉 😉, potom napis info ake instrukcie si dostala.

cell
17. zář 2010

@eustoma : nejspíš stejné jako Ty 🙂 Dr. minule mluvila o Dipherellinu - akorát jsem nepochopila, jestli to bude injekce jenom jedna nebo jich bude víc

len
17. zář 2010

Diphereline je jen jedna injekce 🙂 14 dní poté kontrola a za další dva dny začátek stimulky, pokud vám to teda klapne jako můj první a druhej pokus 😉
A oběma gratuluji k MS 😀

barbika
17. zář 2010

@cell @eustoma, tak to je super, budeme 3!!! Určitě nám to vyjde!!!
@cell pokud by jsi dostala nějaké injekce a musela je pašovat, tak ať Ti dr napíše pro bezpečnostní kontrolu na letišti zprávu. Pak není problém,musíš jim to u rentgenu předložit a to stačí 😉

len
17. zář 2010

Taky záleží, jestli je chceš převézt v odbaveném zavazadle (to by neměl být problém) nebo v příručním. To by problém byl, protože tam máš nárok převážet jen léky, které potřebuješ přímo během cesty 😒 Já teda v příručním zavazadle propašovala do Londýna pět tub s Crinonem (normálně mezi kosmetikou v tom průhledném sáčku), ale fakt je, že jehly u toho nebyly 😒

cell
17. zář 2010

no mně ten 2 DC vychází na 8.10. pátek, takže tím je problém vyřešen - letíme až 9. ráno a když tak si to píchnu před letem ... to je super, že je to jen jedna inj. 🙂

len
17. zář 2010

22.DC? Ale stejně myslím, že den-dva v tom nehrají roli, Ř říkal, že cca týden před MS (přesto mi to poprvé u mých 23denních cyklů taky píchli 22.DC a vše OK), takže jestli jde jen o tu Diphereline, určitě nic pašovat nemusíš 🙂 Jedete někam na dovču nebo pracovně?

eustoma
17. zář 2010

no kebyze to ma byt tyzden pred ms, tak u mna by to bolo pri mojich super dlhych cykloch, tak 30DC.
no i tak kocky vobec netusim ci mam ms, ci ne. ako nespinila som, mala som jeden krvavy vytok a teraz uz nic, uplne cista vlozka. takze neviem co si mam o tom mysliet. nech bud pride ms, alebo ne. a ne taketo laskovanie.... ach jaj. uvidim jak to bude cez noc.

len
17. zář 2010

@eustoma jestli se ti to zítra rozjede, počítala bych za 1.DC až ten zítřek.

eustoma
17. zář 2010

asi hej, ale divne ze dnes so mna vysiel kus krvi, ne len take ze spinenie.... no ci sa to rozbehne, alebo nie, tak urcite zavolam do CARu a poradim sa s nimi.

sarusinka
19. zář 2010

@barbika,@cell,@eustoma, holky a vy uz mate injekce na stimulku? ja volam za 14 dni ohledne schvaleni od pojistovny, MS mi vychazi ted na stredu, takze je mozny ze pristi mesic budu taky stimulovat? uz budou delat IVF? 🙂

barbika
19. zář 2010

@sarusinka jj, tak si tam zavolej a uvidíš. Jj, já už začnu se Zoladexem a potom hned stimulka a 3IVF 🙂 IVF už začínají a pomalu se nám zase rozjíždí 😀

eustoma
20. zář 2010

krasne ranko holky. je mozne ze u mna stimulka na dlasie ivf nebude, dnes som si spravila testika a ahaho:

eustoma
20. zář 2010

holky mam radost 😉, dufam ze vsetko bude v poriadku. tie dve tam vyskocili hned.

arna
20. zář 2010

eustoma: tak to je bomba! Velká gratulace.

cell
20. zář 2010

eusti: no téééda to je krááása 😵 😵 😵

zirafka82
20. zář 2010

Velikáá gratulace 🙂 držíme pěstičky, ať vše dobře dopadne....

barbika
20. zář 2010

@eustoma no tak to je super!!!! Velká gratulace a držím palce ať je všechno v pořádku!!!!!!!!!!!

len
20. zář 2010

Chachá, no tak když už jsi na holky nepočkala s tou stimulkou, snad tě brzy doženou 😉 Moc gratuluju, čárky jsou parádní, žádnej duch 🙂

trinitii
20. zář 2010

@eustoma velká gratulace i ode mne. Držím pěsti ať je vše v pořádku. 🙂

Já si mámjít dnes pro rozpis stimulace na IUI, ale obávám se, že to neklapne. Asi jsem o víkendu nachladla a chytla jsem šíleně bolestivý zánět do...no víte kam. Myslíte že mi to přeléčí v CARu nebo budu muset za svým obvodním gynekologem? Já se hold nesmím těšit, vždy se pak něco podělá. No uvidím co mi odpoledne řekne MUDr.Vokroj... ☹

aknyt
20. zář 2010

@eustoma To je paráda, moc pěkné // 🙂 Držím palečky na UZ, pak tě s radostí přesunu do těhulek.
To je moc fajn, že ten podzim začíná právě takto!!!

saralinda
autor
20. zář 2010

Eustoma, super! Moc gratuluji a držím pěstičky, ať je vše v pořádku.

U mě je to tak, že v říjnu jdu na kontrolu na onkologii, kde se dozvím výsledky magnetické rezonance a pokud bude vše v pořádku, tak se objednám do CARu a půjdeme do darovaných vajíček. Klasické IVF mi nechtějí kvůli věčným cystám (v kombinaci s tím, že jsem onkologický pacient) udělat. Manžel mi minulý týden říkal, že by byl rád kdybychom ta darovaná zkusili co nejdříve. Tak do toho asi půjdu. Já bych to furt odlkádala. Stále nějak věřím na zázrak, že otěhotním přirozeně, ale když se na to kouknu racionálně, tak je to fakt blbost a asi není na co čekat. Vím, že jsou případy (bráno celosvětově), které otěhotné s vejcovodem na jendé straně a vaječníkem na druhé, ale ty asi nemají cytsy a vysoké FSH. Ale já i tak věřím. Jsem prdlá, co?
Teď zrovna jsem se rozhodla si pročištit tělo dietkou, že nejím žádné mléčné výrobky, nic co má lepek a cukr. Chtěla bydch to vydržet alespoň měsíc. Takže, pro dítě cokoli 

aknyt
20. zář 2010

@saralinda vůbec se ti nedivím, že uděláš pro mimi cokoliv. Ani že si udržuješ naději, že by se mohlo zadařit doma i když je šance malá... Ale s tou dietou pozor, ať z tebe ještě něco zbyde po pročištění 😉
Hlavně držím pěsti, ať ti dopadnou dobře ty výsledky!!! A darovaných se neboj, podívej na naše "polodarovátko" Haničku...

sarusinka
20. zář 2010

@eustoma : mooooc velkej gratulacek 😵 jsou to pekny dalnice 😎
@barbika: super, tak jsem si tam ted zavolala, prijmena sestricka mi sdelila, ze mame schvalene prvni IVF 😵 mam moc velkou radost, takze ted cekam na MS, ktera by mela prijit ve stredu, coz predpokladam ze neprijde, mam ji nepravidelnou, tak mozna agulutin a potom se objednat na injekci 22.den cyklu 🙂
takze holky co stimuluji v rijnu, pridavam se 🙂 snad nam eustoma naplive tehu bacily :D:D....

saralinda
autor
20. zář 2010

Týnko, když by se to povedlo, tak u nás by to bylo taky polodarovátko  Manža je OK. Takže přesný opak než u vás. Jsem kolikrát uvažovala, tak to pak chodí. Jestli i tak ti lidi říkají, že je dítko rodičům podobné, nebo ne. Řekl vám už někdo, že je Hanička po tvém manželovi? Zajímalo by mě to, jak to chodí. Podle mě si totiž lidi tu podobnost najdou, i když tam být geneticky nemůže.