CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

eustoma
20. zář 2010

holky dikes za gratulacie, ale nejako trosicku, uplne len trosicku spinim, tak radsej rovno zajdem do CARu zajtra. verim ze ked sa mrnous podaril, tak tam proste sa udrzat musi 😉. inak podla laickych vypoctov to vychadza na termin porodu 16.5. (co ma prave tatka narodeniny 😉).

len
20. zář 2010

@eustoma jak dlouho jsi po ovulaci? Po nějakých 3-4 týdnech už by tam měl být vidět flek na utz 😉

ciratko
20. zář 2010

@eustoma ode mě také velká gratulace a zítra jen a jen dobré zprávy :o))
Se tam možná uvidíme, jdu zítra k Jarošové 😉

eustoma
20. zář 2010

@len netusim ako dlho som po ovulacia, tym ze vecsinou ovulaciu nemam, tak sa to tazko odpozorovava. kazdopadne teraz som tak 44DC, ked pocitam od poslednej ms.

eustoma
20. zář 2010

som taka prekvapena s tych dialnic, ze cely den nerobim nic ine len kukam na foto. nechapem. ako mne sa foliky netvoria, bez hormonov som nemala ziadne, niekedy sa podaril 1, ale inak nic. potom pri IVF, som mala 18 folikov a 2 vajucha, tiez ziadna slava. zeby vo mne zostala zopar hormonov, kto vie, snad ano 😉.
a manza na to: a nemozu to byt dvojicky? tak som sa smiala, ze normalne nemam ani jedno vajucho a on chce rovno dvojicky 😉

zzf
20. zář 2010

@eustoma - haha ty chlapi. Muj se na UTZ v 7tt ptal, kde to ma rucicky. Ja byla rada, ze to tam je 😀

jessie1
20. zář 2010

eustoma - eusti, moc a moc Ti gratuluju!!! Jsem podobný případ a když vidím, že se vám zadařilo, hned jsem optimističtější 🙂

ciratko
20. zář 2010

@jessie1 a jak si dopadla po tom Fostimonu? už si ho dovybrala?

jessie1
20. zář 2010

ciratko - jojo, dovybrala, teď čekáme, co bude 🙂

kralka
20. zář 2010

@eustoma - přidávám se ke gratulaci. Já také nemám ovulaci a ty jsi další případ, který mi říká, že věřit v přirozené otěhotnění není nic zvláštního.

eustoma
20. zář 2010

holky ste zlatucke. ja som tomu neverila. teda tak v kutiku duse som dufala, ale sance som tomu nedavala ziadne.
zajtra podam info co a ako.

jessie1
20. zář 2010

holky, mám jenom dotázek, minule jsem byla u nějaké mladé paní doktorky, blondýnka, rovné delší vlasy - měla je stažené do copu... nevíte, jak se jmenuje?

aknyt
20. zář 2010

@jessie1 Tipovala bych to na MUDr. Jarošovou, ta občas nosí cop. Jinak ti spíš poradí holky, co znají i novou paní doktorku, kterou jsem tam nepotkala.

eustoma
20. zář 2010

@jessie1: ja odhadujem tiez, ze je to jarosova. nevybavujem si ziadnu inu blondynu.

eustoma
20. zář 2010

dnes mam taku super naladu a musela som predsa len ist do prace, ale nejako mi praca moc nejde. stlae sa usmievam a mam skvelu naladu 😉. musime s manzom nieco na vecer vymysliet, nejako to pekne oslavit 😉. este neviem ako ale oslavime. som pocitala trosku o tom krvacani a snad by to nemalo byt nic zle.

holky hlavu hore a vsetkym drzim palce aj na nohach. drobcek sa urcite zadari.

eustoma
21. zář 2010

krasne ranko, ranicko 😉.
tak vsetko je tak ako ma byt 😉, srdiecko uz bilo 😉, mame malu fazulku 😉. a podla velkosti som 5+2. mali zo mna v care radost, ze som ich posetila, hned zrana 😉. dokonca ma vzali bz objednania prvu. bola som u jarosovej.
pridavam aj foto, neni tam nic vidiet, iba taka mala fazulka 😉, tak to je nas dorbcek 😉

barbika
21. zář 2010

@eustoma moc gratuluji k fazolce a hlavně k bijícímu srdíčku!!! Myslím, že je to super, vidět že to jde. Jenom musí mít člověk trpělivost a na to svoje miminko si prostě počkat. Všechny se určitě dočkáme a budeme Tě pomalu následovat!
Ještě jednou moc velká gratulace a teď se opatruj ještě víc a užívej si těhu 😀

sarusinka
21. zář 2010

@eustoma: jeeee takovej malej prcek 😵 moc gratuluju, i k srdicku. Preju pohodove tehotenstvi 🙂 bez komplikaci 🙂

len
21. zář 2010

@eustoma 😎

Jinak dr. bude Jarošová, všechny další blondýny už odešly, nová dr. je tmavovlasá.

eustoma
21. zář 2010

takze holky anovulak vobec nevadi 😉, zatial som ukazkovy priklad 😉 ;-0 😉. asi hormony to asi nejak nastartovali.

inak schodzka zacala tak, ze Jarosova sa kukla do karty a zacala, tak vy si dnes idete pre injekciu. ja na to, ze nie tak uplne, ze som si spravila tehu curaci testik a som tehotna. tak hned zacala ze kolky den a tak, ze sa na mna hned kukne. mala by som byt 6+2. a ze uz nieco by malo byt vidiet. tak na mna kukla na ultrazvuku a hovori ze som 5+2 a ze srdiecko bije tak ako ma, ze prcek je v delohe. takze je vsetko na najlepsej ceste. za 15 dni idem ku nej na kontrolu a potom mi spravia nejaky kompletny screening. joj mam radost 😉

len
21. zář 2010

@eustoma anovulák teda vadí, ale tys ho evidentně neměla 😀

Jinak je to zvláštní, žes měla srdíčko už v 5+2, většinou bývá tak o týden později, každopádně je to velice pozitivní 🙂

eustoma
21. zář 2010

@len jasne ze vadi, ale nejako sa to samo napravilo 😉. ja som kopu veci co mi dr vravela zabudla, tak snad som nic nepoplietla. pametam si len utrzky a hromadu slziciek 😉

eustoma
21. zář 2010

zabudla som vam napisat o chodbe, tak je nejak stale posobiskom remeselnikov, ked som tam nakukla, tak ty remeselnici sedeli na zadku a davali si ranajky 😉. ale uz sa tam nejako neprasilo, tak aspon male plus 😉.

gabikri
21. zář 2010

Ahojky, promiňte že vám sem lezu, když už chodím jinam, ale musím pogratulovat 😵 😵

@eustoma : super, povedlo se, velká gratulace 😵 😵 😵 😵

saralinda
autor
21. zář 2010

Eustoma, gratuluji. Fotečka je mooooc pěkná.

eustoma
22. zář 2010

tak ja zase krvacam 😢, ach jaj. no neni to strasne, ale letim zajtra rano opet do CARu. Snad to krvacanie prestane. dali mi na to utrogestan, tam dufam ze vsetko bude ok.

aknyt
22. zář 2010

@eustoma Držím palečky, ale krvácení a špinění nemusí nic znamenat, Hanička je toho příkladem - špinila a krvácela jsem celý první trimestr, jednou dokonce tak, že i doktor myslel, že je to potrat. Kdyby neudělal UZ a poslal mě na revizi, tak Hanička teď není. Věřím, že to bude OK!!!

eustoma
23. zář 2010

@aknyt diky za povzbudenie. no kazdopadne vyzera ze vsetko je ok. ide zo mna nejaka zrazenina co co. nastastie je to hnede, ziadna cerstva krv. dr. vravela, ze v tejto fazi s tym nic nespravia, ze mam brat dalej utrogestan, ze tehotenstvo tam je a ze mam vydrzat. keby som mala nejake krce, alebo cervenu krv tak mam dojst, pripadne na pohotovost. ale inak ze vydrzat a nestresovat sa zbytocne.

@len s tym srdieckom si mala pravdu 😉. ja som nejak poplietla to co mi dr povedala. este srdiecko tam neni vidiet, iba je tam nejaky vacok a v tom vacku bude srdiecko. aspon tak to dnes citala v sprave od minula. ja som to riadne splietla. to bol sok, slzi stastia a do toho niekto nieco hovoril 😉. ospravedlnujem sa za metenie.

dnes sa mi lubilo, ze mi dr. povedala, ze tak vy ste "spontante pocali" - to spontanne mi prislo uzasne, uz len aby to spontanne slo jednoducho

kralka
24. zář 2010

@eustoma -Jsem dojatá. Já už se taky těším až budu bulet štěstím na lehátku a koukat na fazolku 😵 . Moc držím palečky ať si těhotenství pěkně užíváš a miminko je zdravé a krásné.

janka12
24. zář 2010

@eustoma Gratuluji gratuluji a zavidim spontanni uspech 🙂 . At je vse jen a jen dobre.

Ja jsem vcera byla U Apoli. Z hlavni chodby se ozyvaly poradne rany, ale nahlidnout jsem na delniky nesla. Naplanovali jsme IVF. Je ale v nedohlednu. Teprve na konci rijna bych mela dostat zastavovacku. Neni tu nejaka pripadna spolubojovnice na listopad/prosinec?

larri
24. zář 2010

Ahoj holky,mužu se už objednat na konzultaci nebo ještě neobjednávají?.Já zatím plánuji IVF na listopad,ale v říjnu bych chtěla na konzultaci a vyfasovat injekce.Díky moc